|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
2.22 | 3.56 | 2.58 | 1.37 | 1.195 | 1.50 |
(0) 1.727 |
(0) 1.97 |
(2.5) 2.24 |
(2.5) 1.54 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(42)
|
Hovedmarkeder
(66)
|
|
Handicapmarkeder
(17)
|
I Alt-markeder
(42)
|
Markeder På Mål
(54)
|
|
Halvlegsmarkeder
(67)
|
Andre Markeder
(2)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Dumbarton FC Vinder
2.22
|
|
Uafgjort (Draw)
3.56
|
|
Stirling Albion FC Vinder
2.58
|
|
Dumbarton FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.37
|
|
Dumbarton FC Vinder Eller Stirling Albion FC Vinder
1.195
|
|
Stirling Albion FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.50
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Dumbarton FC | Uafgjort (Draw) | Stirling Albion FC |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
9.40
|
(0 - 0)
17.75
|
(0 - 1)
10.50
|
|
(2 - 0)
12.25
|
(1 - 1)
6.25
|
(0 - 2)
14.50
|
|
(2 - 1)
7.90
|
(2 - 2)
10.25
|
(1 - 2)
8.60
|
|
(3 - 0)
23.00
|
(3 - 3)
38.00
|
(0 - 3)
29.00
|
|
(3 - 1)
15.25
|
(1 - 3)
18.25
|
|
|
(3 - 2)
19.25
|
(2 - 3)
21.00
|
|
|
(4 - 0)
53.00
|
(0 - 4)
69.00
|
|
|
(4 - 1)
38.00
|
(1 - 4)
46.00
|
|
|
(4 - 2)
48.00
|
(2 - 4)
56.00
|
|
|
(4 - 3)
81.00
|
(3 - 4)
86.00
|
|
|
(5 - 1)
96.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| Dumbarton FC | Stirling Albion FC |
|---|---|
|
(-2.0)
9.10
|
(+2.0)
1.015
|
|
(-1.5)
4.40
|
(+1.5)
1.15
|
|
(-1.0)
3.54
|
(+1.0)
1.23
|
|
(0)
1.727
|
(0)
1.97
|
|
(+1.0)
1.145
|
(-1.0)
4.50
|
|
(+1.5)
1.095
|
(-1.5)
5.50
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
4.50
|
(1.5)
1.128
|
|
(2.0)
3.52
|
(2.0)
1.21
|
|
(2.5)
2.24
|
(2.5)
1.54
|
|
(3.0)
1.73
|
(3.0)
1.89
|
|
(3.5)
1.444
|
(3.5)
2.40
|
|
(4.0)
1.21
|
(4.0)
3.52
|
|
(4.5)
1.142
|
(4.5)
4.30
|
|
(5.0)
1.024
|
(5.0)
7.50
|
|
(5.5)
1.012
|
(5.5)
8.20
|
| Ulige | Lige |
| 1.83 | 1.83 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Dumbarton FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
3.10
|
(1.0)
1.27
|
|
(1.5)
1.78
|
(1.5)
1.84
|
|
(2.0)
1.33
|
(2.0)
2.79
|
|
(2.5)
1.186
|
(2.5)
3.64
|
| Ulige | Lige |
| 1.89 | 1.78 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Stirling Albion FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
2.67
|
(1.0)
1.36
|
|
(1.5)
1.65
|
(1.5)
2.01
|
|
(2.0)
1.24
|
(2.0)
3.30
|
|
(2.5)
1.14
|
(2.5)
4.15
|
| Ulige | Lige |
| 1.92 | 1.76 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Dumbarton FC Scorer | 1.128 | 4.85 |
| Stirling Albion FC Scorer | 1.169 | 4.20 |
| Begge Hold Scorer | 1.48 | 2.40 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 4.15 | 1.176 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.51 | 2.32 |
| Dumbarton FC Scorer - Begge Halvlege | 2.93 | 1.33 |
| Stirling Albion FC Scorer - Begge Halvlege | 3.28 | 1.27 |
| Dumbarton FC Scorer - 1. Halvleg | 1.80 | 1.86 |
| Dumbarton FC Scorer - 2. Halvleg | 1.55 | 2.23 |
| Stirling Albion FC Scorer - 1. Halvleg | 1.89 | 1.77 |
| Stirling Albion FC Scorer - 2. Halvleg | 1.63 | 2.09 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 3.48 | 1.24 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 2.67 | 1.39 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 1.83 | 1.83 |
| Begge Hold Scorer - Begge Halvlege | 9.30 | 1.014 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.40 | 2.96 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.004 | 17.75 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 1.79 | 1.87 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 2.64 | 1.40 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 6.25 | 1.072 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 3.08 | 1.30 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 2.60 | 1.41 |
| Dumbarton FC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.40 | 1.48 |
| Dumbarton FC Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 6.30 | 1.07 |
| Stirling Albion FC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.71 | 1.38 |
| Stirling Albion FC Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 7.60 | 1.039 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.50 | 2.34 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 3.74 | 1.21 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
Dumbarton FC Vinder
2.75
|
|
Uafgjort (Draw)
2.29
|
|
Stirling Albion FC Vinder
3.15
|
|
Dumbarton FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.26
|
|
Dumbarton FC Vinder Eller Stirling Albion FC Vinder
1.47
|
|
Stirling Albion FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.33
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| Dumbarton FC | Stirling Albion FC |
|---|---|
|
(-1.5)
8.50
|
(+1.5)
1.012
|
|
(-1.0)
6.80
|
(+1.0)
1.043
|
|
(0)
1.74
|
(0)
1.93
|
|
(+1.0)
1.016
|
(-1.0)
8.30
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
3.50
|
(0.5)
1.21
|
|
(1.0)
2.33
|
(1.0)
1.49
|
|
(1.5)
1.54
|
(1.5)
2.16
|
| Ulige | Lige |
| 1.94 | 1.73 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Dumbarton FC) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.86
|
(0.5)
1.80
|
|
(1.0)
1.22
|
(1.0)
3.65
|
|
(1.5)
1.099
|
(1.5)
5.45
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Stirling Albion FC) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.77
|
(0.5)
1.89
|
|
(1.0)
1.169
|
(1.0)
4.20
|
|
(1.5)
1.074
|
(1.5)
6.15
|