|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
2.15 | 3.16 | 3.125 | 1.28 | 1.28 | 1.571 |
(0) 1.55 |
(0) 2.28 |
(2.5) 1.666 |
(2.5) 2.05 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(53)
|
Hovedmarkeder
(88)
|
Handicapmarkeder
(16)
|
|
I Alt-markeder
(47)
|
Markeder På Mål
(72)
|
Halvlegsmarkeder
(135)
|
Mine Markeder
|
|
Markeder på hjørnespark
(86)
|
Periodemarkeder
(43)
|
Andre Markeder
(4)
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
FC Famalicão Vinder
2.15
|
|
Uafgjort (Draw)
3.16
|
|
FC Arouca Vinder
3.125
|
|
FC Famalicão Vinder Eller uafgjort (draw)
1.28
|
|
FC Famalicão Vinder Eller FC Arouca Vinder
1.28
|
|
FC Arouca Vinder Eller uafgjort (draw)
1.571
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| FC Famalicão | Uafgjort (Draw) | FC Arouca |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
6.60
|
(0 - 0)
8.50
|
(0 - 1)
8.50
|
|
(2 - 0)
10.00
|
(1 - 1)
5.65
|
(0 - 2)
16.25
|
|
(2 - 1)
8.70
|
(2 - 2)
14.75
|
(1 - 2)
11.25
|
|
(3 - 0)
21.00
|
(3 - 3)
76.00
|
(0 - 3)
43.00
|
|
(3 - 1)
19.25
|
(1 - 3)
31.00
|
|
|
(3 - 2)
33.00
|
(2 - 3)
41.00
|
|
|
(4 - 0)
56.00
|
(1 - 4)
93.00
|
|
|
(4 - 1)
51.00
|
||
|
(4 - 2)
86.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| FC Famalicão | FC Arouca |
|---|---|
|
(-2.0)
8.40
|
(+2.0)
1.002
|
|
(-1.5)
4.20
|
(+1.5)
1.139
|
|
(-1.0)
3.28
|
(+1.0)
1.23
|
|
(0)
1.55
|
(0)
2.28
|
|
(+1.0)
1.054
|
(-1.0)
5.95
|
|
(+1.5)
1.028
|
(-1.5)
6.95
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
7.70
|
(0.5)
1.007
|
|
(1.0)
6.55
|
(1.0)
1.032
|
|
(1.5)
2.89
|
(1.5)
1.285
|
|
(2.0)
2.19
|
(2.0)
1.51
|
|
(2.5)
1.666
|
(2.5)
2.05
|
|
(3.0)
1.30
|
(3.0)
2.875
|
|
(3.5)
1.19
|
(3.5)
3.54
|
|
(4.0)
1.04
|
(4.0)
6.20
|
|
(4.5)
1.022
|
(4.5)
6.85
|
| Ulige | Lige |
| 1.87 | 1.81 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (FC Famalicão)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
3.72
|
(0.5)
1.21
|
|
(1.0)
2.42
|
(1.0)
1.47
|
|
(1.5)
1.58
|
(1.5)
2.20
|
|
(2.0)
1.20
|
(2.0)
3.85
|
|
(2.5)
1.121
|
(2.5)
4.70
|
| Ulige | Lige |
| 1.94 | 1.75 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (FC Arouca)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.76
|
(0.5)
1.363
|
|
(1.0)
1.77
|
(1.0)
1.92
|
|
(1.5)
1.34
|
(1.5)
2.89
|
|
(2.0)
1.07
|
(2.0)
5.85
|
|
(2.5)
1.038
|
(2.5)
6.75
|
| Ulige | Lige |
| 2.05 | 1.67 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| FC Famalicão Scorer | 1.22 | 3.75 |
| FC Arouca Scorer | 1.37 | 2.81 |
| Begge Hold Scorer | 1.83 | 1.85 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 6.75 | 1.064 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.88 | 1.80 |
| FC Famalicão Scorer - Begge Halvlege | 3.56 | 1.24 |
| FC Arouca Scorer - Begge Halvlege | 5.00 | 1.127 |
| FC Famalicão Scorer - 1. Halvleg | 2.02 | 1.69 |
| FC Famalicão Scorer - 2. Halvleg | 1.71 | 1.99 |
| FC Arouca Scorer - 1. Halvleg | 2.40 | 1.49 |
| FC Arouca Scorer - 2. Halvleg | 1.99 | 1.71 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 4.90 | 1.132 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.48 | 1.25 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 2.35 | 1.51 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.73 | 2.11 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.012 | 8.50 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 1.83 | 1.85 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 2.46 | 1.47 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 4.15 | 1.183 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 4.5 | 8.20 | 1.036 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 5.65 | 1.099 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 3.04 | 1.32 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.24 | 1.56 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 1.97 | 1.73 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 1.5 | 3.04 | 1.32 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 2.16 | 1.60 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.94 | 1.75 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 | 1.87 | 1.81 |
| FC Famalicão Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.76 | 1.38 |
| FC Famalicão Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 7.60 | 1.046 |
| FC Arouca Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.95 | 1.198 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.83 | 1.85 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 5.30 | 1.114 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
FC Famalicão Vinder
2.86
|
|
Uafgjort (Draw)
1.99
|
|
FC Arouca Vinder
3.94
|
|
FC Famalicão Vinder Eller uafgjort (draw)
1.175
|
|
FC Famalicão Vinder Eller FC Arouca Vinder
1.66
|
|
FC Arouca Vinder Eller uafgjort (draw)
1.33
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| FC Famalicão | FC Arouca |
|---|---|
|
(-1.0)
7.70
|
(+1.0)
1.032
|
|
(0)
1.60
|
(0)
2.16
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.68
|
(0.5)
1.38
|
|
(1.0)
1.74
|
(1.0)
1.96
|
|
(1.5)
1.34
|
(1.5)
2.84
|
|
(2.0)
1.066
|
(2.0)
5.80
|
|
(2.5)
1.036
|
(2.5)
6.65
|
| Ulige | Lige |
| 2.10 | 1.64 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (FC Famalicão) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.69
|
(0.5)
2.02
|
|
(1.0)
1.136
|
(1.0)
4.85
|
|
(1.5)
1.06
|
(1.5)
6.95
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (FC Arouca) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.49
|
(0.5)
2.40
|
|
(1.0)
1.053
|
(1.0)
7.30
|
|
(1.5)
1.015
|
(1.5)
9.80
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder på hjørnespark
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hjørnespark I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(5.5)
8.00
|
(5.5)
1.02
|
|
(6.5)
5.00
|
(6.5)
1.104
|
|
(7.5)
3.28
|
(7.5)
1.25
|
|
(8.5)
2.36
|
(8.5)
1.48
|
|
(9.5)
1.83
|
(9.5)
1.85
|
|
(10.5)
1.48
|
(10.5)
2.36
|
|
(11.5)
1.26
|
(11.5)
3.20
|
|
(12.5)
1.131
|
(12.5)
4.55
|
|
(13.5)
1.052
|
(13.5)
6.45
|
| Ulige | Lige |
| 1.84 | 1.84 |