|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
2.47 | 2.93 | 3.30 | 1.27 | 1.34 | 1.47 |
(0) 1.60 |
(0) 2.21 |
(1.5) 2.23 |
(1.5) 1.60 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(50)
|
Hovedmarkeder
(86)
|
Handicapmarkeder
(15)
|
|
I Alt-markeder
(43)
|
Markeder På Mål
(73)
|
Halvlegsmarkeder
(133)
|
Mine Markeder
|
|
Markeder på hjørnespark
(86)
|
Periodemarkeder
(43)
|
Andre Markeder
(4)
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Getafe CF Vinder
2.47
|
|
Uafgjort (Draw)
2.93
|
|
RC Celta de Vigo Vinder
3.30
|
|
Getafe CF Vinder Eller uafgjort (draw)
1.27
|
|
Getafe CF Vinder Eller RC Celta de Vigo Vinder
1.34
|
|
RC Celta de Vigo Vinder Eller uafgjort (draw)
1.47
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Getafe CF | Uafgjort (Draw) | RC Celta de Vigo |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
5.30
|
(0 - 0)
5.45
|
(0 - 1)
6.70
|
|
(2 - 0)
9.60
|
(1 - 1)
5.40
|
(0 - 2)
15.00
|
|
(2 - 1)
10.25
|
(2 - 2)
19.50
|
(1 - 2)
12.75
|
|
(3 - 0)
23.00
|
(0 - 3)
41.00
|
|
|
(3 - 1)
26.00
|
(1 - 3)
38.00
|
|
|
(3 - 2)
46.00
|
(2 - 3)
56.00
|
|
|
(4 - 0)
61.00
|
||
|
(4 - 1)
64.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| Getafe CF | RC Celta de Vigo |
|---|---|
|
(-1.5)
4.55
|
(+1.5)
1.104
|
|
(-1.0)
3.80
|
(+1.0)
1.178
|
|
(0)
1.60
|
(0)
2.21
|
|
(+1.0)
1.056
|
(-1.0)
6.00
|
|
(+1.5)
1.026
|
(-1.5)
6.65
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
4.90
|
(0.5)
1.094
|
|
(1.0)
3.98
|
(1.0)
1.171
|
|
(1.5)
2.23
|
(1.5)
1.60
|
|
(2.0)
1.64
|
(2.0)
2.01
|
|
(2.5)
1.36
|
(2.5)
2.62
|
|
(3.0)
1.123
|
(3.0)
4.15
|
|
(3.5)
1.079
|
(3.5)
4.75
|
| Ulige | Lige |
| 1.93 | 1.78 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Getafe CF)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.60
|
(0.5)
1.37
|
|
(1.0)
1.78
|
(1.0)
1.94
|
|
(1.5)
1.36
|
(1.5)
2.85
|
|
(2.0)
1.099
|
(2.0)
5.65
|
|
(2.5)
1.053
|
(2.5)
6.50
|
| Ulige | Lige |
| 2.04 | 1.69 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (RC Celta de Vigo)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.14
|
(0.5)
1.55
|
|
(1.0)
1.45
|
(1.0)
2.56
|
|
(1.5)
1.222
|
(1.5)
3.76
|
|
(2.0)
1.024
|
(2.0)
8.20
|
|
(2.5)
1.009
|
(2.5)
9.00
|
| Ulige | Lige |
| 2.17 | 1.61 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Getafe CF Scorer | 1.40 | 2.72 |
| RC Celta de Vigo Scorer | 1.59 | 2.21 |
| Begge Hold Scorer | 2.23 | 1.58 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 9.30 | 1.026 |
| Mål I Begge Halvlege | 2.36 | 1.52 |
| Getafe CF Scorer - Begge Halvlege | 4.70 | 1.152 |
| RC Celta de Vigo Scorer - Begge Halvlege | 6.25 | 1.085 |
| Getafe CF Scorer - 1. Halvleg | 2.36 | 1.52 |
| Getafe CF Scorer - 2. Halvleg | 1.96 | 1.75 |
| RC Celta de Vigo Scorer - 1. Halvleg | 2.80 | 1.38 |
| RC Celta de Vigo Scorer - 2. Halvleg | 2.29 | 1.55 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 6.10 | 1.09 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 4.45 | 1.168 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 3.02 | 1.333 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 2.14 | 1.71 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.107 | 5.45 |
| Et Hold Scorer 3 Eller Flere Mål | 6.30 | 1.119 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 2.23 | 1.58 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 3.34 | 1.28 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 6.05 | 1.092 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 4.5 | 11.75 | 1.003 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 5.40 | 1.117 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 3.14 | 1.31 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.52 | 1.46 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 2.33 | 1.533 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 1.5 | 2.23 | 1.58 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 1.74 | 1.98 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.615 | 2.16 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 | 1.59 | 2.21 |
| Getafe CF Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.40 | 1.27 |
| Getafe CF Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 9.40 | 1.025 |
| RC Celta de Vigo Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 4.80 | 1.145 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.27 | 1.56 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 6.90 | 1.067 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
Getafe CF Vinder
3.24
|
|
Uafgjort (Draw)
1.81
|
|
RC Celta de Vigo Vinder
4.45
|
|
Getafe CF Vinder Eller uafgjort (draw)
1.16
|
|
Getafe CF Vinder Eller RC Celta de Vigo Vinder
1.88
|
|
RC Celta de Vigo Vinder Eller uafgjort (draw)
1.285
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| Getafe CF | RC Celta de Vigo |
|---|---|
|
(-1.0)
8.80
|
(+1.0)
1.021
|
|
(0)
1.63
|
(0)
2.14
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.12
|
(0.5)
1.66
|
|
(1.0)
1.42
|
(1.0)
2.63
|
|
(1.5)
1.21
|
(1.5)
3.70
|
|
(2.0)
1.016
|
(2.0)
8.00
|
|
(2.5)
1.001
|
(2.5)
8.20
|
| Ulige | Lige |
| 2.27 | 1.56 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Getafe CF) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.52
|
(0.5)
2.36
|
|
(1.0)
1.078
|
(1.0)
6.50
|
|
(1.5)
1.038
|
(1.5)
8.50
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (RC Celta de Vigo) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.38
|
(0.5)
2.80
|
|
(1.0)
1.03
|
(1.0)
9.00
|
|
(1.5)
1.009
|
(1.5)
11.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder på hjørnespark
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hjørnespark I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(4.5)
8.80
|
(4.5)
1.008
|
|
(5.5)
5.30
|
(5.5)
1.09
|
|
(6.5)
3.34
|
(6.5)
1.24
|
|
(7.5)
2.375
|
(7.5)
1.49
|
|
(8.5)
1.81
|
(8.5)
1.89
|
|
(9.5)
1.45
|
(9.5)
2.48
|
|
(10.5)
1.24
|
(10.5)
3.34
|
|
(11.5)
1.109
|
(11.5)
4.90
|
|
(12.5)
1.035
|
(12.5)
7.20
|
| Ulige | Lige |
| 1.85 | 1.85 |