|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
2.04 | 3.10 | 3.26 | 1.24 | 1.26 | 1.60 |
(0) 1.50 |
(0) 2.38 |
(2.5) 1.571 |
(2.5) 2.14 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(29)
|
Hovedmarkeder
(3)
|
|
Handicapmarkeder
(13)
|
I Alt-markeder
(25)
|
Markeder På Mål
(19)
|
|
Halvlegsmarkeder
(28)
|
Andre Markeder
(2)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Louletano CD Vinder
2.04
|
|
Uafgjort (Draw)
3.10
|
|
SC Covilhã Vinder
3.26
|
|
Louletano CD Vinder Eller uafgjort (draw)
1.24
|
|
Louletano CD Vinder Eller SC Covilhã Vinder
1.26
|
|
SC Covilhã Vinder Eller uafgjort (draw)
1.60
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| Louletano CD | SC Covilhã |
|---|---|
|
(-2.0)
9.50
|
(+2.0)
1.009
|
|
(-1.5)
4.35
|
(+1.5)
1.154
|
|
(-1.0)
3.38
|
(+1.0)
1.25
|
|
(0)
1.50
|
(0)
2.38
|
|
(+1.0)
1.045
|
(-1.0)
7.10
|
|
(+1.5)
1.022
|
(-1.5)
8.50
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
6.15
|
(1.0)
1.045
|
|
(1.5)
2.71
|
(1.5)
1.33
|
|
(2.0)
2.05
|
(2.0)
1.58
|
|
(2.5)
1.571
|
(2.5)
2.14
|
|
(3.0)
1.25
|
(3.0)
3.125
|
|
(3.5)
1.161
|
(3.5)
3.86
|
|
(4.0)
1.024
|
(4.0)
6.95
|
| Ulige | Lige |
| 1.84 | 1.80 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Louletano CD)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
2.30
|
(1.0)
1.48
|
|
(1.5)
1.53
|
(1.5)
2.17
|
|
(2.0)
1.162
|
(2.0)
3.80
|
| Ulige | Lige |
| 1.92 | 1.727 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (SC Covilhã)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
1.62
|
(1.0)
2.02
|
|
(1.5)
1.28
|
(1.5)
2.99
|
|
(2.0)
1.037
|
(2.0)
6.20
|
| Ulige | Lige |
| 2.06 | 1.63 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Louletano CD Scorer | 1.22 | 3.58 |
| SC Covilhã Scorer | 1.41 | 2.57 |
| Begge Hold Scorer | 1.88 | 1.76 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 7.40 | 1.038 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.92 | 1.727 |
| Louletano CD Scorer - Begge Halvlege | 3.58 | 1.22 |
| SC Covilhã Scorer - Begge Halvlege | 5.40 | 1.094 |
| Louletano CD Scorer - 1. Halvleg | 2.01 | 1.66 |
| Louletano CD Scorer - 2. Halvleg | 1.71 | 1.95 |
| SC Covilhã Scorer - 1. Halvleg | 2.50 | 1.43 |
| SC Covilhã Scorer - 2. Halvleg | 2.08 | 1.62 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 5.15 | 1.106 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.66 | 1.21 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 2.47 | 1.44 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
Louletano CD Vinder
2.75
|
|
Uafgjort (Draw)
1.94
|
|
SC Covilhã Vinder
4.10
|
|
Louletano CD Vinder Eller uafgjort (draw)
1.137
|
|
Louletano CD Vinder Eller SC Covilhã Vinder
1.65
|
|
SC Covilhã Vinder Eller uafgjort (draw)
1.32
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| Louletano CD | SC Covilhã |
|---|---|
|
(-1.0)
7.50
|
(+1.0)
1.028
|
|
(0)
1.54
|
(0)
2.22
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.52
|
(0.5)
1.38
|
|
(1.0)
1.65
|
(1.0)
1.98
|
|
(1.5)
1.285
|
(1.5)
2.90
|
| Ulige | Lige |
| 2.08 | 1.615 |