|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
2.13 | 3.02 | 3.32 | 1.25 | 1.30 | 1.58 |
(0) 1.51 |
(0) 2.375 |
(2.5) 1.46 |
(2.5) 2.48 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(45)
|
Hovedmarkeder
(86)
|
Mine Markeder
|
|
Handicapmarkeder
(16)
|
I Alt-markeder
(46)
|
Markeder På Mål
(72)
|
|
|
Halvlegsmarkeder
(134)
|
Periodemarkeder
(43)
|
Andre Markeder
(2)
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
CD Santa Clara Vinder
2.13
|
|
Uafgjort (Draw)
3.02
|
|
Gil Vicente FC Vinder
3.32
|
|
CD Santa Clara Vinder Eller uafgjort (draw)
1.25
|
|
CD Santa Clara Vinder Eller Gil Vicente FC Vinder
1.30
|
|
Gil Vicente FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.58
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| CD Santa Clara | Uafgjort (Draw) | Gil Vicente FC |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
5.40
|
(0 - 0)
6.20
|
(0 - 1)
7.40
|
|
(2 - 0)
9.00
|
(1 - 1)
5.70
|
(0 - 2)
16.50
|
|
(2 - 1)
9.30
|
(2 - 2)
18.75
|
(1 - 2)
12.75
|
|
(3 - 0)
21.00
|
(0 - 3)
46.00
|
|
|
(3 - 1)
23.00
|
(1 - 3)
41.00
|
|
|
(3 - 2)
43.00
|
(2 - 3)
53.00
|
|
|
(4 - 0)
56.00
|
||
|
(4 - 1)
61.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| CD Santa Clara | Gil Vicente FC |
|---|---|
|
(-2.0)
8.10
|
(+2.0)
1.007
|
|
(-1.5)
4.15
|
(+1.5)
1.14
|
|
(-1.0)
3.28
|
(+1.0)
1.23
|
|
(0)
1.51
|
(0)
2.375
|
|
(+1.0)
1.044
|
(-1.0)
6.30
|
|
(+1.5)
1.023
|
(-1.5)
7.30
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
5.75
|
(0.5)
1.052
|
|
(1.0)
4.70
|
(1.0)
1.099
|
|
(1.5)
2.31
|
(1.5)
1.444
|
|
(2.0)
1.77
|
(2.0)
1.81
|
|
(2.5)
1.46
|
(2.5)
2.48
|
|
(3.0)
1.171
|
(3.0)
3.78
|
|
(3.5)
1.113
|
(3.5)
4.45
|
|
(4.0)
1.006
|
(4.0)
7.80
|
|
(4.5)
1.001
|
(4.5)
8.00
|
| Ulige | Lige |
| 1.86 | 1.82 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (CD Santa Clara)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
3.10
|
(0.5)
1.29
|
|
(1.0)
2.05
|
(1.0)
1.666
|
|
(1.5)
1.47
|
(1.5)
2.42
|
|
(2.0)
1.137
|
(2.0)
4.45
|
|
(2.5)
1.089
|
(2.5)
5.15
|
| Ulige | Lige |
| 1.98 | 1.72 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Gil Vicente FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.30
|
(0.5)
1.51
|
|
(1.0)
1.51
|
(1.0)
2.35
|
|
(1.5)
1.25
|
(1.5)
3.42
|
|
(2.0)
1.038
|
(2.0)
7.10
|
|
(2.5)
1.021
|
(2.5)
7.60
|
| Ulige | Lige |
| 2.15 | 1.61 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| CD Santa Clara Scorer | 1.30 | 3.15 |
| Gil Vicente FC Scorer | 1.52 | 2.33 |
| Begge Hold Scorer | 2.10 | 1.64 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 8.30 | 1.034 |
| Mål I Begge Halvlege | 2.14 | 1.615 |
| CD Santa Clara Scorer - Begge Halvlege | 4.05 | 1.193 |
| Gil Vicente FC Scorer - Begge Halvlege | 5.90 | 1.09 |
| CD Santa Clara Scorer - 1. Halvleg | 2.15 | 1.61 |
| CD Santa Clara Scorer - 2. Halvleg | 1.84 | 1.84 |
| Gil Vicente FC Scorer - 1. Halvleg | 2.68 | 1.40 |
| Gil Vicente FC Scorer - 2. Halvleg | 2.24 | 1.56 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 5.60 | 1.101 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 4.15 | 1.182 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 2.80 | 1.37 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.99 | 1.82 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.059 | 6.20 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 2.10 | 1.64 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 2.98 | 1.33 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 5.30 | 1.112 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 4.5 | 10.25 | 1.011 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 5.70 | 1.097 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 3.08 | 1.31 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.43 | 1.48 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 2.20 | 1.58 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 1.5 | 2.43 | 1.48 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 1.84 | 1.84 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.69 | 2.02 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 | 1.65 | 2.08 |
| CD Santa Clara Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.98 | 1.33 |
| CD Santa Clara Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 7.90 | 1.041 |
| Gil Vicente FC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 4.70 | 1.145 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.08 | 1.65 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 6.05 | 1.085 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
CD Santa Clara Vinder
2.88
|
|
Uafgjort (Draw)
1.90
|
|
Gil Vicente FC Vinder
4.333
|
|
CD Santa Clara Vinder Eller uafgjort (draw)
1.144
|
|
CD Santa Clara Vinder Eller Gil Vicente FC Vinder
1.73
|
|
Gil Vicente FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.32
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| CD Santa Clara | Gil Vicente FC |
|---|---|
|
(-1.5)
8.80
|
(+1.5)
1.008
|
|
(-1.0)
7.50
|
(+1.0)
1.035
|
|
(0)
1.56
|
(0)
2.24
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.36
|
(0.5)
1.51
|
|
(1.0)
1.54
|
(1.0)
2.23
|
|
(1.5)
1.25
|
(1.5)
3.22
|
|
(2.0)
1.04
|
(2.0)
6.50
|
|
(2.5)
1.025
|
(2.5)
7.20
|
| Ulige | Lige |
| 2.15 | 1.61 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (CD Santa Clara) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.61
|
(0.5)
2.15
|
|
(1.0)
1.108
|
(1.0)
5.40
|
|
(1.5)
1.052
|
(1.5)
7.30
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Gil Vicente FC) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.40
|
(0.5)
2.68
|
|
(1.0)
1.031
|
(1.0)
8.50
|
|
(1.5)
1.008
|
(1.5)
10.50
|