|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
2.02 | 3.34 | 3.45 | 1.27 | 1.285 | 1.70 |
(0) 1.49 |
(0) 2.60 |
(2.5) 1.74 |
(2.5) 1.952 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(47)
|
Hovedmarkeder
(95)
|
Mine Markeder
|
|
Handicapmarkeder
(18)
|
I Alt-markeder
(49)
|
Markeder På Mål
(77)
|
|
|
Halvlegsmarkeder
(141)
|
Periodemarkeder
(45)
|
Andre Markeder
(2)
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Rayo Vallecano Vinder
2.02
|
|
Uafgjort (Draw)
3.34
|
|
Valencia CF Vinder
3.45
|
|
Rayo Vallecano Vinder Eller uafgjort (draw)
1.27
|
|
Rayo Vallecano Vinder Eller Valencia CF Vinder
1.285
|
|
Valencia CF Vinder Eller uafgjort (draw)
1.70
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Rayo Vallecano | Uafgjort (Draw) | Valencia CF |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
6.65
|
(0 - 0)
8.10
|
(0 - 1)
9.60
|
|
(2 - 0)
9.30
|
(1 - 1)
6.00
|
(0 - 2)
18.50
|
|
(2 - 1)
8.30
|
(2 - 2)
14.50
|
(1 - 2)
12.00
|
|
(3 - 0)
18.00
|
(3 - 3)
67.00
|
(0 - 3)
48.00
|
|
(3 - 1)
17.00
|
(1 - 3)
33.00
|
|
|
(3 - 2)
29.00
|
(2 - 3)
41.00
|
|
|
(4 - 0)
43.00
|
(1 - 4)
91.00
|
|
|
(4 - 1)
41.00
|
||
|
(4 - 2)
69.00
|
||
|
(5 - 1)
101.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| Rayo Vallecano | Valencia CF |
|---|---|
|
(-2.5)
7.10
|
(+2.5)
1.026
|
|
(-2.0)
6.45
|
(+2.0)
1.042
|
|
(-1.5)
3.62
|
(+1.5)
1.21
|
|
(-1.0)
2.91
|
(+1.0)
1.34
|
|
(0)
1.49
|
(0)
2.60
|
|
(+1.0)
1.069
|
(-1.0)
6.45
|
|
(+1.5)
1.039
|
(-1.5)
7.10
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
6.90
|
(0.5)
1.009
|
|
(1.0)
6.00
|
(1.0)
1.031
|
|
(1.5)
2.875
|
(1.5)
1.28
|
|
(2.0)
2.30
|
(2.0)
1.47
|
|
(2.5)
1.74
|
(2.5)
1.952
|
|
(3.0)
1.37
|
(3.0)
2.59
|
|
(3.5)
1.23
|
(3.5)
3.16
|
|
(4.0)
1.069
|
(4.0)
5.00
|
|
(4.5)
1.046
|
(4.5)
5.55
|
| Ulige | Lige |
| 1.87 | 1.83 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Rayo Vallecano)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
2.72
|
(1.0)
1.38
|
|
(1.5)
1.69
|
(1.5)
2.03
|
|
(2.0)
1.29
|
(2.0)
3.18
|
|
(2.5)
1.182
|
(2.5)
3.90
|
|
(3.0)
1.037
|
(3.0)
6.60
|
|
(3.5)
1.023
|
(3.5)
7.00
|
| Ulige | Lige |
| 1.93 | 1.78 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Valencia CF)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.56
|
(0.5)
1.38
|
|
(1.0)
1.73
|
(1.0)
1.98
|
|
(1.5)
1.34
|
(1.5)
2.90
|
|
(2.0)
1.086
|
(2.0)
5.50
|
|
(2.5)
1.057
|
(2.5)
6.15
|
| Ulige | Lige |
| 2.06 | 1.68 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Rayo Vallecano Scorer | 1.195 | 4.10 |
| Valencia CF Scorer | 1.41 | 2.69 |
| Begge Hold Scorer | 1.80 | 1.90 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 6.05 | 1.091 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.83 | 1.87 |
| Rayo Vallecano Scorer - Begge Halvlege | 3.20 | 1.30 |
| Valencia CF Scorer - Begge Halvlege | 4.95 | 1.137 |
| Rayo Vallecano Scorer - 1. Halvleg | 1.92 | 1.79 |
| Rayo Vallecano Scorer - 2. Halvleg | 1.64 | 2.12 |
| Valencia CF Scorer - 1. Halvleg | 2.44 | 1.49 |
| Valencia CF Scorer - 2. Halvleg | 2.04 | 1.69 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 4.55 | 1.16 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.34 | 1.28 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 2.29 | 1.55 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.64 | 2.27 |
| Et Hold Scorer 3 Eller Flere Mål | 3.78 | 1.27 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.018 | 8.10 |
| Et Hold Scorer 4 Eller Flere Mål | 11.75 | 1.034 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 1.80 | 1.90 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 2.36 | 1.52 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 3.80 | 1.222 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 4.5 | 7.00 | 1.065 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 6.00 | 1.094 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 3.04 | 1.33 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.23 | 1.58 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 1.95 | 1.76 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 1.5 | 3.14 | 1.31 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 2.25 | 1.57 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 2.00 | 1.72 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 | 1.93 | 1.78 |
| Rayo Vallecano Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.46 | 1.48 |
| Rayo Vallecano Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 6.05 | 1.091 |
| Valencia CF Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 4.05 | 1.198 |
| Valencia CF Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 11.75 | 1.003 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.77 | 1.94 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 4.70 | 1.153 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
Rayo Vallecano Vinder
2.67
|
|
Uafgjort (Draw)
2.10
|
|
Valencia CF Vinder
4.25
|
|
Rayo Vallecano Vinder Eller uafgjort (draw)
1.175
|
|
Rayo Vallecano Vinder Eller Valencia CF Vinder
1.64
|
|
Valencia CF Vinder Eller uafgjort (draw)
1.41
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| Rayo Vallecano | Valencia CF |
|---|---|
|
(-1.5)
7.40
|
(+1.5)
1.031
|
|
(-1.0)
6.15
|
(+1.0)
1.074
|
|
(0)
1.53
|
(0)
2.34
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.73
|
(0.5)
1.37
|
|
(1.0)
1.82
|
(1.0)
1.87
|
|
(1.5)
1.38
|
(1.5)
2.69
|
|
(2.0)
1.103
|
(2.0)
4.95
|
|
(2.5)
1.065
|
(2.5)
5.50
|
| Ulige | Lige |
| 2.07 | 1.67 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Rayo Vallecano) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.79
|
(0.5)
1.92
|
|
(1.0)
1.196
|
(1.0)
4.10
|
|
(1.5)
1.10
|
(1.5)
5.80
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Valencia CF) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.49
|
(0.5)
2.44
|
|
(1.0)
1.066
|
(1.0)
6.95
|
|
(1.5)
1.03
|
(1.5)
9.00
|