|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.59 | 3.80 | 4.60 | 1.121 | 1.189 | 2.09 |
(-1.0) 2.08 |
(+1.0) 1.65 |
(2.5) 1.99 |
(2.5) 1.70 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(42)
|
Hovedmarkeder
(81)
|
|
Handicapmarkeder
(16)
|
I Alt-markeder
(45)
|
Markeder På Mål
(63)
|
|
Halvlegsmarkeder
(108)
|
Andre Markeder
(2)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Górnik Zabrze Vinder
1.59
|
|
Uafgjort (Draw)
3.80
|
|
GKS Piast Gliwice Vinder
4.60
|
|
Górnik Zabrze Vinder Eller uafgjort (draw)
1.121
|
|
Górnik Zabrze Vinder Eller GKS Piast Gliwice Vinder
1.189
|
|
GKS Piast Gliwice Vinder Eller uafgjort (draw)
2.09
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Górnik Zabrze | Uafgjort (Draw) | GKS Piast Gliwice |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
6.90
|
(0 - 0)
14.25
|
(0 - 1)
13.50
|
|
(2 - 0)
7.80
|
(1 - 1)
6.80
|
(0 - 2)
28.00
|
|
(2 - 1)
7.40
|
(2 - 2)
14.25
|
(1 - 2)
14.25
|
|
(3 - 0)
12.50
|
(3 - 3)
61.00
|
(0 - 3)
73.00
|
|
(3 - 1)
12.50
|
(1 - 3)
43.00
|
|
|
(3 - 2)
23.00
|
(2 - 3)
43.00
|
|
|
(4 - 0)
26.00
|
||
|
(4 - 1)
26.00
|
||
|
(4 - 2)
51.00
|
||
|
(5 - 0)
61.00
|
||
|
(5 - 1)
64.00
|
||
|
(5 - 2)
106.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| Górnik Zabrze | GKS Piast Gliwice |
|---|---|
|
(-2.5)
5.20
|
(+2.5)
1.085
|
|
(-2.0)
4.45
|
(+2.0)
1.127
|
|
(-1.5)
2.65
|
(+1.5)
1.36
|
|
(-1.0)
2.08
|
(+1.0)
1.65
|
|
(0)
1.22
|
(0)
3.42
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
3.74
|
(1.5)
1.171
|
|
(2.0)
2.90
|
(2.0)
1.29
|
|
(2.5)
1.99
|
(2.5)
1.70
|
|
(3.0)
1.533
|
(3.0)
2.14
|
|
(3.5)
1.34
|
(3.5)
2.66
|
|
(4.0)
1.127
|
(4.0)
4.25
|
|
(4.5)
1.088
|
(4.5)
4.95
|
| Ulige | Lige |
| 1.85 | 1.85 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Górnik Zabrze)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
4.35
|
(1.0)
1.153
|
|
(1.5)
2.10
|
(1.5)
1.63
|
|
(2.0)
1.56
|
(2.0)
2.19
|
|
(2.5)
1.31
|
(2.5)
2.91
|
|
(3.0)
1.089
|
(3.0)
5.00
|
| Ulige | Lige |
| 1.86 | 1.82 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (GKS Piast Gliwice)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.50
|
(0.5)
1.43
|
|
(1.0)
1.615
|
(1.0)
2.12
|
|
(1.5)
1.28
|
(1.5)
3.18
|
|
(2.0)
1.04
|
(2.0)
6.80
|
|
(2.5)
1.022
|
(2.5)
7.70
|
| Ulige | Lige |
| 2.10 | 1.64 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Górnik Zabrze Scorer | 1.074 | 6.45 |
| GKS Piast Gliwice Scorer | 1.44 | 2.55 |
| Begge Hold Scorer | 1.72 | 1.98 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 5.70 | 1.096 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.62 | 2.13 |
| Górnik Zabrze Scorer - Begge Halvlege | 2.46 | 1.47 |
| GKS Piast Gliwice Scorer - Begge Halvlege | 5.65 | 1.099 |
| Górnik Zabrze Scorer - 1. Halvleg | 1.64 | 2.10 |
| Górnik Zabrze Scorer - 2. Halvleg | 1.43 | 2.58 |
| GKS Piast Gliwice Scorer - 1. Halvleg | 2.55 | 1.44 |
| GKS Piast Gliwice Scorer - 2. Halvleg | 2.14 | 1.615 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 4.333 | 1.168 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.20 | 1.29 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 2.15 | 1.61 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.47 | 2.70 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.018 | 14.25 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 1.72 | 1.98 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 2.14 | 1.615 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 3.26 | 1.28 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 6.80 | 1.064 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 3.34 | 1.27 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.31 | 1.53 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 2.61 | 1.42 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 2.20 | 1.58 |
| Górnik Zabrze Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.92 | 1.77 |
| Górnik Zabrze Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 4.25 | 1.174 |
| GKS Piast Gliwice Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 4.85 | 1.135 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.55 | 2.26 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 3.64 | 1.23 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
Górnik Zabrze Vinder
2.16
|
|
Uafgjort (Draw)
2.25
|
|
GKS Piast Gliwice Vinder
4.90
|
|
Górnik Zabrze Vinder Eller uafgjort (draw)
1.103
|
|
Górnik Zabrze Vinder Eller GKS Piast Gliwice Vinder
1.51
|
|
GKS Piast Gliwice Vinder Eller uafgjort (draw)
1.55
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| Górnik Zabrze | GKS Piast Gliwice |
|---|---|
|
(-1.5)
5.95
|
(+1.5)
1.067
|
|
(-1.0)
4.50
|
(+1.0)
1.148
|
|
(0)
1.33
|
(0)
3.04
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
3.20
|
(0.5)
1.27
|
|
(1.0)
2.10
|
(1.0)
1.63
|
|
(1.5)
1.47
|
(1.5)
2.375
|
|
(2.0)
1.128
|
(2.0)
4.40
|
|
(2.5)
1.077
|
(2.5)
5.30
|
| Ulige | Lige |
| 2.00 | 1.72 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Górnik Zabrze) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.10
|
(0.5)
1.64
|
|
(1.0)
1.35
|
(1.0)
2.93
|
|
(1.5)
1.163
|
(1.5)
4.50
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (GKS Piast Gliwice) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.44
|
(0.5)
2.55
|
|
(1.0)
1.038
|
(1.0)
8.50
|
|
(1.5)
1.008
|
(1.5)
11.25
|