|
Holland. U-21 Divisie 3 |
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.79 | 4.15 | 3.16 | 1.26 | 1.144 | 1.80 |
(-1.0) 2.375 |
(+1.0) 1.50 |
(3.5) 2.12 |
(3.5) 1.63 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(30)
|
Hovedmarkeder
(3)
|
|
Handicapmarkeder
(14)
|
I Alt-markeder
(25)
|
Markeder På Mål
(20)
|
|
Halvlegsmarkeder
(28)
|
Andre Markeder
(2)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Hardenberg U21 Vinder
1.79
|
|
Uafgjort (Draw)
4.15
|
|
FC Eindhoven U21 Vinder
3.16
|
|
Hardenberg U21 Vinder Eller uafgjort (draw)
1.26
|
|
Hardenberg U21 Vinder Eller FC Eindhoven U21 Vinder
1.144
|
|
FC Eindhoven U21 Vinder Eller uafgjort (draw)
1.80
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| Hardenberg U21 | FC Eindhoven U21 |
|---|---|
|
(-2.5)
5.30
|
(+2.5)
1.09
|
|
(-2.0)
4.65
|
(+2.0)
1.125
|
|
(-1.5)
2.875
|
(+1.5)
1.32
|
|
(-1.0)
2.375
|
(+1.0)
1.50
|
|
(0)
1.42
|
(0)
2.49
|
|
(+1.0)
1.09
|
(-1.0)
5.30
|
|
(+1.5)
1.061
|
(-1.5)
6.15
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.0)
7.50
|
(2.0)
1.029
|
|
(2.5)
3.70
|
(2.5)
1.20
|
|
(3.0)
2.98
|
(3.0)
1.30
|
|
(3.5)
2.12
|
(3.5)
1.63
|
|
(4.0)
1.70
|
(4.0)
1.95
|
|
(4.5)
1.46
|
(4.5)
2.38
|
|
(5.0)
1.24
|
(5.0)
3.36
|
| Ulige | Lige |
| 1.82 | 1.82 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Hardenberg U21)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
2.72
|
(1.5)
1.38
|
|
(2.0)
2.04
|
(2.0)
1.68
|
|
(2.5)
1.55
|
(2.5)
2.24
|
| Ulige | Lige |
| 1.83 | 1.81 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (FC Eindhoven U21)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
3.42
|
(1.0)
1.25
|
|
(1.5)
1.90
|
(1.5)
1.79
|
|
(2.0)
1.40
|
(2.0)
2.64
|
| Ulige | Lige |
| 1.87 | 1.77 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Hardenberg U21 Scorer | 1.023 | 8.20 |
| FC Eindhoven U21 Scorer | 1.119 | 4.85 |
| Begge Hold Scorer | 1.24 | 3.42 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 2.53 | 1.42 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.25 | 3.34 |
| Hardenberg U21 Scorer - Begge Halvlege | 1.95 | 1.71 |
| FC Eindhoven U21 Scorer - Begge Halvlege | 2.67 | 1.38 |
| Hardenberg U21 Scorer - 1. Halvleg | 1.44 | 2.47 |
| Hardenberg U21 Scorer - 2. Halvleg | 1.27 | 3.20 |
| FC Eindhoven U21 Scorer - 1. Halvleg | 1.72 | 1.93 |
| FC Eindhoven U21 Scorer - 2. Halvleg | 1.48 | 2.36 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 2.56 | 1.41 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 2.01 | 1.666 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 1.43 | 2.50 |
| Begge Hold Scorer - Begge Halvlege | 5.40 | 1.094 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
Hardenberg U21 Vinder
2.23
|
|
Uafgjort (Draw)
2.64
|
|
FC Eindhoven U21 Vinder
3.36
|
|
Hardenberg U21 Vinder Eller uafgjort (draw)
1.22
|
|
Hardenberg U21 Vinder Eller FC Eindhoven U21 Vinder
1.35
|
|
FC Eindhoven U21 Vinder Eller uafgjort (draw)
1.49
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| Hardenberg U21 | FC Eindhoven U21 |
|---|---|
|
(-1.0)
4.25
|
(+1.0)
1.151
|
|
(0)
1.51
|
(0)
2.29
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
3.55
|
(1.0)
1.222
|
|
(1.5)
1.93
|
(1.5)
1.76
|
|
(2.0)
1.42
|
(2.0)
2.53
|
| Ulige | Lige |
| 1.87 | 1.77 |