|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
5.65 | 4.50 | 1.39 | 2.52 | 1.117 | 1.063 |
(+1.5) 1.63 |
(-1.5) 2.13 |
(2.5) 2.52 |
(2.5) 1.43 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(31)
|
Hovedmarkeder
(11)
|
|
Handicapmarkeder
(14)
|
I Alt-markeder
(25)
|
Markeder På Mål
(20)
|
|
Halvlegsmarkeder
(28)
|
Andre Markeder
(2)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
FK Cadca Vinder
5.65
|
|
Uafgjort (Draw)
4.50
|
|
1. FC Tatran Presov Vinder
1.39
|
|
FK Cadca Vinder Eller uafgjort (draw)
2.52
|
|
FK Cadca Vinder Eller 1. FC Tatran Presov Vinder
1.117
|
|
1. FC Tatran Presov Vinder Eller uafgjort (draw)
1.063
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Kvalificerer Sig Til 1/8-finale
|
|
FK Cadca
3.48
|
|
1. FC Tatran Presov
1.24
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| FK Cadca | 1. FC Tatran Presov |
|---|---|
|
(0)
4.60
|
(0)
1.142
|
|
(+1.0)
2.05
|
(-1.0)
1.64
|
|
(+1.5)
1.63
|
(-1.5)
2.13
|
|
(+2.0)
1.32
|
(-2.0)
2.95
|
|
(+2.5)
1.222
|
(-2.5)
3.60
|
|
(+3.0)
1.074
|
(-3.0)
6.10
|
|
(+3.5)
1.055
|
(-3.5)
6.80
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
5.05
|
(1.5)
1.097
|
|
(2.0)
4.25
|
(2.0)
1.144
|
|
(2.5)
2.52
|
(2.5)
1.43
|
|
(3.0)
2.02
|
(3.0)
1.63
|
|
(3.5)
1.61
|
(3.5)
2.05
|
|
(4.0)
1.33
|
(4.0)
2.79
|
|
(4.5)
1.24
|
(4.5)
3.28
|
| Ulige | Lige |
| 1.83 | 1.83 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (FK Cadca)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
1.64
|
(1.0)
2.02
|
|
(1.5)
1.29
|
(1.5)
2.97
|
|
(2.0)
1.041
|
(2.0)
6.30
|
| Ulige | Lige |
| 2.06 | 1.65 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (1. FC Tatran Presov)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
2.63
|
(1.5)
1.37
|
|
(2.0)
2.02
|
(2.0)
1.64
|
|
(2.5)
1.55
|
(2.5)
2.16
|
| Ulige | Lige |
| 1.84 | 1.83 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| FK Cadca Scorer | 1.44 | 2.51 |
| 1. FC Tatran Presov Scorer | 1.04 | 7.60 |
| Begge Hold Scorer | 1.57 | 2.19 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 4.30 | 1.163 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.42 | 2.57 |
| FK Cadca Scorer - Begge Halvlege | 4.95 | 1.123 |
| 1. FC Tatran Presov Scorer - Begge Halvlege | 1.93 | 1.74 |
| FK Cadca Scorer - 1. Halvleg | 2.42 | 1.47 |
| FK Cadca Scorer - 2. Halvleg | 2.04 | 1.66 |
| 1. FC Tatran Presov Scorer - 1. Halvleg | 1.44 | 2.51 |
| 1. FC Tatran Presov Scorer - 2. Halvleg | 1.28 | 3.20 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 3.48 | 1.24 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 2.71 | 1.38 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 1.87 | 1.79 |
| Begge Hold Scorer - Begge Halvlege | 8.60 | 1.024 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
FK Cadca Vinder
5.30
|
|
Uafgjort (Draw)
2.55
|
|
1. FC Tatran Presov Vinder
1.86
|
|
FK Cadca Vinder Eller uafgjort (draw)
1.727
|
|
FK Cadca Vinder Eller 1. FC Tatran Presov Vinder
1.38
|
|
1. FC Tatran Presov Vinder Eller uafgjort (draw)
1.077
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| FK Cadca | 1. FC Tatran Presov |
|---|---|
|
(+1.0)
1.29
|
(-1.0)
3.14
|
|
(+1.5)
1.159
|
(-1.5)
4.25
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
2.51
|
(1.0)
1.40
|
|
(1.5)
1.63
|
(1.5)
2.05
|
|
(2.0)
1.23
|
(2.0)
3.34
|
| Ulige | Lige |
| 1.92 | 1.75 |