|
Serbien. U19 Liga |
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.24 | 5.50 | 7.60 | 1.013 | 1.067 | 3.20 |
(-1.5) 1.72 |
(+1.5) 1.98 |
(3.5) 2.08 |
(3.5) 1.60 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(30)
|
Hovedmarkeder
(3)
|
|
Handicapmarkeder
(14)
|
I Alt-markeder
(25)
|
Markeder På Mål
(19)
|
|
Halvlegsmarkeder
(28)
|
Andre Markeder
(2)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Røde Stjerne Beograd U19 Vinder
1.24
|
|
Uafgjort (Draw)
5.50
|
|
FK Novi Pazar U19 Vinder
7.60
|
|
Røde Stjerne Beograd U19 Vinder Eller uafgjort (draw)
1.013
|
|
Røde Stjerne Beograd U19 Vinder Eller FK Novi Pazar U19 Vinder
1.067
|
|
FK Novi Pazar U19 Vinder Eller uafgjort (draw)
3.20
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| Røde Stjerne Beograd U19 | FK Novi Pazar U19 |
|---|---|
|
(-3.5)
4.50
|
(+3.5)
1.145
|
|
(-3.0)
3.85
|
(+3.0)
1.195
|
|
(-2.5)
2.58
|
(+2.5)
1.41
|
|
(-2.0)
2.12
|
(+2.0)
1.60
|
|
(-1.5)
1.72
|
(+1.5)
1.98
|
|
(-1.0)
1.38
|
(+1.0)
2.68
|
|
(0)
1.064
|
(0)
6.40
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.0)
6.60
|
(2.0)
1.034
|
|
(2.5)
3.48
|
(2.5)
1.20
|
|
(3.0)
2.85
|
(3.0)
1.30
|
|
(3.5)
2.08
|
(3.5)
1.60
|
|
(4.0)
1.69
|
(4.0)
1.89
|
|
(4.5)
1.46
|
(4.5)
2.30
|
|
(5.0)
1.24
|
(5.0)
3.20
|
| Ulige | Lige |
| 1.82 | 1.82 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Røde Stjerne Beograd U19)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.0)
3.04
|
(2.0)
1.27
|
|
(2.5)
2.00
|
(2.5)
1.64
|
|
(3.0)
1.59
|
(3.0)
2.04
|
| Ulige | Lige |
| 1.82 | 1.82 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (FK Novi Pazar U19)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
1.75
|
(1.0)
1.86
|
|
(1.5)
1.32
|
(1.5)
2.77
|
|
(2.0)
1.052
|
(2.0)
5.70
|
| Ulige | Lige |
| 2.01 | 1.66 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| FK Novi Pazar U19 Scorer | 1.38 | 2.67 |
| Begge Hold Scorer | 1.44 | 2.47 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 3.50 | 1.23 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.26 | 3.28 |
| Røde Stjerne Beograd U19 Scorer - Begge Halvlege | 1.58 | 2.15 |
| FK Novi Pazar U19 Scorer - Begge Halvlege | 4.65 | 1.132 |
| Røde Stjerne Beograd U19 Scorer - 1. Halvleg | 1.285 | 3.125 |
| Røde Stjerne Beograd U19 Scorer - 2. Halvleg | 1.151 | 4.333 |
| FK Novi Pazar U19 Scorer - 1. Halvleg | 2.31 | 1.50 |
| FK Novi Pazar U19 Scorer - 2. Halvleg | 1.93 | 1.72 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 3.04 | 1.30 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 2.36 | 1.48 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 1.66 | 2.01 |
| Begge Hold Scorer - Begge Halvlege | 7.10 | 1.043 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
Røde Stjerne Beograd U19 Vinder
1.63
|
|
Uafgjort (Draw)
2.875
|
|
FK Novi Pazar U19 Vinder
6.15
|
|
Røde Stjerne Beograd U19 Vinder Eller uafgjort (draw)
1.041
|
|
Røde Stjerne Beograd U19 Vinder Eller FK Novi Pazar U19 Vinder
1.29
|
|
FK Novi Pazar U19 Vinder Eller uafgjort (draw)
1.97
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| Røde Stjerne Beograd U19 | FK Novi Pazar U19 |
|---|---|
|
(-1.5)
3.28
|
(+1.5)
1.25
|
|
(-1.0)
2.39
|
(+1.0)
1.47
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
3.24
|
(1.0)
1.23
|
|
(1.5)
1.88
|
(1.5)
1.73
|
|
(2.0)
1.40
|
(2.0)
2.45
|
| Ulige | Lige |
| 1.88 | 1.76 |