|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
2.23 | 3.25 | 3.04 | 1.32 | 1.28 | 1.56 |
(0) 1.61 |
(0) 2.19 |
(2.5) 1.952 |
(2.5) 1.78 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(58)
|
Hovedmarkeder
(97)
|
Handicapmarkeder
(18)
|
|
I Alt-markeder
(50)
|
Markeder På Mål
(79)
|
Halvlegsmarkeder
(148)
|
Mine Markeder
|
|
Markeder på hjørnespark
(86)
|
Periodemarkeder
(47)
|
Andre Markeder
(4)
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Rayo Vallecano Vinder
2.23
|
|
Uafgjort (Draw)
3.25
|
|
Real Racing Club de Santander Vinder
3.04
|
|
Rayo Vallecano Vinder Eller uafgjort (draw)
1.32
|
|
Rayo Vallecano Vinder Eller Real Racing Club de Santander Vinder
1.28
|
|
Real Racing Club de Santander Vinder Eller uafgjort (draw)
1.56
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Rayo Vallecano | Uafgjort (Draw) | Real Racing Club de Santander |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
8.50
|
(0 - 0)
8.90
|
(0 - 1)
10.50
|
|
(2 - 0)
11.75
|
(1 - 1)
6.05
|
(0 - 2)
17.00
|
|
(2 - 1)
8.70
|
(2 - 2)
12.25
|
(1 - 2)
10.75
|
|
(3 - 0)
22.00
|
(3 - 3)
51.00
|
(0 - 3)
38.00
|
|
(3 - 1)
17.25
|
(1 - 3)
25.00
|
|
|
(3 - 2)
26.00
|
(2 - 3)
31.00
|
|
|
(4 - 0)
51.00
|
(0 - 4)
91.00
|
|
|
(4 - 1)
41.00
|
(1 - 4)
67.00
|
|
|
(4 - 2)
61.00
|
(2 - 4)
81.00
|
|
|
(5 - 1)
98.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| Rayo Vallecano | Real Racing Club de Santander |
|---|---|
|
(-2.5)
6.85
|
(+2.5)
1.012
|
|
(-2.0)
6.40
|
(+2.0)
1.024
|
|
(-1.5)
3.78
|
(+1.5)
1.163
|
|
(-1.0)
3.14
|
(+1.0)
1.26
|
|
(0)
1.61
|
(0)
2.19
|
|
(+1.0)
1.103
|
(-1.0)
4.85
|
|
(+1.5)
1.063
|
(-1.5)
5.40
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
7.30
|
(0.5)
1.001
|
|
(1.0)
6.85
|
(1.0)
1.016
|
|
(1.5)
3.34
|
(1.5)
1.222
|
|
(2.0)
2.71
|
(2.0)
1.36
|
|
(2.5)
1.952
|
(2.5)
1.78
|
|
(3.0)
1.52
|
(3.0)
2.23
|
|
(3.5)
1.333
|
(3.5)
2.72
|
|
(4.0)
1.126
|
(4.0)
4.15
|
|
(4.5)
1.087
|
(4.5)
4.60
|
|
(5.0)
1.001
|
(5.0)
7.30
|
| Ulige | Lige |
| 1.89 | 1.81 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Rayo Vallecano)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
2.70
|
(1.0)
1.40
|
|
(1.5)
1.70
|
(1.5)
2.04
|
|
(2.0)
1.29
|
(2.0)
3.22
|
|
(2.5)
1.173
|
(2.5)
4.10
|
|
(3.0)
1.025
|
(3.0)
7.40
|
|
(3.5)
1.01
|
(3.5)
7.90
|
| Ulige | Lige |
| 1.93 | 1.78 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Real Racing Club de Santander)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.92
|
(0.5)
1.30
|
|
(1.0)
2.07
|
(1.0)
1.68
|
|
(1.5)
1.46
|
(1.5)
2.49
|
|
(2.0)
1.139
|
(2.0)
4.55
|
|
(2.5)
1.087
|
(2.5)
5.45
|
| Ulige | Lige |
| 1.99 | 1.73 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Rayo Vallecano Scorer | 1.21 | 3.92 |
| Real Racing Club de Santander Scorer | 1.32 | 3.10 |
| Begge Hold Scorer | 1.63 | 2.14 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 4.90 | 1.141 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.71 | 2.02 |
| Rayo Vallecano Scorer - Begge Halvlege | 3.14 | 1.31 |
| Real Racing Club de Santander Scorer - Begge Halvlege | 3.92 | 1.21 |
| Rayo Vallecano Scorer - 1. Halvleg | 1.90 | 1.80 |
| Rayo Vallecano Scorer - 2. Halvleg | 1.61 | 2.17 |
| Real Racing Club de Santander Scorer - 1. Halvleg | 2.17 | 1.61 |
| Real Racing Club de Santander Scorer - 2. Halvleg | 1.82 | 1.88 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 3.92 | 1.21 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 2.93 | 1.35 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 2.04 | 1.69 |
| Begge Hold Scorer - Begge Halvlege | 10.25 | 1.017 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.52 | 2.53 |
| Et Hold Scorer 3 Eller Flere Mål | 3.20 | 1.35 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.007 | 8.90 |
| Et Hold Scorer 4 Eller Flere Mål | 9.40 | 1.058 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 1.63 | 2.14 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 2.07 | 1.67 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 3.14 | 1.31 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 4.5 | 5.55 | 1.109 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 6.05 | 1.092 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 3.04 | 1.33 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.14 | 1.63 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 1.83 | 1.87 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 1.5 | 3.64 | 1.24 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 2.58 | 1.44 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 2.27 | 1.56 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 | 2.17 | 1.61 |
| Rayo Vallecano Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.46 | 1.48 |
| Rayo Vallecano Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 6.20 | 1.087 |
| Real Racing Club de Santander Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.20 | 1.30 |
| Real Racing Club de Santander Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 9.00 | 1.03 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.65 | 2.11 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 4.25 | 1.183 |
| Ethvert Hold Scorer 4 Eller Flere Mål I Træk | 11.25 | 1.008 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
Rayo Vallecano Vinder
2.85
|
|
Uafgjort (Draw)
2.13
|
|
Real Racing Club de Santander Vinder
3.75
|
|
Rayo Vallecano Vinder Eller uafgjort (draw)
1.22
|
|
Rayo Vallecano Vinder Eller Real Racing Club de Santander Vinder
1.62
|
|
Real Racing Club de Santander Vinder Eller uafgjort (draw)
1.36
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| Rayo Vallecano | Real Racing Club de Santander |
|---|---|
|
(-1.5)
7.60
|
(+1.5)
1.027
|
|
(-1.0)
6.45
|
(+1.0)
1.065
|
|
(0)
1.65
|
(0)
2.11
|
|
(+1.0)
1.016
|
(-1.0)
9.20
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.77
|
(0.5)
1.38
|
|
(1.0)
1.95
|
(1.0)
1.79
|
|
(1.5)
1.43
|
(1.5)
2.60
|
|
(2.0)
1.125
|
(2.0)
4.85
|
|
(2.5)
1.074
|
(2.5)
5.60
|
| Ulige | Lige |
| 2.08 | 1.666 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Rayo Vallecano) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.80
|
(0.5)
1.90
|
|
(1.0)
1.21
|
(1.0)
3.92
|
|
(1.5)
1.104
|
(1.5)
5.70
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Real Racing Club de Santander) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.61
|
(0.5)
2.17
|
|
(1.0)
1.117
|
(1.0)
5.35
|
|
(1.5)
1.059
|
(1.5)
7.30
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder på hjørnespark
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hjørnespark I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(6.5)
5.95
|
(6.5)
1.067
|
|
(7.5)
3.88
|
(7.5)
1.179
|
|
(8.5)
2.71
|
(8.5)
1.38
|
|
(9.5)
2.06
|
(9.5)
1.68
|
|
(10.5)
1.63
|
(10.5)
2.09
|
|
(11.5)
1.36
|
(11.5)
2.70
|
|
(12.5)
1.192
|
(12.5)
3.75
|
|
(13.5)
1.092
|
(13.5)
5.30
|
|
(14.5)
1.029
|
(14.5)
7.50
|
| Ulige | Lige |
| 1.85 | 1.85 |