|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.73 | 4.25 | 3.26 | 1.23 | 1.131 | 1.85 |
(-1.0) 2.36 |
(+1.0) 1.51 |
(3.5) 1.64 |
(3.5) 2.02 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(30)
|
Hovedmarkeder
(3)
|
|
Handicapmarkeder
(14)
|
I Alt-markeder
(25)
|
Markeder På Mål
(20)
|
|
Halvlegsmarkeder
(28)
|
Andre Markeder
(2)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
FC Groningen U21 Vinder
1.73
|
|
Uafgjort (Draw)
4.25
|
|
Cambuur U21 Vinder
3.26
|
|
FC Groningen U21 Vinder Eller uafgjort (draw)
1.23
|
|
FC Groningen U21 Vinder Eller Cambuur U21 Vinder
1.131
|
|
Cambuur U21 Vinder Eller uafgjort (draw)
1.85
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| FC Groningen U21 | Cambuur U21 |
|---|---|
|
(-2.5)
5.90
|
(+2.5)
1.078
|
|
(-2.0)
5.10
|
(+2.0)
1.111
|
|
(-1.5)
2.94
|
(+1.5)
1.32
|
|
(-1.0)
2.36
|
(+1.0)
1.51
|
|
(0)
1.41
|
(0)
2.58
|
|
(+1.0)
1.076
|
(-1.0)
5.95
|
|
(+1.5)
1.05
|
(-1.5)
6.95
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.0)
4.55
|
(2.0)
1.111
|
|
(2.5)
2.60
|
(2.5)
1.36
|
|
(3.0)
2.07
|
(3.0)
1.571
|
|
(3.5)
1.64
|
(3.5)
2.02
|
|
(4.0)
1.34
|
(4.0)
2.67
|
|
(4.5)
1.24
|
(4.5)
3.20
|
|
(5.0)
1.079
|
(5.0)
5.20
|
| Ulige | Lige |
| 1.77 | 1.87 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (FC Groningen U21)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
2.29
|
(1.5)
1.47
|
|
(2.0)
1.69
|
(2.0)
1.92
|
|
(2.5)
1.38
|
(2.5)
2.55
|
| Ulige | Lige |
| 1.84 | 1.80 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Cambuur U21)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
2.49
|
(1.0)
1.40
|
|
(1.5)
1.60
|
(1.5)
2.06
|
|
(2.0)
1.22
|
(2.0)
3.38
|
| Ulige | Lige |
| 1.92 | 1.727 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| FC Groningen U21 Scorer | 1.042 | 7.20 |
| Cambuur U21 Scorer | 1.194 | 3.84 |
| Begge Hold Scorer | 1.40 | 2.60 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 3.42 | 1.24 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.35 | 2.79 |
| FC Groningen U21 Scorer - Begge Halvlege | 2.18 | 1.56 |
| Cambuur U21 Scorer - Begge Halvlege | 3.34 | 1.25 |
| FC Groningen U21 Scorer - 1. Halvleg | 1.52 | 2.27 |
| FC Groningen U21 Scorer - 2. Halvleg | 1.38 | 2.67 |
| Cambuur U21 Scorer - 1. Halvleg | 1.90 | 1.75 |
| Cambuur U21 Scorer - 2. Halvleg | 1.69 | 1.97 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 3.08 | 1.29 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 2.44 | 1.45 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 1.69 | 1.97 |
| Begge Hold Scorer - Begge Halvlege | 7.40 | 1.038 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
FC Groningen U21 Vinder
2.18
|
|
Uafgjort (Draw)
2.64
|
|
Cambuur U21 Vinder
3.50
|
|
FC Groningen U21 Vinder Eller uafgjort (draw)
1.194
|
|
FC Groningen U21 Vinder Eller Cambuur U21 Vinder
1.35
|
|
Cambuur U21 Vinder Eller uafgjort (draw)
1.51
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| FC Groningen U21 | Cambuur U21 |
|---|---|
|
(-1.0)
4.40
|
(+1.0)
1.141
|
|
(0)
1.48
|
(0)
2.36
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
2.83
|
(1.0)
1.30
|
|
(1.5)
1.69
|
(1.5)
1.92
|
|
(2.0)
1.28
|
(2.0)
2.93
|
| Ulige | Lige |
| 1.82 | 1.82 |