|
Tanzania. Premier League |
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.122 | 5.70 | 18.50 | — | 1.06 | 4.40 |
(-2.0) 1.85 |
(+2.0) 1.833 |
(2.5) 1.92 |
(2.5) 1.71 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(29)
|
Hovedmarkeder
(3)
|
|
Handicapmarkeder
(14)
|
I Alt-markeder
(24)
|
Markeder På Mål
(17)
|
|
Halvlegsmarkeder
(28)
|
Andre Markeder
(2)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Simba SC Vinder
1.122
|
|
Uafgjort (Draw)
5.70
|
|
Mashujaa FC Vinder
18.50
|
|
Simba SC Vinder Eller Mashujaa FC Vinder
1.06
|
|
Mashujaa FC Vinder Eller uafgjort (draw)
4.40
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| Simba SC | Mashujaa FC |
|---|---|
|
(-4.0)
6.80
|
(+4.0)
1.052
|
|
(-3.5)
4.00
|
(+3.5)
1.179
|
|
(-3.0)
3.38
|
(+3.0)
1.25
|
|
(-2.5)
2.30
|
(+2.5)
1.51
|
|
(-2.0)
1.85
|
(+2.0)
1.833
|
|
(-1.5)
1.52
|
(+1.5)
2.28
|
|
(-1.0)
1.20
|
(+1.0)
3.80
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
6.85
|
(1.0)
1.027
|
|
(1.5)
3.42
|
(1.5)
1.21
|
|
(2.0)
2.71
|
(2.0)
1.33
|
|
(2.5)
1.92
|
(2.5)
1.71
|
|
(3.0)
1.533
|
(3.0)
2.14
|
|
(3.5)
1.35
|
(3.5)
2.64
|
|
(4.0)
1.154
|
(4.0)
3.96
|
| Ulige | Lige |
| 1.86 | 1.78 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Simba SC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.0)
2.22
|
(2.0)
1.50
|
|
(2.5)
1.70
|
(2.5)
1.909
|
|
(3.0)
1.37
|
(3.0)
2.59
|
| Ulige | Lige |
| 1.83 | 1.81 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Mashujaa FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.32
|
(0.5)
2.76
|
|
(1.0)
1.023
|
(1.0)
7.60
|
| Ulige | Lige |
| 3.42 | 1.24 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Simba SC Scorer | 1.019 | 8.50 |
| Mashujaa FC Scorer | 2.84 | 1.34 |
| Begge Hold Scorer | 3.14 | 1.28 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.71 | 1.95 |
| Simba SC Scorer - Begge Halvlege | 1.88 | 1.76 |
| Simba SC Scorer - 1. Halvleg | 1.45 | 2.44 |
| Simba SC Scorer - 2. Halvleg | 1.25 | 3.34 |
| Mashujaa FC Scorer - 1. Halvleg | 5.65 | 1.085 |
| Mashujaa FC Scorer - 2. Halvleg | 4.55 | 1.137 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 7.40 | 1.038 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 5.65 | 1.084 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 3.84 | 1.192 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
Simba SC Vinder
1.57
|
|
Uafgjort (Draw)
2.40
|
|
Mashujaa FC Vinder
14.25
|
|
Simba SC Vinder Eller Mashujaa FC Vinder
1.42
|
|
Mashujaa FC Vinder Eller uafgjort (draw)
2.06
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| Simba SC | Mashujaa FC |
|---|---|
|
(-1.5)
3.20
|
(+1.5)
1.26
|
|
(-1.0)
2.31
|
(+1.0)
1.50
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.74
|
(0.5)
1.32
|
|
(1.0)
1.90
|
(1.0)
1.72
|
|
(1.5)
1.44
|
(1.5)
2.34
|
| Ulige | Lige |
| 2.08 | 1.62 |