|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
2.43 | 3.04 | 2.77 | 1.36 | 1.30 | 1.45 |
(0) 1.73 |
(0) 1.97 |
(2.5) 1.727 |
(2.5) 1.97 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(46)
|
Hovedmarkeder
(94)
|
Mine Markeder
|
|
Handicapmarkeder
(17)
|
I Alt-markeder
(48)
|
Markeder På Mål
(74)
|
|
|
Halvlegsmarkeder
(133)
|
Periodemarkeder
(46)
|
Andre Markeder
(2)
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
SD Eibar Vinder
2.43
|
|
Uafgjort (Draw)
3.04
|
|
RCD Mallorca Vinder
2.77
|
|
SD Eibar Vinder Eller uafgjort (draw)
1.36
|
|
SD Eibar Vinder Eller RCD Mallorca Vinder
1.30
|
|
RCD Mallorca Vinder Eller uafgjort (draw)
1.45
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| SD Eibar | Uafgjort (Draw) | RCD Mallorca |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
7.80
|
(0 - 0)
7.60
|
(0 - 1)
8.50
|
|
(2 - 0)
12.25
|
(1 - 1)
5.75
|
(0 - 2)
14.50
|
|
(2 - 1)
9.50
|
(2 - 2)
14.00
|
(1 - 2)
10.50
|
|
(3 - 0)
26.00
|
(3 - 3)
64.00
|
(0 - 3)
33.00
|
|
(3 - 1)
22.00
|
(1 - 3)
25.00
|
|
|
(3 - 2)
32.00
|
(2 - 3)
35.00
|
|
|
(4 - 0)
67.00
|
(0 - 4)
86.00
|
|
|
(4 - 1)
56.00
|
(1 - 4)
67.00
|
|
|
(4 - 2)
81.00
|
(2 - 4)
91.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| SD Eibar | RCD Mallorca |
|---|---|
|
(-2.0)
8.40
|
(+2.0)
1.002
|
|
(-1.5)
4.55
|
(+1.5)
1.115
|
|
(-1.0)
3.78
|
(+1.0)
1.174
|
|
(0)
1.73
|
(0)
1.97
|
|
(+1.0)
1.116
|
(-1.0)
4.55
|
|
(+1.5)
1.076
|
(-1.5)
5.30
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
6.90
|
(0.5)
1.022
|
|
(1.0)
6.00
|
(1.0)
1.045
|
|
(1.5)
2.89
|
(1.5)
1.285
|
|
(2.0)
2.28
|
(2.0)
1.47
|
|
(2.5)
1.727
|
(2.5)
1.97
|
|
(3.0)
1.35
|
(3.0)
2.65
|
|
(3.5)
1.23
|
(3.5)
3.22
|
|
(4.0)
1.07
|
(4.0)
5.30
|
|
(4.5)
1.05
|
(4.5)
5.85
|
| Ulige | Lige |
| 1.89 | 1.79 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (SD Eibar)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
3.38
|
(0.5)
1.25
|
|
(1.0)
2.24
|
(1.0)
1.56
|
|
(1.5)
1.52
|
(1.5)
2.30
|
|
(2.0)
1.177
|
(2.0)
3.95
|
|
(2.5)
1.115
|
(2.5)
4.65
|
| Ulige | Lige |
| 1.95 | 1.74 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (RCD Mallorca)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
3.06
|
(0.5)
1.30
|
|
(1.0)
2.00
|
(1.0)
1.71
|
|
(1.5)
1.45
|
(1.5)
2.48
|
|
(2.0)
1.131
|
(2.0)
4.55
|
|
(2.5)
1.085
|
(2.5)
5.30
|
| Ulige | Lige |
| 1.99 | 1.71 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| SD Eibar Scorer | 1.26 | 3.42 |
| RCD Mallorca Scorer | 1.31 | 3.10 |
| Begge Hold Scorer | 1.76 | 1.93 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 5.75 | 1.095 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.85 | 1.83 |
| SD Eibar Scorer - Begge Halvlege | 3.74 | 1.22 |
| RCD Mallorca Scorer - Begge Halvlege | 4.15 | 1.182 |
| SD Eibar Scorer - 1. Halvleg | 2.10 | 1.64 |
| SD Eibar Scorer - 2. Halvleg | 1.76 | 1.93 |
| RCD Mallorca Scorer - 1. Halvleg | 2.22 | 1.57 |
| RCD Mallorca Scorer - 2. Halvleg | 1.85 | 1.833 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 4.45 | 1.16 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.26 | 1.28 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 2.24 | 1.56 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.69 | 2.18 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.027 | 7.60 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 1.76 | 1.93 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 2.31 | 1.53 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 3.72 | 1.222 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 4.5 | 6.85 | 1.062 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 5.75 | 1.096 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 2.96 | 1.333 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.16 | 1.60 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 1.90 | 1.78 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 1.5 | 3.08 | 1.31 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 2.24 | 1.56 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 2.02 | 1.69 |
| SD Eibar Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.88 | 1.35 |
| SD Eibar Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 7.70 | 1.045 |
| RCD Mallorca Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.26 | 1.28 |
| RCD Mallorca Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 9.00 | 1.024 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.80 | 1.88 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 4.90 | 1.133 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
SD Eibar Vinder
3.125
|
|
Uafgjort (Draw)
1.99
|
|
RCD Mallorca Vinder
3.55
|
|
SD Eibar Vinder Eller uafgjort (draw)
1.22
|
|
SD Eibar Vinder Eller RCD Mallorca Vinder
1.66
|
|
RCD Mallorca Vinder Eller uafgjort (draw)
1.28
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| SD Eibar | RCD Mallorca |
|---|---|
|
(-1.5)
8.90
|
(+1.5)
1.007
|
|
(-1.0)
7.70
|
(+1.0)
1.031
|
|
(0)
1.75
|
(0)
1.94
|
|
(+1.0)
1.014
|
(-1.0)
8.80
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.63
|
(0.5)
1.39
|
|
(1.0)
1.77
|
(1.0)
1.92
|
|
(1.5)
1.37
|
(1.5)
2.72
|
|
(2.0)
1.091
|
(2.0)
5.20
|
|
(2.5)
1.059
|
(2.5)
5.85
|
| Ulige | Lige |
| 2.11 | 1.63 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (SD Eibar) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.64
|
(0.5)
2.10
|
|
(1.0)
1.129
|
(1.0)
4.95
|
|
(1.5)
1.065
|
(1.5)
6.75
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (RCD Mallorca) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.57
|
(0.5)
2.22
|
|
(1.0)
1.099
|
(1.0)
5.65
|
|
(1.5)
1.048
|
(1.5)
7.50
|