|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.66 | 3.80 | 4.25 | 1.157 | 1.196 | 2.01 |
(-1.0) 2.12 |
(+1.0) 1.63 |
(2.5) 2.19 |
(2.5) 1.59 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(48)
|
Hovedmarkeder
(95)
|
Mine Markeder
|
|
Handicapmarkeder
(20)
|
I Alt-markeder
(49)
|
Markeder På Mål
(76)
|
|
|
Halvlegsmarkeder
(134)
|
Periodemarkeder
(47)
|
Andre Markeder
(2)
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Girona FC Vinder
1.66
|
|
Uafgjort (Draw)
3.80
|
|
FC Andorra Vinder
4.25
|
|
Girona FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.157
|
|
Girona FC Vinder Eller FC Andorra Vinder
1.196
|
|
FC Andorra Vinder Eller uafgjort (draw)
2.01
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Girona FC | Uafgjort (Draw) | FC Andorra |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
8.40
|
(0 - 0)
16.00
|
(0 - 1)
15.25
|
|
(2 - 0)
9.10
|
(1 - 1)
7.30
|
(0 - 2)
28.00
|
|
(2 - 1)
7.80
|
(2 - 2)
13.25
|
(1 - 2)
14.00
|
|
(3 - 0)
13.75
|
(3 - 3)
48.00
|
(0 - 3)
64.00
|
|
(3 - 1)
12.50
|
(1 - 3)
36.00
|
|
|
(3 - 2)
20.50
|
(2 - 3)
35.00
|
|
|
(4 - 0)
27.00
|
(1 - 4)
96.00
|
|
|
(4 - 1)
24.00
|
(2 - 4)
96.00
|
|
|
(4 - 2)
41.00
|
||
|
(4 - 3)
83.00
|
||
|
(5 - 0)
61.00
|
||
|
(5 - 1)
56.00
|
||
|
(5 - 2)
83.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| Girona FC | FC Andorra |
|---|---|
|
(-3.0)
8.20
|
(+3.0)
1.005
|
|
(-2.5)
4.75
|
(+2.5)
1.103
|
|
(-2.0)
4.15
|
(+2.0)
1.143
|
|
(-1.5)
2.625
|
(+1.5)
1.36
|
|
(-1.0)
2.12
|
(+1.0)
1.63
|
|
(0)
1.26
|
(0)
3.08
|
|
(+1.0)
1.019
|
(-1.0)
7.30
|
|
(+1.5)
1.008
|
(-1.5)
8.10
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
4.00
|
(1.5)
1.143
|
|
(2.0)
3.28
|
(2.0)
1.23
|
|
(2.5)
2.19
|
(2.5)
1.59
|
|
(3.0)
1.70
|
(3.0)
1.89
|
|
(3.5)
1.43
|
(3.5)
2.36
|
|
(4.0)
1.21
|
(4.0)
3.38
|
|
(4.5)
1.147
|
(4.5)
3.96
|
|
(5.0)
1.034
|
(5.0)
6.40
|
|
(5.5)
1.023
|
(5.5)
6.90
|
| Ulige | Lige |
| 1.85 | 1.83 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Girona FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
4.15
|
(1.0)
1.157
|
|
(1.5)
2.13
|
(1.5)
1.60
|
|
(2.0)
1.61
|
(2.0)
2.14
|
|
(2.5)
1.35
|
(2.5)
2.84
|
|
(3.0)
1.114
|
(3.0)
4.80
|
|
(3.5)
1.075
|
(3.5)
5.50
|
| Ulige | Lige |
| 1.86 | 1.82 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (FC Andorra)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.69
|
(0.5)
1.38
|
|
(1.0)
1.78
|
(1.0)
1.909
|
|
(1.5)
1.34
|
(1.5)
2.875
|
|
(2.0)
1.071
|
(2.0)
5.85
|
|
(2.5)
1.038
|
(2.5)
6.75
|
| Ulige | Lige |
| 2.03 | 1.68 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Girona FC Scorer | 1.097 | 5.70 |
| FC Andorra Scorer | 1.39 | 2.72 |
| Begge Hold Scorer | 1.60 | 2.16 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 4.55 | 1.153 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.55 | 2.26 |
| Girona FC Scorer - Begge Halvlege | 2.33 | 1.52 |
| FC Andorra Scorer - Begge Halvlege | 4.60 | 1.15 |
| Girona FC Scorer - 1. Halvleg | 1.61 | 2.15 |
| Girona FC Scorer - 2. Halvleg | 1.41 | 2.64 |
| FC Andorra Scorer - 1. Halvleg | 2.33 | 1.52 |
| FC Andorra Scorer - 2. Halvleg | 1.97 | 1.73 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 3.74 | 1.22 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 2.83 | 1.363 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 1.95 | 1.74 |
| Begge Hold Scorer - Begge Halvlege | 9.30 | 1.02 |
| Et Hold Scorer 3 Eller Flere Mål | 2.66 | 1.48 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.39 | 3.00 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.01 | 16.00 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 1.60 | 2.16 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 1.93 | 1.76 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 2.76 | 1.38 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 4.5 | 4.65 | 1.148 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 7.30 | 1.053 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 3.26 | 1.28 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.22 | 1.57 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 1.84 | 1.84 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 2.88 | 1.35 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 2.43 | 1.48 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 | 2.26 | 1.55 |
| Girona FC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.86 | 1.82 |
| Girona FC Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 3.84 | 1.21 |
| Girona FC Til At Score 4 Eller Flere Mål I Træk | 8.60 | 1.03 |
| FC Andorra Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 4.05 | 1.192 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.48 | 2.43 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 3.26 | 1.28 |
| Ethvert Hold Scorer 4 Eller Flere Mål I Træk | 7.90 | 1.041 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
Girona FC Vinder
2.20
|
|
Uafgjort (Draw)
2.33
|
|
FC Andorra Vinder
4.50
|
|
Girona FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.133
|
|
Girona FC Vinder Eller FC Andorra Vinder
1.48
|
|
FC Andorra Vinder Eller uafgjort (draw)
1.54
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| Girona FC | FC Andorra |
|---|---|
|
(-1.5)
5.40
|
(+1.5)
1.087
|
|
(-1.0)
4.20
|
(+1.0)
1.162
|
|
(0)
1.37
|
(0)
2.80
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
3.20
|
(0.5)
1.27
|
|
(1.0)
2.20
|
(1.0)
1.58
|
|
(1.5)
1.51
|
(1.5)
2.29
|
|
(2.0)
1.159
|
(2.0)
4.05
|
|
(2.5)
1.096
|
(2.5)
4.90
|
| Ulige | Lige |
| 1.98 | 1.72 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Girona FC) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
1.40
|
(1.0)
2.68
|
|
(1.5)
1.188
|
(1.5)
4.10
|
|
(2.0)
1.013
|
(2.0)
10.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (FC Andorra) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.52
|
(0.5)
2.33
|
|
(1.0)
1.075
|
(1.0)
6.35
|
|
(1.5)
1.034
|
(1.5)
8.30
|