|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
2.47 | 2.95 | 2.79 | 1.35 | 1.32 | 1.44 |
(0) 1.74 |
(0) 1.97 |
(1.5) 2.58 |
(1.5) 1.43 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(41)
|
Hovedmarkeder
(85)
|
Mine Markeder
|
|
Handicapmarkeder
(15)
|
I Alt-markeder
(44)
|
Markeder På Mål
(70)
|
|
|
Halvlegsmarkeder
(119)
|
Periodemarkeder
(41)
|
Andre Markeder
(2)
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Burgos CF Vinder
2.47
|
|
Uafgjort (Draw)
2.95
|
|
CE Sabadell FC Vinder
2.79
|
|
Burgos CF Vinder Eller uafgjort (draw)
1.35
|
|
Burgos CF Vinder Eller CE Sabadell FC Vinder
1.32
|
|
CE Sabadell FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.44
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Burgos CF | Uafgjort (Draw) | CE Sabadell FC |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
6.15
|
(0 - 0)
7.20
|
(0 - 1)
6.70
|
|
(2 - 0)
11.25
|
(1 - 1)
5.45
|
(0 - 2)
13.00
|
|
(2 - 1)
9.80
|
(2 - 2)
17.00
|
(1 - 2)
10.75
|
|
(3 - 0)
28.00
|
(3 - 3)
96.00
|
(0 - 3)
35.00
|
|
(3 - 1)
26.00
|
(1 - 3)
30.00
|
|
|
(3 - 2)
43.00
|
(2 - 3)
46.00
|
|
|
(4 - 0)
81.00
|
(0 - 4)
101.00
|
|
|
(4 - 1)
76.00
|
(1 - 4)
91.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| Burgos CF | CE Sabadell FC |
|---|---|
|
(-1.5)
5.25
|
(+1.5)
1.078
|
|
(-1.0)
4.25
|
(+1.0)
1.133
|
|
(0)
1.74
|
(0)
1.97
|
|
(+1.0)
1.082
|
(-1.0)
5.20
|
|
(+1.5)
1.045
|
(-1.5)
6.20
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
6.60
|
(0.5)
1.029
|
|
(1.0)
5.35
|
(1.0)
1.074
|
|
(1.5)
2.58
|
(1.5)
1.43
|
|
(2.0)
1.85
|
(2.0)
1.727
|
|
(2.5)
1.46
|
(2.5)
2.28
|
|
(3.0)
1.182
|
(3.0)
3.60
|
|
(3.5)
1.119
|
(3.5)
4.35
|
|
(4.0)
1.001
|
(4.0)
8.00
|
| Ulige | Lige |
| 1.87 | 1.81 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Burgos CF)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.96
|
(0.5)
1.32
|
|
(1.0)
1.90
|
(1.0)
1.79
|
|
(1.5)
1.39
|
(1.5)
2.68
|
|
(2.0)
1.094
|
(2.0)
5.25
|
|
(2.5)
1.054
|
(2.5)
6.20
|
| Ulige | Lige |
| 2.01 | 1.70 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (CE Sabadell FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.73
|
(0.5)
1.37
|
|
(1.0)
1.75
|
(1.0)
1.94
|
|
(1.5)
1.333
|
(1.5)
2.92
|
|
(2.0)
1.065
|
(2.0)
6.00
|
|
(2.5)
1.034
|
(2.5)
6.95
|
| Ulige | Lige |
| 2.05 | 1.666 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Burgos CF Scorer | 1.33 | 2.99 |
| CE Sabadell FC Scorer | 1.38 | 2.76 |
| Begge Hold Scorer | 1.99 | 1.71 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 8.40 | 1.033 |
| Mål I Begge Halvlege | 2.08 | 1.65 |
| Burgos CF Scorer - Begge Halvlege | 4.60 | 1.151 |
| CE Sabadell FC Scorer - Begge Halvlege | 5.10 | 1.122 |
| Burgos CF Scorer - 1. Halvleg | 2.28 | 1.54 |
| Burgos CF Scorer - 2. Halvleg | 1.92 | 1.77 |
| CE Sabadell FC Scorer - 1. Halvleg | 2.43 | 1.48 |
| CE Sabadell FC Scorer - 2. Halvleg | 2.02 | 1.69 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 5.55 | 1.102 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 4.05 | 1.192 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 2.64 | 1.41 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.94 | 1.86 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.035 | 7.20 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 1.99 | 1.71 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 2.84 | 1.36 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 5.15 | 1.121 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 4.5 | 10.75 | 1.006 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 5.45 | 1.107 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 3.08 | 1.31 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.33 | 1.52 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 2.10 | 1.64 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 1.5 | 2.58 | 1.43 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 1.92 | 1.77 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.76 | 1.93 |
| Burgos CF Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.40 | 1.26 |
| Burgos CF Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 10.50 | 1.008 |
| CE Sabadell FC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.84 | 1.21 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.03 | 1.68 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 6.40 | 1.074 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
Burgos CF Vinder
3.28
|
|
Uafgjort (Draw)
1.90
|
|
CE Sabadell FC Vinder
3.66
|
|
Burgos CF Vinder Eller uafgjort (draw)
1.21
|
|
Burgos CF Vinder Eller CE Sabadell FC Vinder
1.73
|
|
CE Sabadell FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.25
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| Burgos CF | CE Sabadell FC |
|---|---|
|
(-1.0)
10.25
|
(+1.0)
1.005
|
|
(0)
1.76
|
(0)
1.93
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.42
|
(0.5)
1.46
|
|
(1.0)
1.59
|
(1.0)
2.18
|
|
(1.5)
1.27
|
(1.5)
3.22
|
|
(2.0)
1.036
|
(2.0)
6.80
|
| Ulige | Lige |
| 2.15 | 1.61 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Burgos CF) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.54
|
(0.5)
2.28
|
|
(1.0)
1.072
|
(1.0)
6.45
|
|
(1.5)
1.026
|
(1.5)
8.90
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (CE Sabadell FC) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.48
|
(0.5)
2.43
|
|
(1.0)
1.05
|
(1.0)
7.40
|
|
(1.5)
1.013
|
(1.5)
10.00
|