|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
2.21 | 3.32 | 2.74 | 1.33 | 1.23 | 1.51 |
(0) 1.66 |
(0) 2.07 |
(2.5) 1.89 |
(2.5) 1.77 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(40)
|
Hovedmarkeder
(66)
|
|
Handicapmarkeder
(17)
|
I Alt-markeder
(40)
|
Markeder På Mål
(53)
|
|
Halvlegsmarkeder
(66)
|
Andre Markeder
(2)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Peterhead FC Vinder
2.21
|
|
Uafgjort (Draw)
3.32
|
|
Cove Rangers FC Vinder
2.74
|
|
Peterhead FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.33
|
|
Peterhead FC Vinder Eller Cove Rangers FC Vinder
1.23
|
|
Cove Rangers FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.51
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Peterhead FC | Uafgjort (Draw) | Cove Rangers FC |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
7.50
|
(0 - 0)
12.75
|
(0 - 1)
8.60
|
|
(2 - 0)
10.75
|
(1 - 1)
5.60
|
(0 - 2)
13.75
|
|
(2 - 1)
7.80
|
(2 - 2)
11.50
|
(1 - 2)
9.00
|
|
(3 - 0)
21.00
|
(3 - 3)
48.00
|
(0 - 3)
31.00
|
|
(3 - 1)
16.50
|
(1 - 3)
22.00
|
|
|
(3 - 2)
24.00
|
(2 - 3)
27.00
|
|
|
(4 - 0)
53.00
|
(0 - 4)
78.00
|
|
|
(4 - 1)
43.00
|
(1 - 4)
58.00
|
|
|
(4 - 2)
61.00
|
(2 - 4)
73.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| Peterhead FC | Cove Rangers FC |
|---|---|
|
(-2.0)
9.70
|
(+2.0)
1.007
|
|
(-1.5)
4.55
|
(+1.5)
1.14
|
|
(-1.0)
3.60
|
(+1.0)
1.222
|
|
(0)
1.66
|
(0)
2.07
|
|
(+1.0)
1.11
|
(-1.0)
5.10
|
|
(+1.5)
1.07
|
(-1.5)
6.20
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
3.52
|
(1.5)
1.21
|
|
(2.0)
2.75
|
(2.0)
1.34
|
|
(2.5)
1.89
|
(2.5)
1.77
|
|
(3.0)
1.48
|
(3.0)
2.31
|
|
(3.5)
1.31
|
(3.5)
2.89
|
|
(4.0)
1.105
|
(4.0)
4.90
|
|
(4.5)
1.072
|
(4.5)
5.65
|
| Ulige | Lige |
| 1.83 | 1.83 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Peterhead FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
2.52
|
(1.0)
1.40
|
|
(1.5)
1.60
|
(1.5)
2.09
|
|
(2.0)
1.21
|
(2.0)
3.50
|
|
(2.5)
1.113
|
(2.5)
4.55
|
| Ulige | Lige |
| 1.92 | 1.76 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Cove Rangers FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
2.10
|
(1.0)
1.59
|
|
(1.5)
1.444
|
(1.5)
2.39
|
|
(2.0)
1.112
|
(2.0)
4.55
|
|
(2.5)
1.061
|
(2.5)
5.60
|
| Ulige | Lige |
| 1.96 | 1.72 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Peterhead FC Scorer | 1.197 | 3.88 |
| Cove Rangers FC Scorer | 1.27 | 3.28 |
| Begge Hold Scorer | 1.63 | 2.09 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 5.20 | 1.109 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.67 | 2.02 |
| Peterhead FC Scorer - Begge Halvlege | 3.28 | 1.27 |
| Cove Rangers FC Scorer - Begge Halvlege | 3.90 | 1.194 |
| Peterhead FC Scorer - 1. Halvleg | 1.909 | 1.76 |
| Peterhead FC Scorer - 2. Halvleg | 1.64 | 2.07 |
| Cove Rangers FC Scorer - 1. Halvleg | 2.09 | 1.63 |
| Cove Rangers FC Scorer - 2. Halvleg | 1.78 | 1.88 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 4.15 | 1.174 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.04 | 1.31 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 2.05 | 1.65 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.55 | 2.45 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.027 | 12.75 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 1.63 | 2.09 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 2.07 | 1.64 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 5.60 | 1.094 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 3.04 | 1.31 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 2.54 | 1.43 |
| Peterhead FC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.60 | 1.41 |
| Peterhead FC Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 7.10 | 1.05 |
| Cove Rangers FC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.14 | 1.29 |
| Cove Rangers FC Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 9.50 | 1.012 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.65 | 2.05 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 4.50 | 1.15 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
Peterhead FC Vinder
2.82
|
|
Uafgjort (Draw)
2.13
|
|
Cove Rangers FC Vinder
3.42
|
|
Peterhead FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.22
|
|
Peterhead FC Vinder Eller Cove Rangers FC Vinder
1.55
|
|
Cove Rangers FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.32
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| Peterhead FC | Cove Rangers FC |
|---|---|
|
(-1.5)
9.20
|
(+1.5)
1.003
|
|
(-1.0)
7.40
|
(+1.0)
1.031
|
|
(0)
1.69
|
(0)
2.00
|
|
(+1.0)
1.002
|
(-1.0)
9.80
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.90
|
(0.5)
1.30
|
|
(1.0)
1.94
|
(1.0)
1.71
|
|
(1.5)
1.38
|
(1.5)
2.57
|
| Ulige | Lige |
| 2.00 | 1.69 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Peterhead FC) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.76
|
(0.5)
1.909
|
|
(1.0)
1.163
|
(1.0)
4.30
|
|
(1.5)
1.071
|
(1.5)
6.25
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Cove Rangers FC) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.63
|
(0.5)
2.09
|
|
(1.0)
1.105
|
(1.0)
5.30
|
|
(1.5)
1.041
|
(1.5)
7.50
|