|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.137 | 7.60 | 13.50 | — | 1.044 | 4.75 |
(-2.0) 1.60 |
(+2.0) 2.21 |
(3.5) 1.94 |
(3.5) 1.79 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(47)
|
Hovedmarkeder
(78)
|
Mine Markeder
|
|
Handicapmarkeder
(20)
|
I Alt-markeder
(47)
|
Markeder På Mål
(73)
|
|
|
Halvlegsmarkeder
(144)
|
Periodemarkeder
(45)
|
Andre Markeder
(2)
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Real Madrid CF Vinder
1.137
|
|
Uafgjort (Draw)
7.60
|
|
Rayo Vallecano Vinder
13.50
|
|
Real Madrid CF Vinder Eller Rayo Vallecano Vinder
1.044
|
|
Rayo Vallecano Vinder Eller uafgjort (draw)
4.75
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Real Madrid CF | Uafgjort (Draw) | Rayo Vallecano |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
10.25
|
(0 - 0)
28.00
|
(0 - 1)
53.00
|
|
(2 - 0)
7.00
|
(1 - 1)
15.00
|
(1 - 2)
51.00
|
|
(2 - 1)
10.25
|
(2 - 2)
29.00
|
|
|
(3 - 0)
6.70
|
(3 - 3)
106.00
|
|
|
(3 - 1)
10.25
|
||
|
(3 - 2)
30.00
|
||
|
(4 - 0)
8.40
|
||
|
(4 - 1)
13.00
|
||
|
(4 - 2)
38.00
|
||
|
(5 - 0)
13.25
|
||
|
(5 - 1)
20.00
|
||
|
(5 - 2)
58.00
|
||
|
(6 - 0)
24.00
|
||
|
(6 - 1)
38.00
|
||
|
(6 - 2)
96.00
|
||
|
(7 - 0)
51.00
|
||
|
(7 - 1)
73.00
|
||
|
(8 - 0)
106.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| Real Madrid CF | Rayo Vallecano |
|---|---|
|
(-4.5)
5.05
|
(+4.5)
1.07
|
|
(-4.0)
4.50
|
(+4.0)
1.098
|
|
(-3.5)
2.96
|
(+3.5)
1.26
|
|
(-3.0)
2.47
|
(+3.0)
1.40
|
|
(-2.5)
1.909
|
(+2.5)
1.71
|
|
(-2.0)
1.60
|
(+2.0)
2.21
|
|
(-1.5)
1.37
|
(+1.5)
2.66
|
|
(-1.0)
1.136
|
(+1.0)
4.20
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
6.10
|
(1.5)
1.029
|
|
(2.0)
5.40
|
(2.0)
1.058
|
|
(2.5)
3.02
|
(2.5)
1.27
|
|
(3.0)
2.52
|
(3.0)
1.41
|
|
(3.5)
1.94
|
(3.5)
1.79
|
|
(4.0)
1.55
|
(4.0)
2.18
|
|
(4.5)
1.363
|
(4.5)
2.60
|
|
(5.0)
1.16
|
(5.0)
3.75
|
|
(5.5)
1.112
|
(5.5)
4.20
|
|
(6.0)
1.014
|
(6.0)
6.65
|
| Ulige | Lige |
| 1.85 | 1.85 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Real Madrid CF)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.0)
3.50
|
(2.0)
1.23
|
|
(2.5)
2.27
|
(2.5)
1.55
|
|
(3.0)
1.82
|
(3.0)
1.88
|
|
(3.5)
1.52
|
(3.5)
2.34
|
|
(4.0)
1.25
|
(4.0)
3.35
|
|
(4.5)
1.177
|
(4.5)
3.92
|
| Ulige | Lige |
| 1.85 | 1.85 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Rayo Vallecano)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.73
|
(0.5)
1.87
|
|
(1.0)
1.20
|
(1.0)
4.05
|
|
(1.5)
1.097
|
(1.5)
5.75
|
| Ulige | Lige |
| 2.49 | 1.47 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Rayo Vallecano Scorer | 1.93 | 1.78 |
| Begge Hold Scorer | 2.00 | 1.72 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 7.30 | 1.059 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.33 | 3.04 |
| Real Madrid CF Scorer - Begge Halvlege | 1.52 | 2.36 |
| Rayo Vallecano Scorer - Begge Halvlege | 10.50 | 1.015 |
| Real Madrid CF Scorer - 1. Halvleg | 1.27 | 3.40 |
| Real Madrid CF Scorer - 2. Halvleg | 1.13 | 5.10 |
| Rayo Vallecano Scorer - 1. Halvleg | 3.64 | 1.24 |
| Rayo Vallecano Scorer - 2. Halvleg | 2.93 | 1.35 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 4.70 | 1.151 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.48 | 1.26 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 2.32 | 1.54 |
| Et Hold Scorer 3 Eller Flere Mål | 1.59 | 2.375 |
| Et Hold Scorer 4 Eller Flere Mål | 2.48 | 1.54 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.149 | 5.50 |
| Et Hold Scorer 5 Eller Flere Mål | 4.30 | 1.22 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 2.00 | 1.72 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 2.25 | 1.571 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 2.80 | 1.38 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 4.5 | 4.05 | 1.198 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 6.20 | 1.087 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 3.72 | 1.23 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 2.76 | 1.39 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 6.5 | 2.34 | 1.53 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 3.92 | 1.21 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 2.65 | 1.42 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 | 2.12 | 1.64 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 5.5 | 1.89 | 1.81 |
| Real Madrid CF Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 1.79 | 1.92 |
| Real Madrid CF Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.21 | 3.92 |
| Real Madrid CF Til At Score 4 Eller Flere Mål I Træk | 3.02 | 1.333 |
| Rayo Vallecano Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 10.75 | 1.011 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 1.77 | 1.94 |
| Ethvert Hold Scorer 4 Eller Flere Mål I Træk | 3.02 | 1.333 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.164 | 4.50 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
Real Madrid CF Vinder
1.45
|
|
Uafgjort (Draw)
3.18
|
|
Rayo Vallecano Vinder
12.00
|
|
Real Madrid CF Vinder Eller Rayo Vallecano Vinder
1.30
|
|
Rayo Vallecano Vinder Eller uafgjort (draw)
2.52
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| Real Madrid CF | Rayo Vallecano |
|---|---|
|
(-2.5)
6.25
|
(+2.5)
1.057
|
|
(-2.0)
5.25
|
(+2.0)
1.101
|
|
(-1.5)
2.76
|
(+1.5)
1.38
|
|
(-1.0)
1.93
|
(+1.0)
1.78
|
|
(0)
1.029
|
(0)
8.20
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
4.10
|
(0.5)
1.173
|
|
(1.0)
2.96
|
(1.0)
1.34
|
|
(1.5)
1.82
|
(1.5)
1.92
|
|
(2.0)
1.36
|
(2.0)
2.86
|
|
(2.5)
1.21
|
(2.5)
3.70
|
| Ulige | Lige |
| 1.94 | 1.77 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Real Madrid CF) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
2.27
|
(1.0)
1.56
|
|
(1.5)
1.53
|
(1.5)
2.34
|
|
(2.0)
1.176
|
(2.0)
4.333
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Rayo Vallecano) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.24
|
(0.5)
3.64
|