|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
2.56 | 3.35 | 2.32 | 1.45 | 1.22 | 1.37 |
(0) 1.93 |
(0) 1.76 |
(2.5) 1.90 |
(2.5) 1.73 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(28)
|
Hovedmarkeder
(3)
|
|
Handicapmarkeder
(12)
|
I Alt-markeder
(25)
|
Markeder På Mål
(19)
|
|
Halvlegsmarkeder
(28)
|
Andre Markeder
(2)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
SC Vianense Vinder
2.56
|
|
Uafgjort (Draw)
3.35
|
|
Leça FC Vinder
2.32
|
|
SC Vianense Vinder Eller uafgjort (draw)
1.45
|
|
SC Vianense Vinder Eller Leça FC Vinder
1.22
|
|
Leça FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.37
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| SC Vianense | Leça FC |
|---|---|
|
(-1.5)
5.60
|
(+1.5)
1.088
|
|
(-1.0)
4.60
|
(+1.0)
1.137
|
|
(0)
1.93
|
(0)
1.76
|
|
(+1.0)
1.186
|
(-1.0)
3.92
|
|
(+1.5)
1.121
|
(-1.5)
4.85
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
3.60
|
(1.5)
1.188
|
|
(2.0)
2.81
|
(2.0)
1.31
|
|
(2.5)
1.90
|
(2.5)
1.73
|
|
(3.0)
1.48
|
(3.0)
2.25
|
|
(3.5)
1.31
|
(3.5)
2.81
|
|
(4.0)
1.111
|
(4.0)
4.55
|
|
(4.5)
1.076
|
(4.5)
5.25
|
| Ulige | Lige |
| 1.82 | 1.82 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (SC Vianense)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
2.33
|
(1.0)
1.47
|
|
(1.5)
1.53
|
(1.5)
2.17
|
|
(2.0)
1.162
|
(2.0)
3.80
|
| Ulige | Lige |
| 1.92 | 1.727 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Leça FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
2.55
|
(1.0)
1.38
|
|
(1.5)
1.60
|
(1.5)
2.06
|
|
(2.0)
1.22
|
(2.0)
3.38
|
| Ulige | Lige |
| 1.909 | 1.74 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| SC Vianense Scorer | 1.22 | 3.58 |
| Leça FC Scorer | 1.184 | 3.94 |
| Begge Hold Scorer | 1.60 | 2.11 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 5.00 | 1.112 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.64 | 2.04 |
| SC Vianense Scorer - Begge Halvlege | 3.58 | 1.22 |
| Leça FC Scorer - Begge Halvlege | 3.34 | 1.25 |
| SC Vianense Scorer - 1. Halvleg | 2.01 | 1.666 |
| SC Vianense Scorer - 2. Halvleg | 1.71 | 1.95 |
| Leça FC Scorer - 1. Halvleg | 1.92 | 1.727 |
| Leça FC Scorer - 2. Halvleg | 1.65 | 2.03 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 4.05 | 1.175 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 2.97 | 1.31 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 2.01 | 1.66 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
SC Vianense Vinder
3.22
|
|
Uafgjort (Draw)
2.13
|
|
Leça FC Vinder
2.92
|
|
SC Vianense Vinder Eller uafgjort (draw)
1.285
|
|
SC Vianense Vinder Eller Leça FC Vinder
1.53
|
|
Leça FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.23
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| SC Vianense | Leça FC |
|---|---|
|
(0)
1.88
|
(0)
1.76
|
|
(+1.0)
1.023
|
(-1.0)
7.80
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.99
|
(0.5)
1.27
|
|
(1.0)
1.98
|
(1.0)
1.65
|
|
(1.5)
1.42
|
(1.5)
2.39
|
| Ulige | Lige |
| 1.99 | 1.68 |