|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
9.40 | 5.65 | 1.222 | 3.56 | 1.083 | 1.006 |
(+2.0) 1.615 |
(-2.0) 2.15 |
(3.5) 1.68 |
(3.5) 2.04 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(46)
|
Hovedmarkeder
(84)
|
Mine Markeder
|
|
Handicapmarkeder
(20)
|
I Alt-markeder
(46)
|
Markeder På Mål
(71)
|
|
|
Halvlegsmarkeder
(141)
|
Periodemarkeder
(46)
|
Andre Markeder
(2)
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
CF Estrela de Amadora Vinder
9.40
|
|
Uafgjort (Draw)
5.65
|
|
SL Benfica Vinder
1.222
|
|
CF Estrela de Amadora Vinder Eller uafgjort (draw)
3.56
|
|
CF Estrela de Amadora Vinder Eller SL Benfica Vinder
1.083
|
|
SL Benfica Vinder Eller uafgjort (draw)
1.006
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| CF Estrela de Amadora | Uafgjort (Draw) | SL Benfica |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
31.00
|
(0 - 0)
24.00
|
(0 - 1)
8.60
|
|
(2 - 0)
76.00
|
(1 - 1)
11.00
|
(0 - 2)
6.95
|
|
(2 - 1)
29.00
|
(2 - 2)
20.50
|
(1 - 2)
8.30
|
|
(3 - 1)
98.00
|
(3 - 3)
76.00
|
(0 - 3)
7.90
|
|
(3 - 2)
73.00
|
(1 - 3)
9.90
|
|
|
(2 - 3)
23.00
|
||
|
(0 - 4)
12.00
|
||
|
(1 - 4)
15.00
|
||
|
(2 - 4)
36.00
|
||
|
(3 - 4)
111.00
|
||
|
(0 - 5)
23.00
|
||
|
(1 - 5)
28.00
|
||
|
(2 - 5)
64.00
|
||
|
(0 - 6)
48.00
|
||
|
(1 - 6)
61.00
|
||
|
(0 - 7)
111.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| CF Estrela de Amadora | SL Benfica |
|---|---|
|
(0)
7.50
|
(0)
1.019
|
|
(+1.0)
2.875
|
(-1.0)
1.30
|
|
(+1.5)
1.97
|
(-1.5)
1.65
|
|
(+2.0)
1.615
|
(-2.0)
2.15
|
|
(+2.5)
1.37
|
(-2.5)
2.59
|
|
(+3.0)
1.152
|
(-3.0)
4.05
|
|
(+3.5)
1.108
|
(-3.5)
4.70
|
|
(+4.0)
1.005
|
(-4.0)
8.20
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
5.30
|
(1.5)
1.068
|
|
(2.0)
4.50
|
(2.0)
1.111
|
|
(2.5)
2.56
|
(2.5)
1.363
|
|
(3.0)
2.07
|
(3.0)
1.58
|
|
(3.5)
1.68
|
(3.5)
2.04
|
|
(4.0)
1.35
|
(4.0)
2.65
|
|
(4.5)
1.23
|
(4.5)
3.22
|
|
(5.0)
1.077
|
(5.0)
5.10
|
|
(5.5)
1.053
|
(5.5)
5.70
|
| Ulige | Lige |
| 1.84 | 1.84 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (CF Estrela de Amadora)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.05
|
(0.5)
1.64
|
|
(1.0)
1.35
|
(1.0)
2.90
|
|
(1.5)
1.172
|
(1.5)
4.20
|
| Ulige | Lige |
| 2.26 | 1.55 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (SL Benfica)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
3.48
|
(1.5)
1.222
|
|
(2.0)
2.68
|
(2.0)
1.39
|
|
(2.5)
1.833
|
(2.5)
1.84
|
|
(3.0)
1.45
|
(3.0)
2.48
|
|
(3.5)
1.29
|
(3.5)
3.02
|
|
(4.0)
1.098
|
(4.0)
4.90
|
| Ulige | Lige |
| 1.84 | 1.84 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| CF Estrela de Amadora Scorer | 1.65 | 2.08 |
| Begge Hold Scorer | 1.80 | 1.88 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 5.95 | 1.088 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.40 | 2.68 |
| CF Estrela de Amadora Scorer - Begge Halvlege | 7.70 | 1.045 |
| SL Benfica Scorer - Begge Halvlege | 1.74 | 1.95 |
| CF Estrela de Amadora Scorer - 1. Halvleg | 3.04 | 1.32 |
| CF Estrela de Amadora Scorer - 2. Halvleg | 2.51 | 1.45 |
| SL Benfica Scorer - 1. Halvleg | 1.35 | 2.88 |
| SL Benfica Scorer - 2. Halvleg | 1.21 | 3.84 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 4.25 | 1.174 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.20 | 1.29 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 2.13 | 1.62 |
| Et Hold Scorer 3 Eller Flere Mål | 1.94 | 1.86 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.24 | 4.15 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 1.80 | 1.88 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 2.06 | 1.66 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 2.76 | 1.38 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 4.5 | 4.30 | 1.169 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 11.00 | 1.004 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 4.60 | 1.149 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.88 | 1.35 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 2.24 | 1.56 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 1.5 | 5.85 | 1.091 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 3.34 | 1.27 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 2.49 | 1.46 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 | 2.13 | 1.62 |
| CF Estrela de Amadora Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 7.50 | 1.049 |
| SL Benfica Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 2.31 | 1.53 |
| SL Benfica Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.37 | 2.80 |
| SL Benfica Til At Score 4 Eller Flere Mål I Træk | 4.50 | 1.156 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 2.22 | 1.57 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.27 | 3.34 |
| Ethvert Hold Scorer 4 Eller Flere Mål I Træk | 4.45 | 1.16 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
CF Estrela de Amadora Vinder
7.90
|
|
Uafgjort (Draw)
2.78
|
|
SL Benfica Vinder
1.615
|
|
CF Estrela de Amadora Vinder Eller uafgjort (draw)
2.06
|
|
CF Estrela de Amadora Vinder Eller SL Benfica Vinder
1.35
|
|
SL Benfica Vinder Eller uafgjort (draw)
1.023
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| CF Estrela de Amadora | SL Benfica |
|---|---|
|
(0)
5.30
|
(0)
1.098
|
|
(+1.0)
1.46
|
(-1.0)
2.49
|
|
(+1.5)
1.24
|
(-1.5)
3.48
|
|
(+2.0)
1.023
|
(-2.0)
7.80
|
|
(+2.5)
1.005
|
(-2.5)
9.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
4.15
|
(0.5)
1.152
|
|
(1.0)
2.74
|
(1.0)
1.363
|
|
(1.5)
1.70
|
(1.5)
2.00
|
|
(2.0)
1.27
|
(2.0)
3.22
|
|
(2.5)
1.159
|
(2.5)
4.05
|
| Ulige | Lige |
| 1.92 | 1.77 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (CF Estrela de Amadora) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.32
|
(0.5)
3.04
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (SL Benfica) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
1.85
|
(1.0)
1.83
|
|
(1.5)
1.36
|
(1.5)
2.84
|
|
(2.0)
1.081
|
(2.0)
6.15
|