|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.60 | 3.24 | 5.40 | 1.073 | 1.24 | 2.03 |
(-1.0) 2.25 |
(+1.0) 1.56 |
(2.5) 1.51 |
(2.5) 2.31 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(43)
|
Hovedmarkeder
(74)
|
Mine Markeder
|
|
Handicapmarkeder
(15)
|
I Alt-markeder
(43)
|
Markeder På Mål
(61)
|
|
|
Halvlegsmarkeder
(95)
|
Markeder på hjørnespark
(56)
|
Andre Markeder
(2)
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Kaizer Chiefs FC Vinder
1.60
|
|
Uafgjort (Draw)
3.24
|
|
Stellenbosch FC Vinder
5.40
|
|
Kaizer Chiefs FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.073
|
|
Kaizer Chiefs FC Vinder Eller Stellenbosch FC Vinder
1.24
|
|
Stellenbosch FC Vinder Eller uafgjort (draw)
2.03
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Kaizer Chiefs FC | Uafgjort (Draw) | Stellenbosch FC |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
4.333
|
(0 - 0)
7.00
|
(0 - 1)
9.90
|
|
(2 - 0)
5.90
|
(1 - 1)
5.75
|
(0 - 2)
28.00
|
|
(2 - 1)
7.90
|
(2 - 2)
20.00
|
(1 - 2)
17.50
|
|
(3 - 0)
11.00
|
(0 - 3)
86.00
|
|
|
(3 - 1)
15.50
|
(1 - 3)
64.00
|
|
|
(3 - 2)
38.00
|
(2 - 3)
73.00
|
|
|
(4 - 0)
27.00
|
||
|
(4 - 1)
36.00
|
||
|
(4 - 2)
81.00
|
||
|
(5 - 0)
69.00
|
||
|
(5 - 1)
86.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| Kaizer Chiefs FC | Stellenbosch FC |
|---|---|
|
(-2.5)
6.80
|
(+2.5)
1.055
|
|
(-2.0)
5.70
|
(+2.0)
1.086
|
|
(-1.5)
3.00
|
(+1.5)
1.31
|
|
(-1.0)
2.25
|
(+1.0)
1.56
|
|
(0)
1.181
|
(0)
4.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
6.90
|
(0.5)
1.038
|
|
(1.0)
5.50
|
(1.0)
1.079
|
|
(1.5)
2.50
|
(1.5)
1.41
|
|
(2.0)
1.89
|
(2.0)
1.727
|
|
(2.5)
1.51
|
(2.5)
2.31
|
|
(3.0)
1.198
|
(3.0)
3.64
|
|
(3.5)
1.131
|
(3.5)
4.45
|
|
(4.0)
1.008
|
(4.0)
8.40
|
| Ulige | Lige |
| 1.87 | 1.79 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Kaizer Chiefs FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
2.79
|
(1.0)
1.33
|
|
(1.5)
1.69
|
(1.5)
1.952
|
|
(2.0)
1.28
|
(2.0)
3.05
|
|
(2.5)
1.163
|
(2.5)
3.85
|
|
(3.0)
1.02
|
(3.0)
7.20
|
| Ulige | Lige |
| 1.90 | 1.77 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Stellenbosch FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.85
|
(0.5)
1.77
|
|
(1.0)
1.24
|
(1.0)
3.38
|
|
(1.5)
1.111
|
(1.5)
4.70
|
| Ulige | Lige |
| 2.38 | 1.49 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Kaizer Chiefs FC Scorer | 1.156 | 4.40 |
| Stellenbosch FC Scorer | 1.79 | 1.87 |
| Begge Hold Scorer | 2.23 | 1.55 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 10.25 | 1.004 |
| Mål I Begge Halvlege | 2.07 | 1.64 |
| Kaizer Chiefs FC Scorer - Begge Halvlege | 3.14 | 1.29 |
| Stellenbosch FC Scorer - Begge Halvlege | 9.20 | 1.016 |
| Kaizer Chiefs FC Scorer - 1. Halvleg | 1.86 | 1.80 |
| Kaizer Chiefs FC Scorer - 2. Halvleg | 1.60 | 2.14 |
| Stellenbosch FC Scorer - 1. Halvleg | 3.34 | 1.26 |
| Stellenbosch FC Scorer - 2. Halvleg | 2.75 | 1.37 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 6.15 | 1.075 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 4.60 | 1.143 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 2.98 | 1.32 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.88 | 1.92 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.039 | 7.00 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 2.23 | 1.55 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 3.18 | 1.285 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 5.55 | 1.096 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 5.75 | 1.089 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 3.48 | 1.24 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.64 | 1.40 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 1.5 | 2.57 | 1.42 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 1.85 | 1.81 |
| Kaizer Chiefs FC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.27 | 1.533 |
| Kaizer Chiefs FC Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 5.50 | 1.098 |
| Stellenbosch FC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 7.50 | 1.042 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.89 | 1.77 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 5.00 | 1.12 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
Kaizer Chiefs FC Vinder
2.29
|
|
Uafgjort (Draw)
1.93
|
|
Stellenbosch FC Vinder
6.20
|
|
Kaizer Chiefs FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.046
|
|
Kaizer Chiefs FC Vinder Eller Stellenbosch FC Vinder
1.67
|
|
Stellenbosch FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.47
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| Kaizer Chiefs FC | Stellenbosch FC |
|---|---|
|
(-1.5)
7.10
|
(+1.5)
1.037
|
|
(-1.0)
5.35
|
(+1.0)
1.089
|
|
(0)
1.27
|
(0)
3.28
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.39
|
(0.5)
1.44
|
|
(1.0)
1.59
|
(1.0)
2.12
|
|
(1.5)
1.27
|
(1.5)
3.08
|
|
(2.0)
1.037
|
(2.0)
6.60
|
| Ulige | Lige |
| 2.15 | 1.59 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Kaizer Chiefs FC) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.80
|
(0.5)
1.86
|
|
(1.0)
1.192
|
(1.0)
3.92
|
|
(1.5)
1.087
|
(1.5)
5.75
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Stellenbosch FC) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.26
|
(0.5)
3.34
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder på hjørnespark
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hjørnespark I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(6.5)
3.74
|
(6.5)
1.193
|
|
(7.5)
2.56
|
(7.5)
1.40
|
|
(8.5)
1.92
|
(8.5)
1.75
|
|
(9.5)
1.52
|
(9.5)
2.24
|
|
(10.5)
1.285
|
(10.5)
3.05
|
| Ulige | Lige |
| 1.83 | 1.83 |