|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
4.35 | 3.76 | 1.60 | 2.03 | 1.172 | 1.124 |
(+1.0) 1.63 |
(-1.0) 2.12 |
(2.5) 2.07 |
(2.5) 1.615 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(29)
|
Hovedmarkeder
(3)
|
|
Handicapmarkeder
(13)
|
I Alt-markeder
(25)
|
Markeder På Mål
(19)
|
|
Halvlegsmarkeder
(28)
|
Andre Markeder
(2)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
SCM Râmnicu Vâlcea Vinder
4.35
|
|
Uafgjort (Draw)
3.76
|
|
SSU Politehnica Timisoara Vinder
1.60
|
|
SCM Râmnicu Vâlcea Vinder Eller uafgjort (draw)
2.03
|
|
SCM Râmnicu Vâlcea Vinder Eller SSU Politehnica Timisoara Vinder
1.172
|
|
SSU Politehnica Timisoara Vinder Eller uafgjort (draw)
1.124
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| SCM Râmnicu Vâlcea | SSU Politehnica Timisoara |
|---|---|
|
(-1.0)
9.10
|
(+1.0)
1.012
|
|
(0)
3.38
|
(0)
1.25
|
|
(+1.0)
1.63
|
(-1.0)
2.12
|
|
(+1.5)
1.37
|
(-1.5)
2.73
|
|
(+2.0)
1.144
|
(-2.0)
4.50
|
|
(+2.5)
1.102
|
(-2.5)
5.30
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
3.96
|
(1.5)
1.154
|
|
(2.0)
3.125
|
(2.0)
1.25
|
|
(2.5)
2.07
|
(2.5)
1.615
|
|
(3.0)
1.63
|
(3.0)
1.97
|
|
(3.5)
1.40
|
(3.5)
2.46
|
|
(4.0)
1.172
|
(4.0)
3.74
|
|
(4.5)
1.122
|
(4.5)
4.40
|
| Ulige | Lige |
| 1.83 | 1.81 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (SCM Râmnicu Vâlcea)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
1.70
|
(1.0)
1.909
|
|
(1.5)
1.31
|
(1.5)
2.84
|
|
(2.0)
1.059
|
(2.0)
5.55
|
| Ulige | Lige |
| 2.03 | 1.65 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (SSU Politehnica Timisoara)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
4.30
|
(1.0)
1.13
|
|
(1.5)
2.09
|
(1.5)
1.58
|
|
(2.0)
1.58
|
(2.0)
2.07
|
| Ulige | Lige |
| 1.84 | 1.80 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| SCM Râmnicu Vâlcea Scorer | 1.38 | 2.68 |
| SSU Politehnica Timisoara Scorer | 1.064 | 6.30 |
| Begge Hold Scorer | 1.62 | 2.08 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 4.90 | 1.118 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.56 | 2.18 |
| SCM Râmnicu Vâlcea Scorer - Begge Halvlege | 4.90 | 1.117 |
| SSU Politehnica Timisoara Scorer - Begge Halvlege | 2.36 | 1.48 |
| SCM Râmnicu Vâlcea Scorer - 1. Halvleg | 2.39 | 1.47 |
| SCM Râmnicu Vâlcea Scorer - 2. Halvleg | 2.01 | 1.666 |
| SSU Politehnica Timisoara Scorer - 1. Halvleg | 1.61 | 2.09 |
| SSU Politehnica Timisoara Scorer - 2. Halvleg | 1.40 | 2.60 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 3.92 | 1.185 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 2.92 | 1.32 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 2.00 | 1.67 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
SCM Râmnicu Vâlcea Vinder
4.60
|
|
Uafgjort (Draw)
2.25
|
|
SSU Politehnica Timisoara Vinder
2.16
|
|
SCM Râmnicu Vâlcea Vinder Eller uafgjort (draw)
1.52
|
|
SCM Râmnicu Vâlcea Vinder Eller SSU Politehnica Timisoara Vinder
1.48
|
|
SSU Politehnica Timisoara Vinder Eller uafgjort (draw)
1.104
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| SCM Râmnicu Vâlcea | SSU Politehnica Timisoara |
|---|---|
|
(0)
2.83
|
(0)
1.34
|
|
(+1.0)
1.146
|
(-1.0)
4.30
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
3.10
|
(0.5)
1.25
|
|
(1.0)
2.14
|
(1.0)
1.56
|
|
(1.5)
1.49
|
(1.5)
2.22
|
| Ulige | Lige |
| 1.96 | 1.70 |