|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
2.13 | 3.40 | 3.10 | 1.32 | 1.26 | 1.61 |
(0) 1.58 |
(0) 2.25 |
(2.5) 2.05 |
(2.5) 1.71 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(53)
|
Hovedmarkeder
(93)
|
Handicapmarkeder
(18)
|
|
I Alt-markeder
(47)
|
Markeder På Mål
(74)
|
Halvlegsmarkeder
(131)
|
Mine Markeder
|
|
Markeder på hjørnespark
(76)
|
Periodemarkeder
(46)
|
Andre Markeder
(4)
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
FC Sion Vinder
2.13
|
|
Uafgjort (Draw)
3.40
|
|
FC Lugano Vinder
3.10
|
|
FC Sion Vinder Eller uafgjort (draw)
1.32
|
|
FC Sion Vinder Eller FC Lugano Vinder
1.26
|
|
FC Lugano Vinder Eller uafgjort (draw)
1.61
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| FC Sion | Uafgjort (Draw) | FC Lugano |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
8.60
|
(0 - 0)
14.00
|
(0 - 1)
10.75
|
|
(2 - 0)
11.50
|
(1 - 1)
6.20
|
(0 - 2)
17.25
|
|
(2 - 1)
8.30
|
(2 - 2)
12.00
|
(1 - 2)
10.50
|
|
(3 - 0)
21.00
|
(3 - 3)
48.00
|
(0 - 3)
38.00
|
|
(3 - 1)
16.25
|
(1 - 3)
25.00
|
|
|
(3 - 2)
24.00
|
(2 - 3)
29.00
|
|
|
(4 - 0)
51.00
|
(0 - 4)
98.00
|
|
|
(4 - 1)
41.00
|
(1 - 4)
67.00
|
|
|
(4 - 2)
56.00
|
(2 - 4)
81.00
|
|
|
(4 - 3)
106.00
|
||
|
(5 - 1)
101.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| FC Sion | FC Lugano |
|---|---|
|
(-2.5)
8.70
|
(+2.5)
1.008
|
|
(-2.0)
7.80
|
(+2.0)
1.022
|
|
(-1.5)
3.90
|
(+1.5)
1.166
|
|
(-1.0)
3.15
|
(+1.0)
1.26
|
|
(0)
1.58
|
(0)
2.25
|
|
(+1.0)
1.082
|
(-1.0)
5.30
|
|
(+1.5)
1.049
|
(-1.5)
6.25
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
3.84
|
(1.5)
1.172
|
|
(2.0)
3.08
|
(2.0)
1.29
|
|
(2.5)
2.05
|
(2.5)
1.71
|
|
(3.0)
1.58
|
(3.0)
2.14
|
|
(3.5)
1.35
|
(3.5)
2.68
|
|
(4.0)
1.137
|
(4.0)
4.20
|
|
(4.5)
1.10
|
(4.5)
4.90
|
| Ulige | Lige |
| 1.86 | 1.82 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (FC Sion)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
2.96
|
(1.0)
1.333
|
|
(1.5)
1.75
|
(1.5)
1.96
|
|
(2.0)
1.31
|
(2.0)
3.08
|
|
(2.5)
1.178
|
(2.5)
3.98
|
|
(3.0)
1.014
|
(3.0)
9.00
|
|
(3.5)
1.001
|
(3.5)
9.90
|
| Ulige | Lige |
| 1.90 | 1.78 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (FC Lugano)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
3.26
|
(0.5)
1.27
|
|
(1.0)
2.14
|
(1.0)
1.63
|
|
(1.5)
1.48
|
(1.5)
2.43
|
|
(2.0)
1.134
|
(2.0)
4.90
|
|
(2.5)
1.077
|
(2.5)
6.15
|
| Ulige | Lige |
| 1.97 | 1.727 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| FC Sion Scorer | 1.166 | 4.35 |
| FC Lugano Scorer | 1.28 | 3.26 |
| Begge Hold Scorer | 1.58 | 2.20 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 4.80 | 1.137 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.63 | 2.11 |
| FC Sion Scorer - Begge Halvlege | 2.98 | 1.33 |
| FC Lugano Scorer - Begge Halvlege | 3.94 | 1.20 |
| FC Sion Scorer - 1. Halvleg | 1.83 | 1.85 |
| FC Sion Scorer - 2. Halvleg | 1.58 | 2.20 |
| FC Lugano Scorer - 1. Halvleg | 2.10 | 1.64 |
| FC Lugano Scorer - 2. Halvleg | 1.79 | 1.89 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 3.84 | 1.21 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 2.93 | 1.34 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 1.98 | 1.72 |
| Begge Hold Scorer - Begge Halvlege | 11.00 | 1.004 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.49 | 2.64 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.02 | 14.00 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 1.58 | 2.20 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 1.98 | 1.72 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 2.98 | 1.33 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 4.5 | 5.45 | 1.106 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 6.20 | 1.081 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 3.08 | 1.31 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.11 | 1.63 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 1.79 | 1.89 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 1.5 | 4.05 | 1.193 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 2.72 | 1.39 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 2.35 | 1.51 |
| FC Sion Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.375 | 1.50 |
| FC Sion Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 6.20 | 1.08 |
| FC Lugano Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.24 | 1.285 |
| FC Lugano Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 9.90 | 1.014 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.59 | 2.18 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 4.15 | 1.181 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
FC Sion Vinder
2.71
|
|
Uafgjort (Draw)
2.18
|
|
FC Lugano Vinder
3.62
|
|
FC Sion Vinder Eller uafgjort (draw)
1.21
|
|
FC Sion Vinder Eller FC Lugano Vinder
1.55
|
|
FC Lugano Vinder Eller uafgjort (draw)
1.36
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| FC Sion | FC Lugano |
|---|---|
|
(-1.5)
8.10
|
(+1.5)
1.018
|
|
(-1.0)
6.50
|
(+1.0)
1.057
|
|
(0)
1.62
|
(0)
2.13
|
|
(+1.0)
1.004
|
(-1.0)
10.25
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
3.125
|
(0.5)
1.31
|
|
(1.0)
2.11
|
(1.0)
1.67
|
|
(1.5)
1.47
|
(1.5)
2.48
|
|
(2.0)
1.127
|
(2.0)
4.80
|
|
(2.5)
1.065
|
(2.5)
5.90
|
| Ulige | Lige |
| 2.02 | 1.69 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (FC Sion) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.85
|
(0.5)
1.83
|
|
(1.0)
1.22
|
(1.0)
3.74
|
|
(1.5)
1.102
|
(1.5)
5.55
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (FC Lugano) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.64
|
(0.5)
2.10
|
|
(1.0)
1.114
|
(1.0)
5.30
|
|
(1.5)
1.049
|
(1.5)
7.50
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder på hjørnespark
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hjørnespark I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(6.5)
5.65
|
(6.5)
1.077
|
|
(7.5)
3.72
|
(7.5)
1.196
|
|
(8.5)
2.60
|
(8.5)
1.40
|
|
(9.5)
1.98
|
(9.5)
1.72
|
|
(10.5)
1.57
|
(10.5)
2.16
|
|
(11.5)
1.33
|
(11.5)
2.83
|
|
(12.5)
1.172
|
(12.5)
3.96
|
| Ulige | Lige |
| 1.84 | 1.84 |