Navn på begivenhed 1
Vinder 1
X
Uafgjort
2
Vinder 2
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
Hcap1
Handicap, Mål
Hcap2
Handicap, Mål
Under
Mål I Alt. Under
Over
Mål I Alt. Over
+88
1.88 3.35 3.45 1.21 1.222 1.71 (0)
1.43
(0)
2.58
(2.5)
1.76
(2.5)
1.86
tilføj/fjern
Mine Markeder
Hovedmarkeder
tilføj/fjern
Mine Markeder
Resultat
CSA Steaua Bucuresti Vinder
1.88
Uafgjort (Draw)
3.35
F.C. Metaloglobus Bukarest Vinder
3.45
CSA Steaua Bucuresti Vinder Eller uafgjort (draw)
1.21
CSA Steaua Bucuresti Vinder Eller F.C. Metaloglobus Bukarest Vinder
1.222
F.C. Metaloglobus Bukarest Vinder Eller uafgjort (draw)
1.71
tilføj/fjern
Mine Markeder
Handicapmarkeder
tilføj/fjern
Mine Markeder
Vinder Kampen Med Handicap
CSA Steaua Bucuresti F.C. Metaloglobus Bukarest
tilføj/fjern
Mine Markeder
I Alt-markeder
tilføj/fjern
Mine Markeder
Mål I Alt
Under Over
Ulige Lige
1.82 1.82
tilføj/fjern
Mine Markeder
Mål I Alt (CSA Steaua Bucuresti)
Under Over
Ulige Lige
1.88 1.76
tilføj/fjern
Mine Markeder
Mål I Alt (F.C. Metaloglobus Bukarest)
Under Over
Ulige Lige
2.03 1.65
tilføj/fjern
Mine Markeder
Markeder På Mål
tilføj/fjern
Mine Markeder
Mål
Ja Nej
CSA Steaua Bucuresti Scorer 1.173 4.05
F.C. Metaloglobus Bukarest Scorer 1.41 2.56
Begge Hold Scorer 1.75 1.90
Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål 5.90 1.076
Mål I Begge Halvlege 1.75 1.90
CSA Steaua Bucuresti Scorer - Begge Halvlege 3.04 1.30
F.C. Metaloglobus Bukarest Scorer - Begge Halvlege 4.90 1.117
CSA Steaua Bucuresti Scorer - 1. Halvleg 1.83 1.81
CSA Steaua Bucuresti Scorer - 2. Halvleg 1.58 2.15
F.C. Metaloglobus Bukarest Scorer - 1. Halvleg 2.39 1.47
F.C. Metaloglobus Bukarest Scorer - 2. Halvleg 2.01 1.666
Begge Hold Scorer - 1. Halvleg 4.45 1.145
Begge Hold Scorer - 2. Halvleg 3.28 1.26
Begge Hold Scorer I Samme Halvleg 2.22 1.54
tilføj/fjern
Mine Markeder
Halvlegsmarkeder
tilføj/fjern
Mine Markeder
Resultat I 1. Halvleg
CSA Steaua Bucuresti Vinder
2.49
Uafgjort (Draw)
2.08
F.C. Metaloglobus Bukarest Vinder
4.15
CSA Steaua Bucuresti Vinder Eller uafgjort (draw)
1.133
CSA Steaua Bucuresti Vinder Eller F.C. Metaloglobus Bukarest Vinder
1.56
F.C. Metaloglobus Bukarest Vinder Eller uafgjort (draw)
1.39
tilføj/fjern
Mine Markeder
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
CSA Steaua Bucuresti F.C. Metaloglobus Bukarest
tilføj/fjern
Mine Markeder
Mål I Alt - 1. Halvleg
Under Over
Ulige Lige
2.01 1.66