|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
2.91 | 2.99 | 2.26 | 1.48 | 1.28 | 1.29 |
(0) 2.10 |
(0) 1.64 |
(2.5) 1.64 |
(2.5) 2.02 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(28)
|
Hovedmarkeder
(3)
|
|
Handicapmarkeder
(12)
|
I Alt-markeder
(25)
|
Markeder På Mål
(19)
|
|
Halvlegsmarkeder
(28)
|
Andre Markeder
(2)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
AF Santarém Vinder
2.91
|
|
Uafgjort (Draw)
2.99
|
|
CD Mafra Vinder
2.26
|
|
AF Santarém Vinder Eller uafgjort (draw)
1.48
|
|
AF Santarém Vinder Eller CD Mafra Vinder
1.28
|
|
CD Mafra Vinder Eller uafgjort (draw)
1.29
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| AF Santarém | CD Mafra |
|---|---|
|
(-1.5)
6.95
|
(+1.5)
1.05
|
|
(-1.0)
5.75
|
(+1.0)
1.083
|
|
(0)
2.10
|
(0)
1.64
|
|
(+1.0)
1.193
|
(-1.0)
3.88
|
|
(+1.5)
1.122
|
(-1.5)
4.85
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
6.35
|
(1.0)
1.038
|
|
(1.5)
2.90
|
(1.5)
1.29
|
|
(2.0)
2.22
|
(2.0)
1.50
|
|
(2.5)
1.64
|
(2.5)
2.02
|
|
(3.0)
1.30
|
(3.0)
2.85
|
|
(3.5)
1.20
|
(3.5)
3.48
|
|
(4.0)
1.043
|
(4.0)
6.25
|
| Ulige | Lige |
| 1.87 | 1.77 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (AF Santarém)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
1.833
|
(1.0)
1.77
|
|
(1.5)
1.363
|
(1.5)
2.61
|
|
(2.0)
1.077
|
(2.0)
5.10
|
| Ulige | Lige |
| 2.01 | 1.666 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (CD Mafra)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
2.22
|
(1.0)
1.52
|
|
(1.5)
1.50
|
(1.5)
2.22
|
|
(2.0)
1.151
|
(2.0)
3.90
|
| Ulige | Lige |
| 1.93 | 1.72 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| AF Santarém Scorer | 1.33 | 2.89 |
| CD Mafra Scorer | 1.24 | 3.42 |
| Begge Hold Scorer | 1.78 | 1.86 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 6.45 | 1.059 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.87 | 1.77 |
| AF Santarém Scorer - Begge Halvlege | 4.60 | 1.133 |
| CD Mafra Scorer - Begge Halvlege | 3.78 | 1.198 |
| AF Santarém Scorer - 1. Halvleg | 2.31 | 1.50 |
| AF Santarém Scorer - 2. Halvleg | 1.90 | 1.75 |
| CD Mafra Scorer - 1. Halvleg | 2.08 | 1.62 |
| CD Mafra Scorer - 2. Halvleg | 1.727 | 1.92 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 4.75 | 1.125 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.42 | 1.24 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 2.29 | 1.51 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
AF Santarém Vinder
3.70
|
|
Uafgjort (Draw)
1.92
|
|
CD Mafra Vinder
3.02
|
|
AF Santarém Vinder Eller uafgjort (draw)
1.27
|
|
AF Santarém Vinder Eller CD Mafra Vinder
1.66
|
|
CD Mafra Vinder Eller uafgjort (draw)
1.172
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| AF Santarém | CD Mafra |
|---|---|
|
(0)
2.01
|
(0)
1.66
|
|
(+1.0)
1.015
|
(-1.0)
8.30
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.55
|
(0.5)
1.37
|
|
(1.0)
1.69
|
(1.0)
1.92
|
|
(1.5)
1.31
|
(1.5)
2.80
|
| Ulige | Lige |
| 2.11 | 1.60 |