|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.53 | 3.58 | 5.35 | 1.073 | 1.191 | 2.15 |
(-1.0) 2.00 |
(+1.0) 1.71 |
(2.5) 1.70 |
(2.5) 1.93 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(29)
|
Hovedmarkeder
(3)
|
|
Handicapmarkeder
(13)
|
I Alt-markeder
(25)
|
Markeder På Mål
(19)
|
|
Halvlegsmarkeder
(28)
|
Andre Markeder
(2)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
FC Paços de Ferreira Vinder
1.53
|
|
Uafgjort (Draw)
3.58
|
|
CD Trofense Vinder
5.35
|
|
FC Paços de Ferreira Vinder Eller uafgjort (draw)
1.073
|
|
FC Paços de Ferreira Vinder Eller CD Trofense Vinder
1.191
|
|
CD Trofense Vinder Eller uafgjort (draw)
2.15
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| FC Paços de Ferreira | CD Trofense |
|---|---|
|
(-3.0)
10.00
|
(+3.0)
1.004
|
|
(-2.5)
5.10
|
(+2.5)
1.108
|
|
(-2.0)
4.333
|
(+2.0)
1.153
|
|
(-1.5)
2.62
|
(+1.5)
1.40
|
|
(-1.0)
2.00
|
(+1.0)
1.71
|
|
(0)
1.176
|
(0)
4.05
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
6.50
|
(1.0)
1.036
|
|
(1.5)
2.97
|
(1.5)
1.28
|
|
(2.0)
2.28
|
(2.0)
1.47
|
|
(2.5)
1.70
|
(2.5)
1.93
|
|
(3.0)
1.35
|
(3.0)
2.63
|
|
(3.5)
1.23
|
(3.5)
3.25
|
|
(4.0)
1.071
|
(4.0)
5.40
|
| Ulige | Lige |
| 1.83 | 1.81 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (FC Paços de Ferreira)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
3.44
|
(1.0)
1.21
|
|
(1.5)
1.90
|
(1.5)
1.71
|
|
(2.0)
1.44
|
(2.0)
2.375
|
| Ulige | Lige |
| 1.85 | 1.79 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (CD Trofense)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.99
|
(0.5)
1.62
|
|
(1.0)
1.333
|
(1.0)
2.77
|
|
(1.5)
1.163
|
(1.5)
3.90
|
| Ulige | Lige |
| 2.24 | 1.533 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| FC Paços de Ferreira Scorer | 1.104 | 5.20 |
| CD Trofense Scorer | 1.65 | 2.03 |
| Begge Hold Scorer | 1.97 | 1.69 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 7.10 | 1.044 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.80 | 1.84 |
| FC Paços de Ferreira Scorer - Begge Halvlege | 2.60 | 1.40 |
| CD Trofense Scorer - Begge Halvlege | 6.90 | 1.048 |
| FC Paços de Ferreira Scorer - 1. Halvleg | 1.71 | 1.95 |
| FC Paços de Ferreira Scorer - 2. Halvleg | 1.48 | 2.36 |
| CD Trofense Scorer - 1. Halvleg | 2.97 | 1.31 |
| CD Trofense Scorer - 2. Halvleg | 2.47 | 1.44 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 4.95 | 1.115 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.66 | 1.21 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 2.50 | 1.43 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
FC Paços de Ferreira Vinder
2.10
|
|
Uafgjort (Draw)
2.10
|
|
CD Trofense Vinder
5.85
|
|
FC Paços de Ferreira Vinder Eller uafgjort (draw)
1.05
|
|
FC Paços de Ferreira Vinder Eller CD Trofense Vinder
1.55
|
|
CD Trofense Vinder Eller uafgjort (draw)
1.55
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| FC Paços de Ferreira | CD Trofense |
|---|---|
|
(-1.0)
4.30
|
(+1.0)
1.146
|
|
(0)
1.26
|
(0)
3.28
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.67
|
(0.5)
1.34
|
|
(1.0)
1.77
|
(1.0)
1.833
|
|
(1.5)
1.34
|
(1.5)
2.67
|
| Ulige | Lige |
| 2.03 | 1.65 |