|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
2.88 | 3.66 | 2.04 | 1.615 | 1.198 | 1.31 |
(0) 2.21 |
(0) 1.58 |
(3.5) 1.58 |
(3.5) 2.19 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(43)
|
Hovedmarkeder
(67)
|
|
Handicapmarkeder
(18)
|
I Alt-markeder
(42)
|
Markeder På Mål
(53)
|
|
Halvlegsmarkeder
(67)
|
Andre Markeder
(2)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
MSK Zilina Vinder
2.88
|
|
Uafgjort (Draw)
3.66
|
|
FC DAC 1904 Vinder
2.04
|
|
MSK Zilina Vinder Eller uafgjort (draw)
1.615
|
|
MSK Zilina Vinder Eller FC DAC 1904 Vinder
1.198
|
|
FC DAC 1904 Vinder Eller uafgjort (draw)
1.31
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| MSK Zilina | Uafgjort (Draw) | FC DAC 1904 |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
13.50
|
(0 - 0)
20.50
|
(0 - 1)
11.00
|
|
(2 - 0)
19.00
|
(1 - 1)
7.20
|
(0 - 2)
13.00
|
|
(2 - 1)
10.25
|
(2 - 2)
10.75
|
(1 - 2)
8.20
|
|
(3 - 0)
38.00
|
(3 - 3)
35.00
|
(0 - 3)
22.00
|
|
(3 - 1)
22.00
|
(1 - 3)
14.50
|
|
|
(3 - 2)
23.00
|
(2 - 3)
18.25
|
|
|
(4 - 0)
91.00
|
(0 - 4)
46.00
|
|
|
(4 - 1)
56.00
|
(1 - 4)
31.00
|
|
|
(4 - 2)
61.00
|
(2 - 4)
41.00
|
|
|
(4 - 3)
88.00
|
(3 - 4)
73.00
|
|
|
(0 - 5)
111.00
|
||
|
(1 - 5)
78.00
|
||
|
(2 - 5)
101.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| MSK Zilina | FC DAC 1904 |
|---|---|
|
(-1.5)
5.75
|
(+1.5)
1.066
|
|
(-1.0)
4.90
|
(+1.0)
1.102
|
|
(0)
2.21
|
(0)
1.58
|
|
(+1.0)
1.30
|
(-1.0)
2.90
|
|
(+1.5)
1.196
|
(-1.5)
3.62
|
|
(+2.0)
1.043
|
(-2.0)
6.50
|
|
(+2.5)
1.025
|
(-2.5)
7.30
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
4.85
|
(1.5)
1.09
|
|
(2.0)
4.00
|
(2.0)
1.145
|
|
(2.5)
2.39
|
(2.5)
1.42
|
|
(3.0)
1.88
|
(3.0)
1.70
|
|
(3.5)
1.58
|
(3.5)
2.19
|
|
(4.0)
1.27
|
(4.0)
3.00
|
|
(4.5)
1.184
|
(4.5)
3.60
|
|
(5.0)
1.049
|
(5.0)
5.95
|
|
(5.5)
1.031
|
(5.5)
6.60
|
| Ulige | Lige |
| 1.85 | 1.85 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (MSK Zilina)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
2.62
|
(1.0)
1.40
|
|
(1.5)
1.63
|
(1.5)
2.10
|
|
(2.0)
1.23
|
(2.0)
3.52
|
|
(2.5)
1.126
|
(2.5)
4.55
|
| Ulige | Lige |
| 1.93 | 1.76 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (FC DAC 1904)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
3.68
|
(1.0)
1.21
|
|
(1.5)
1.96
|
(1.5)
1.72
|
|
(2.0)
1.45
|
(2.0)
2.46
|
|
(2.5)
1.25
|
(2.5)
3.24
|
| Ulige | Lige |
| 1.88 | 1.80 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| MSK Zilina Scorer | 1.20 | 3.94 |
| FC DAC 1904 Scorer | 1.112 | 5.30 |
| Begge Hold Scorer | 1.43 | 2.58 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 3.64 | 1.23 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.45 | 2.51 |
| MSK Zilina Scorer - Begge Halvlege | 3.26 | 1.28 |
| FC DAC 1904 Scorer - Begge Halvlege | 2.58 | 1.43 |
| MSK Zilina Scorer - 1. Halvleg | 1.90 | 1.78 |
| MSK Zilina Scorer - 2. Halvleg | 1.64 | 2.10 |
| FC DAC 1904 Scorer - 1. Halvleg | 1.69 | 2.02 |
| FC DAC 1904 Scorer - 2. Halvleg | 1.46 | 2.49 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 3.34 | 1.27 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 2.51 | 1.45 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 1.74 | 1.95 |
| Begge Hold Scorer - Begge Halvlege | 8.40 | 1.033 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.33 | 3.32 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 1.69 | 2.02 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 2.375 | 1.50 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 7.20 | 1.055 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 3.26 | 1.28 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 2.84 | 1.36 |
| MSK Zilina Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.80 | 1.37 |
| MSK Zilina Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 8.10 | 1.037 |
| FC DAC 1904 Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.13 | 1.62 |
| FC DAC 1904 Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 5.20 | 1.117 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.43 | 2.58 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 3.40 | 1.26 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
MSK Zilina Vinder
3.38
|
|
Uafgjort (Draw)
2.36
|
|
FC DAC 1904 Vinder
2.56
|
|
MSK Zilina Vinder Eller uafgjort (draw)
1.39
|
|
MSK Zilina Vinder Eller FC DAC 1904 Vinder
1.46
|
|
FC DAC 1904 Vinder Eller uafgjort (draw)
1.23
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| MSK Zilina | FC DAC 1904 |
|---|---|
|
(-1.0)
9.10
|
(+1.0)
1.017
|
|
(0)
2.12
|
(0)
1.64
|
|
(+1.0)
1.084
|
(-1.0)
5.85
|
|
(+1.5)
1.033
|
(-1.5)
7.30
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
2.43
|
(1.0)
1.45
|
|
(1.5)
1.59
|
(1.5)
2.17
|
|
(2.0)
1.20
|
(2.0)
3.72
|
| Ulige | Lige |
| 1.95 | 1.76 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (MSK Zilina) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.78
|
(0.5)
1.90
|
|
(1.0)
1.18
|
(1.0)
4.30
|
|
(1.5)
1.084
|
(1.5)
6.30
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (FC DAC 1904) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.02
|
(0.5)
1.69
|
|
(1.0)
1.32
|
(1.0)
3.10
|
|
(1.5)
1.147
|
(1.5)
4.80
|