|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.72 | 3.48 | 4.30 | 1.152 | 1.23 | 1.94 |
(-1.0) 2.34 |
(+1.0) 1.52 |
(2.5) 1.81 |
(2.5) 1.87 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(51)
|
Hovedmarkeder
(89)
|
Handicapmarkeder
(16)
|
|
I Alt-markeder
(46)
|
Markeder På Mål
(73)
|
Halvlegsmarkeder
(136)
|
Mine Markeder
|
|
Markeder på hjørnespark
(86)
|
Periodemarkeder
(43)
|
Andre Markeder
(4)
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
FC Alverca Vinder
1.72
|
|
Uafgjort (Draw)
3.48
|
|
Casa Pia AC Vinder
4.30
|
|
FC Alverca Vinder Eller uafgjort (draw)
1.152
|
|
FC Alverca Vinder Eller Casa Pia AC Vinder
1.23
|
|
Casa Pia AC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.94
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| FC Alverca | Uafgjort (Draw) | Casa Pia AC |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
6.35
|
(0 - 0)
11.25
|
(0 - 1)
11.75
|
|
(2 - 0)
7.90
|
(1 - 1)
6.25
|
(0 - 2)
25.00
|
|
(2 - 1)
7.80
|
(2 - 2)
15.00
|
(1 - 2)
14.00
|
|
(3 - 0)
13.75
|
(3 - 3)
71.00
|
(0 - 3)
67.00
|
|
(3 - 1)
14.25
|
(1 - 3)
43.00
|
|
|
(3 - 2)
28.00
|
(2 - 3)
48.00
|
|
|
(4 - 0)
31.00
|
||
|
(4 - 1)
32.00
|
||
|
(4 - 2)
61.00
|
||
|
(5 - 0)
76.00
|
||
|
(5 - 1)
78.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| FC Alverca | Casa Pia AC |
|---|---|
|
(-2.5)
6.05
|
(+2.5)
1.052
|
|
(-2.0)
5.20
|
(+2.0)
1.082
|
|
(-1.5)
2.93
|
(+1.5)
1.29
|
|
(-1.0)
2.34
|
(+1.0)
1.52
|
|
(0)
1.25
|
(0)
3.15
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
7.60
|
(1.0)
1.009
|
|
(1.5)
3.22
|
(1.5)
1.23
|
|
(2.0)
2.51
|
(2.0)
1.39
|
|
(2.5)
1.81
|
(2.5)
1.87
|
|
(3.0)
1.40
|
(3.0)
2.49
|
|
(3.5)
1.26
|
(3.5)
3.02
|
|
(4.0)
1.076
|
(4.0)
5.15
|
|
(4.5)
1.05
|
(4.5)
5.85
|
| Ulige | Lige |
| 1.86 | 1.82 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (FC Alverca)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
3.42
|
(1.0)
1.25
|
|
(1.5)
1.88
|
(1.5)
1.80
|
|
(2.0)
1.40
|
(2.0)
2.65
|
|
(2.5)
1.24
|
(2.5)
3.36
|
|
(3.0)
1.05
|
(3.0)
6.15
|
|
(3.5)
1.032
|
(3.5)
6.85
|
| Ulige | Lige |
| 1.88 | 1.80 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Casa Pia AC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.43
|
(0.5)
1.46
|
|
(1.0)
1.56
|
(1.0)
2.24
|
|
(1.5)
1.26
|
(1.5)
3.34
|
|
(2.0)
1.033
|
(2.0)
7.30
|
| Ulige | Lige |
| 2.13 | 1.62 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| FC Alverca Scorer | 1.115 | 5.25 |
| Casa Pia AC Scorer | 1.47 | 2.46 |
| Begge Hold Scorer | 1.81 | 1.87 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 6.50 | 1.071 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.76 | 1.93 |
| FC Alverca Scorer - Begge Halvlege | 2.80 | 1.37 |
| Casa Pia AC Scorer - Begge Halvlege | 5.95 | 1.087 |
| FC Alverca Scorer - 1. Halvleg | 1.77 | 1.92 |
| FC Alverca Scorer - 2. Halvleg | 1.51 | 2.35 |
| Casa Pia AC Scorer - 1. Halvleg | 2.64 | 1.41 |
| Casa Pia AC Scorer - 2. Halvleg | 2.18 | 1.59 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 4.75 | 1.142 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.40 | 1.26 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 2.31 | 1.53 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.59 | 2.375 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.038 | 11.25 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 1.81 | 1.87 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 2.33 | 1.52 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 3.74 | 1.22 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 4.5 | 7.00 | 1.058 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 6.25 | 1.079 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 3.26 | 1.28 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.31 | 1.53 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 1.99 | 1.71 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 1.5 | 3.40 | 1.26 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 2.33 | 1.52 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 2.02 | 1.69 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 | 1.92 | 1.77 |
| FC Alverca Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.11 | 1.63 |
| FC Alverca Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 5.00 | 1.126 |
| Casa Pia AC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 5.00 | 1.128 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.666 | 2.05 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 4.25 | 1.175 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
FC Alverca Vinder
2.33
|
|
Uafgjort (Draw)
2.11
|
|
Casa Pia AC Vinder
4.95
|
|
FC Alverca Vinder Eller uafgjort (draw)
1.108
|
|
FC Alverca Vinder Eller Casa Pia AC Vinder
1.59
|
|
Casa Pia AC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.48
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| FC Alverca | Casa Pia AC |
|---|---|
|
(-1.5)
6.80
|
(+1.5)
1.043
|
|
(-1.0)
5.25
|
(+1.0)
1.101
|
|
(0)
1.36
|
(0)
2.84
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.84
|
(0.5)
1.34
|
|
(1.0)
1.89
|
(1.0)
1.80
|
|
(1.5)
1.39
|
(1.5)
2.63
|
|
(2.0)
1.093
|
(2.0)
5.10
|
|
(2.5)
1.054
|
(2.5)
6.05
|
| Ulige | Lige |
| 2.06 | 1.66 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (FC Alverca) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.92
|
(0.5)
1.77
|
|
(1.0)
1.26
|
(1.0)
3.40
|
|
(1.5)
1.118
|
(1.5)
5.20
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Casa Pia AC) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.41
|
(0.5)
2.64
|
|
(1.0)
1.025
|
(1.0)
8.90
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder på hjørnespark
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hjørnespark I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(5.5)
7.90
|
(5.5)
1.022
|
|
(6.5)
4.95
|
(6.5)
1.107
|
|
(7.5)
3.28
|
(7.5)
1.25
|
|
(8.5)
2.34
|
(8.5)
1.49
|
|
(9.5)
1.82
|
(9.5)
1.86
|
|
(10.5)
1.47
|
(10.5)
2.39
|
|
(11.5)
1.26
|
(11.5)
3.20
|
|
(12.5)
1.129
|
(12.5)
4.55
|
|
(13.5)
1.051
|
(13.5)
6.50
|
| Ulige | Lige |
| 1.84 | 1.84 |