|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.68 | 3.68 | 4.10 | 1.156 | 1.20 | 1.952 |
(-1.0) 2.25 |
(+1.0) 1.56 |
(2.5) 1.99 |
(2.5) 1.70 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(51)
|
Hovedmarkeder
(93)
|
Handicapmarkeder
(17)
|
|
I Alt-markeder
(46)
|
Markeder På Mål
(73)
|
Halvlegsmarkeder
(127)
|
Mine Markeder
|
|
Markeder på hjørnespark
(76)
|
Periodemarkeder
(44)
|
Andre Markeder
(4)
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
SC Farense Vinder
1.68
|
|
Uafgjort (Draw)
3.68
|
|
SL Benfica II Vinder
4.10
|
|
SC Farense Vinder Eller uafgjort (draw)
1.156
|
|
SC Farense Vinder Eller SL Benfica II Vinder
1.20
|
|
SL Benfica II Vinder Eller uafgjort (draw)
1.952
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| SC Farense | Uafgjort (Draw) | SL Benfica II |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
7.10
|
(0 - 0)
14.25
|
(0 - 1)
12.75
|
|
(2 - 0)
8.30
|
(1 - 1)
6.65
|
(0 - 2)
25.00
|
|
(2 - 1)
7.50
|
(2 - 2)
13.75
|
(1 - 2)
13.25
|
|
(3 - 0)
13.50
|
(3 - 3)
58.00
|
(0 - 3)
64.00
|
|
(3 - 1)
13.00
|
(1 - 3)
38.00
|
|
|
(3 - 2)
23.00
|
(2 - 3)
41.00
|
|
|
(4 - 0)
29.00
|
||
|
(4 - 1)
28.00
|
||
|
(4 - 2)
51.00
|
||
|
(4 - 3)
111.00
|
||
|
(5 - 0)
71.00
|
||
|
(5 - 1)
69.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| SC Farense | SL Benfica II |
|---|---|
|
(-2.5)
5.75
|
(+2.5)
1.065
|
|
(-2.0)
4.90
|
(+2.0)
1.10
|
|
(-1.5)
2.86
|
(+1.5)
1.31
|
|
(-1.0)
2.25
|
(+1.0)
1.56
|
|
(0)
1.26
|
(0)
3.125
|
|
(+1.0)
1.005
|
(-1.0)
8.50
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
3.74
|
(1.5)
1.171
|
|
(2.0)
2.90
|
(2.0)
1.29
|
|
(2.5)
1.99
|
(2.5)
1.70
|
|
(3.0)
1.533
|
(3.0)
2.14
|
|
(3.5)
1.34
|
(3.5)
2.66
|
|
(4.0)
1.126
|
(4.0)
4.30
|
|
(4.5)
1.087
|
(4.5)
4.95
|
| Ulige | Lige |
| 1.85 | 1.85 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (SC Farense)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
4.00
|
(1.0)
1.178
|
|
(1.5)
2.03
|
(1.5)
1.67
|
|
(2.0)
1.50
|
(2.0)
2.33
|
|
(2.5)
1.28
|
(2.5)
3.06
|
|
(3.0)
1.073
|
(3.0)
5.40
|
|
(3.5)
1.05
|
(3.5)
6.10
|
| Ulige | Lige |
| 1.87 | 1.81 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (SL Benfica II)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.64
|
(0.5)
1.39
|
|
(1.0)
1.70
|
(1.0)
1.99
|
|
(1.5)
1.32
|
(1.5)
2.94
|
|
(2.0)
1.057
|
(2.0)
6.15
|
|
(2.5)
1.028
|
(2.5)
7.00
|
| Ulige | Lige |
| 2.06 | 1.66 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| SC Farense Scorer | 1.086 | 6.05 |
| SL Benfica II Scorer | 1.40 | 2.69 |
| Begge Hold Scorer | 1.68 | 2.03 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 5.50 | 1.105 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.63 | 2.11 |
| SC Farense Scorer - Begge Halvlege | 2.58 | 1.43 |
| SL Benfica II Scorer - Begge Halvlege | 5.25 | 1.116 |
| SC Farense Scorer - 1. Halvleg | 1.68 | 2.03 |
| SC Farense Scorer - 2. Halvleg | 1.46 | 2.49 |
| SL Benfica II Scorer - 1. Halvleg | 2.46 | 1.47 |
| SL Benfica II Scorer - 2. Halvleg | 2.05 | 1.666 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 4.25 | 1.174 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.08 | 1.31 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 2.10 | 1.64 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.48 | 2.67 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.018 | 14.25 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 1.68 | 2.03 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 2.10 | 1.64 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 3.20 | 1.29 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 4.5 | 5.80 | 1.093 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 6.65 | 1.068 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 3.26 | 1.28 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.24 | 1.56 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 1.89 | 1.79 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 1.5 | 3.95 | 1.198 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 2.61 | 1.42 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 2.22 | 1.57 |
| SC Farense Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.99 | 1.71 |
| SC Farense Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 4.55 | 1.152 |
| SL Benfica II Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 4.45 | 1.159 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.57 | 2.22 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 3.74 | 1.22 |
| Ethvert Hold Scorer 4 Eller Flere Mål I Træk | 10.25 | 1.011 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
SC Farense Vinder
2.23
|
|
Uafgjort (Draw)
2.23
|
|
SL Benfica II Vinder
4.70
|
|
SC Farense Vinder Eller uafgjort (draw)
1.114
|
|
SC Farense Vinder Eller SL Benfica II Vinder
1.51
|
|
SL Benfica II Vinder Eller uafgjort (draw)
1.51
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| SC Farense | SL Benfica II |
|---|---|
|
(-1.5)
6.35
|
(+1.5)
1.055
|
|
(-1.0)
4.90
|
(+1.0)
1.126
|
|
(0)
1.38
|
(0)
2.80
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
3.20
|
(0.5)
1.27
|
|
(1.0)
2.09
|
(1.0)
1.64
|
|
(1.5)
1.47
|
(1.5)
2.375
|
|
(2.0)
1.127
|
(2.0)
4.45
|
|
(2.5)
1.076
|
(2.5)
5.30
|
| Ulige | Lige |
| 2.00 | 1.72 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (SC Farense) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.03
|
(0.5)
1.68
|
|
(1.0)
1.32
|
(1.0)
3.10
|
|
(1.5)
1.149
|
(1.5)
4.75
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (SL Benfica II) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.47
|
(0.5)
2.46
|
|
(1.0)
1.051
|
(1.0)
7.70
|
|
(1.5)
1.016
|
(1.5)
10.25
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder på hjørnespark
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hjørnespark I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(6.5)
5.80
|
(6.5)
1.071
|
|
(7.5)
3.82
|
(7.5)
1.186
|
|
(8.5)
2.67
|
(8.5)
1.38
|
|
(9.5)
2.02
|
(9.5)
1.69
|
|
(10.5)
1.60
|
(10.5)
2.11
|
|
(11.5)
1.34
|
(11.5)
2.78
|
|
(12.5)
1.182
|
(12.5)
3.85
|
| Ulige | Lige |
| 1.85 | 1.85 |