|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.86 | 3.64 | 3.36 | 1.24 | 1.198 | 1.75 |
(0) 1.43 |
(0) 2.59 |
(3.5) 1.50 |
(3.5) 2.36 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(47)
|
Hovedmarkeder
(86)
|
|
Handicapmarkeder
(18)
|
I Alt-markeder
(48)
|
Markeder På Mål
(67)
|
|
Halvlegsmarkeder
(116)
|
Andre Markeder
(2)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Motor Lublin SA Vinder
1.86
|
|
Uafgjort (Draw)
3.64
|
|
WKS Slask Wroclaw Vinder
3.36
|
|
Motor Lublin SA Vinder Eller uafgjort (draw)
1.24
|
|
Motor Lublin SA Vinder Eller WKS Slask Wroclaw Vinder
1.198
|
|
WKS Slask Wroclaw Vinder Eller uafgjort (draw)
1.75
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Motor Lublin SA | Uafgjort (Draw) | WKS Slask Wroclaw |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
9.40
|
(0 - 0)
17.00
|
(0 - 1)
13.75
|
|
(2 - 0)
10.75
|
(1 - 1)
7.20
|
(0 - 2)
22.00
|
|
(2 - 1)
7.90
|
(2 - 2)
11.75
|
(1 - 2)
11.50
|
|
(3 - 0)
17.25
|
(3 - 3)
41.00
|
(0 - 3)
46.00
|
|
(3 - 1)
13.50
|
(1 - 3)
27.00
|
|
|
(3 - 2)
19.25
|
(2 - 3)
27.00
|
|
|
(4 - 0)
35.00
|
(1 - 4)
69.00
|
|
|
(4 - 1)
28.00
|
(2 - 4)
73.00
|
|
|
(4 - 2)
41.00
|
(3 - 4)
96.00
|
|
|
(4 - 3)
76.00
|
||
|
(5 - 0)
78.00
|
||
|
(5 - 1)
64.00
|
||
|
(5 - 2)
88.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| Motor Lublin SA | WKS Slask Wroclaw |
|---|---|
|
(-2.5)
5.80
|
(+2.5)
1.062
|
|
(-2.0)
5.15
|
(+2.0)
1.087
|
|
(-1.5)
3.125
|
(+1.5)
1.26
|
|
(-1.0)
2.47
|
(+1.0)
1.41
|
|
(0)
1.43
|
(0)
2.59
|
|
(+1.0)
1.067
|
(-1.0)
5.70
|
|
(+1.5)
1.044
|
(-1.5)
6.45
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
4.20
|
(1.5)
1.13
|
|
(2.0)
3.45
|
(2.0)
1.20
|
|
(2.5)
2.20
|
(2.5)
1.50
|
|
(3.0)
1.75
|
(3.0)
1.83
|
|
(3.5)
1.50
|
(3.5)
2.36
|
|
(4.0)
1.23
|
(4.0)
3.25
|
|
(4.5)
1.162
|
(4.5)
3.84
|
|
(5.0)
1.043
|
(5.0)
6.10
|
|
(5.5)
1.031
|
(5.5)
6.55
|
| Ulige | Lige |
| 1.85 | 1.85 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Motor Lublin SA)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
4.05
|
(1.0)
1.179
|
|
(1.5)
2.04
|
(1.5)
1.666
|
|
(2.0)
1.52
|
(2.0)
2.28
|
|
(2.5)
1.31
|
(2.5)
2.91
|
|
(3.0)
1.096
|
(3.0)
4.90
|
| Ulige | Lige |
| 1.87 | 1.81 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (WKS Slask Wroclaw)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
3.28
|
(0.5)
1.26
|
|
(1.0)
2.18
|
(1.0)
1.58
|
|
(1.5)
1.52
|
(1.5)
2.28
|
|
(2.0)
1.163
|
(2.0)
4.00
|
|
(2.5)
1.105
|
(2.5)
4.75
|
| Ulige | Lige |
| 1.97 | 1.727 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Motor Lublin SA Scorer | 1.095 | 5.75 |
| WKS Slask Wroclaw Scorer | 1.27 | 3.34 |
| Begge Hold Scorer | 1.51 | 2.35 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 4.05 | 1.19 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.51 | 2.35 |
| Motor Lublin SA Scorer - Begge Halvlege | 2.49 | 1.46 |
| WKS Slask Wroclaw Scorer - Begge Halvlege | 3.74 | 1.22 |
| Motor Lublin SA Scorer - 1. Halvleg | 1.666 | 2.05 |
| Motor Lublin SA Scorer - 2. Halvleg | 1.45 | 2.51 |
| WKS Slask Wroclaw Scorer - 1. Halvleg | 2.08 | 1.65 |
| WKS Slask Wroclaw Scorer - 2. Halvleg | 1.79 | 1.89 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 3.48 | 1.25 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 2.64 | 1.41 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 1.84 | 1.84 |
| Begge Hold Scorer - Begge Halvlege | 8.40 | 1.032 |
| Et Hold Scorer 3 Eller Flere Mål | 2.66 | 1.48 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.38 | 3.08 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.007 | 17.00 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 1.51 | 2.35 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 1.82 | 1.86 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 2.58 | 1.43 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 7.20 | 1.055 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 3.14 | 1.30 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.14 | 1.615 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 3.04 | 1.32 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 2.58 | 1.43 |
| Motor Lublin SA Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.02 | 1.69 |
| Motor Lublin SA Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 4.55 | 1.153 |
| WKS Slask Wroclaw Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.26 | 1.28 |
| WKS Slask Wroclaw Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 9.10 | 1.023 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.48 | 2.43 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 3.40 | 1.26 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
Motor Lublin SA Vinder
2.36
|
|
Uafgjort (Draw)
2.33
|
|
WKS Slask Wroclaw Vinder
3.86
|
|
Motor Lublin SA Vinder Eller uafgjort (draw)
1.174
|
|
Motor Lublin SA Vinder Eller WKS Slask Wroclaw Vinder
1.47
|
|
WKS Slask Wroclaw Vinder Eller uafgjort (draw)
1.46
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| Motor Lublin SA | WKS Slask Wroclaw |
|---|---|
|
(-1.5)
6.10
|
(+1.5)
1.062
|
|
(-1.0)
4.95
|
(+1.0)
1.122
|
|
(0)
1.52
|
(0)
2.36
|
|
(+1.0)
1.011
|
(-1.0)
9.60
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
3.40
|
(0.5)
1.222
|
|
(1.0)
2.33
|
(1.0)
1.49
|
|
(1.5)
1.58
|
(1.5)
2.19
|
|
(2.0)
1.21
|
(2.0)
3.65
|
|
(2.5)
1.13
|
(2.5)
4.40
|
| Ulige | Lige |
| 1.96 | 1.75 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Motor Lublin SA) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
1.35
|
(1.0)
2.93
|
|
(1.5)
1.168
|
(1.5)
4.45
|
|
(2.0)
1.007
|
(2.0)
11.25
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (WKS Slask Wroclaw) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.65
|
(0.5)
2.08
|
|
(1.0)
1.131
|
(1.0)
5.05
|
|
(1.5)
1.066
|
(1.5)
6.95
|