|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
6.30 | 4.80 | 1.33 | 2.74 | 1.10 | 1.043 |
(+1.5) 1.70 |
(-1.5) 2.01 |
(3.5) 1.65 |
(3.5) 2.05 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(31)
|
Hovedmarkeder
(11)
|
|
Handicapmarkeder
(14)
|
I Alt-markeder
(25)
|
Markeder På Mål
(20)
|
|
Halvlegsmarkeder
(28)
|
Andre Markeder
(2)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
SK Svätý Jur Vinder
6.30
|
|
Uafgjort (Draw)
4.80
|
|
FKM Nové Zámky Vinder
1.33
|
|
SK Svätý Jur Vinder Eller uafgjort (draw)
2.74
|
|
SK Svätý Jur Vinder Eller FKM Nové Zámky Vinder
1.10
|
|
FKM Nové Zámky Vinder Eller uafgjort (draw)
1.043
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Kvalificerer Sig Til 1/8-finale
|
|
SK Svätý Jur
3.95
|
|
FKM Nové Zámky
1.19
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| SK Svätý Jur | FKM Nové Zámky |
|---|---|
|
(0)
5.40
|
(0)
1.098
|
|
(+1.0)
2.24
|
(-1.0)
1.54
|
|
(+1.5)
1.70
|
(-1.5)
2.01
|
|
(+2.0)
1.37
|
(-2.0)
2.73
|
|
(+2.5)
1.25
|
(-2.5)
3.38
|
|
(+3.0)
1.079
|
(-3.0)
5.90
|
|
(+3.5)
1.055
|
(-3.5)
6.80
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.0)
4.65
|
(2.0)
1.119
|
|
(2.5)
2.59
|
(2.5)
1.38
|
|
(3.0)
2.08
|
(3.0)
1.59
|
|
(3.5)
1.65
|
(3.5)
2.05
|
|
(4.0)
1.34
|
(4.0)
2.75
|
|
(4.5)
1.24
|
(4.5)
3.28
|
|
(5.0)
1.079
|
(5.0)
5.50
|
| Ulige | Lige |
| 1.83 | 1.83 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (SK Svätý Jur)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
1.571
|
(1.0)
2.14
|
|
(1.5)
1.25
|
(1.5)
3.22
|
|
(2.0)
1.014
|
(2.0)
7.40
|
| Ulige | Lige |
| 2.10 | 1.63 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (FKM Nové Zámky)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.0)
2.16
|
(2.0)
1.55
|
|
(2.5)
1.615
|
(2.5)
2.07
|
|
(3.0)
1.28
|
(3.0)
3.04
|
| Ulige | Lige |
| 1.84 | 1.83 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| SK Svätý Jur Scorer | 1.46 | 2.45 |
| FKM Nové Zámky Scorer | 1.016 | 9.20 |
| Begge Hold Scorer | 1.59 | 2.15 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 4.65 | 1.14 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.40 | 2.64 |
| SK Svätý Jur Scorer - Begge Halvlege | 5.55 | 1.095 |
| FKM Nové Zámky Scorer - Begge Halvlege | 1.86 | 1.80 |
| SK Svätý Jur Scorer - 1. Halvleg | 2.51 | 1.44 |
| SK Svätý Jur Scorer - 2. Halvleg | 2.12 | 1.61 |
| FKM Nové Zámky Scorer - 1. Halvleg | 1.40 | 2.64 |
| FKM Nové Zámky Scorer - 2. Halvleg | 1.25 | 3.42 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 3.65 | 1.22 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 2.79 | 1.36 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 1.89 | 1.77 |
| Begge Hold Scorer - Begge Halvlege | 10.00 | 1.006 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
SK Svätý Jur Vinder
5.85
|
|
Uafgjort (Draw)
2.60
|
|
FKM Nové Zámky Vinder
1.78
|
|
SK Svätý Jur Vinder Eller uafgjort (draw)
1.81
|
|
SK Svätý Jur Vinder Eller FKM Nové Zámky Vinder
1.37
|
|
FKM Nové Zámky Vinder Eller uafgjort (draw)
1.057
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| SK Svätý Jur | FKM Nové Zámky |
|---|---|
|
(+1.0)
1.32
|
(-1.0)
2.98
|
|
(+1.5)
1.162
|
(-1.5)
4.20
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
2.60
|
(1.0)
1.37
|
|
(1.5)
1.64
|
(1.5)
2.03
|
|
(2.0)
1.222
|
(2.0)
3.38
|
| Ulige | Lige |
| 1.909 | 1.76 |