|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.61 | 3.66 | 4.45 | 1.12 | 1.184 | 2.02 |
(-1.0) 2.20 |
(+1.0) 1.59 |
(2.5) 1.88 |
(2.5) 1.78 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(45)
|
Hovedmarkeder
(80)
|
Mine Markeder
|
|
Handicapmarkeder
(16)
|
I Alt-markeder
(44)
|
Markeder På Mål
(63)
|
|
|
Halvlegsmarkeder
(105)
|
Markeder på hjørnespark
(56)
|
Andre Markeder
(2)
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Pendikspor SK Vinder
1.61
|
|
Uafgjort (Draw)
3.66
|
|
Vanspor FK Vinder
4.45
|
|
Pendikspor SK Vinder Eller uafgjort (draw)
1.12
|
|
Pendikspor SK Vinder Eller Vanspor FK Vinder
1.184
|
|
Vanspor FK Vinder Eller uafgjort (draw)
2.02
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Pendikspor SK | Uafgjort (Draw) | Vanspor FK |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
6.00
|
(0 - 0)
12.75
|
(0 - 1)
11.50
|
|
(2 - 0)
7.10
|
(1 - 1)
6.10
|
(0 - 2)
24.00
|
|
(2 - 1)
6.95
|
(2 - 2)
13.75
|
(1 - 2)
13.25
|
|
(3 - 0)
12.00
|
(3 - 3)
61.00
|
(0 - 3)
64.00
|
|
(3 - 1)
12.25
|
(1 - 3)
41.00
|
|
|
(3 - 2)
23.00
|
(2 - 3)
41.00
|
|
|
(4 - 0)
26.00
|
||
|
(4 - 1)
26.00
|
||
|
(4 - 2)
51.00
|
||
|
(5 - 0)
61.00
|
||
|
(5 - 1)
64.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| Pendikspor SK | Vanspor FK |
|---|---|
|
(-2.5)
6.00
|
(+2.5)
1.075
|
|
(-2.0)
5.10
|
(+2.0)
1.112
|
|
(-1.5)
2.86
|
(+1.5)
1.34
|
|
(-1.0)
2.20
|
(+1.0)
1.59
|
|
(0)
1.25
|
(0)
3.38
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
3.45
|
(1.5)
1.22
|
|
(2.0)
2.71
|
(2.0)
1.35
|
|
(2.5)
1.88
|
(2.5)
1.78
|
|
(3.0)
1.47
|
(3.0)
2.33
|
|
(3.5)
1.30
|
(3.5)
2.93
|
|
(4.0)
1.101
|
(4.0)
5.00
|
|
(4.5)
1.069
|
(4.5)
5.70
|
| Ulige | Lige |
| 1.83 | 1.83 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Pendikspor SK)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
3.50
|
(1.0)
1.21
|
|
(1.5)
1.909
|
(1.5)
1.72
|
|
(2.0)
1.42
|
(2.0)
2.46
|
|
(2.5)
1.23
|
(2.5)
3.25
|
|
(3.0)
1.042
|
(3.0)
6.25
|
| Ulige | Lige |
| 1.87 | 1.80 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Vanspor FK)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.33
|
(0.5)
1.48
|
|
(1.0)
1.51
|
(1.0)
2.26
|
|
(1.5)
1.222
|
(1.5)
3.40
|
|
(2.0)
1.004
|
(2.0)
8.00
|
| Ulige | Lige |
| 2.12 | 1.615 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Pendikspor SK Scorer | 1.11 | 5.20 |
| Vanspor FK Scorer | 1.49 | 2.375 |
| Begge Hold Scorer | 1.76 | 1.909 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 6.15 | 1.075 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.68 | 2.01 |
| Pendikspor SK Scorer - Begge Halvlege | 2.60 | 1.41 |
| Vanspor FK Scorer - Begge Halvlege | 5.80 | 1.085 |
| Pendikspor SK Scorer - 1. Halvleg | 1.69 | 2.00 |
| Pendikspor SK Scorer - 2. Halvleg | 1.46 | 2.45 |
| Vanspor FK Scorer - 1. Halvleg | 2.60 | 1.41 |
| Vanspor FK Scorer - 2. Halvleg | 2.15 | 1.59 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 4.50 | 1.147 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.34 | 1.26 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 2.23 | 1.55 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.533 | 2.50 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.027 | 12.75 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 1.76 | 1.909 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 2.23 | 1.55 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 3.48 | 1.24 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 6.10 | 1.077 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 3.28 | 1.27 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.30 | 1.52 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 2.42 | 1.47 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 2.07 | 1.64 |
| Pendikspor SK Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.00 | 1.69 |
| Pendikspor SK Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 4.55 | 1.144 |
| Vanspor FK Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 4.95 | 1.122 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.60 | 2.14 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 3.90 | 1.194 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
Pendikspor SK Vinder
2.19
|
|
Uafgjort (Draw)
2.18
|
|
Vanspor FK Vinder
4.95
|
|
Pendikspor SK Vinder Eller uafgjort (draw)
1.093
|
|
Pendikspor SK Vinder Eller Vanspor FK Vinder
1.52
|
|
Vanspor FK Vinder Eller uafgjort (draw)
1.52
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| Pendikspor SK | Vanspor FK |
|---|---|
|
(-1.5)
6.35
|
(+1.5)
1.055
|
|
(-1.0)
4.75
|
(+1.0)
1.117
|
|
(0)
1.33
|
(0)
2.93
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.85
|
(0.5)
1.31
|
|
(1.0)
1.92
|
(1.0)
1.73
|
|
(1.5)
1.37
|
(1.5)
2.60
|
|
(2.0)
1.081
|
(2.0)
5.25
|
|
(2.5)
1.042
|
(2.5)
6.40
|
| Ulige | Lige |
| 2.00 | 1.69 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Pendikspor SK) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.00
|
(0.5)
1.69
|
|
(1.0)
1.30
|
(1.0)
3.08
|
|
(1.5)
1.131
|
(1.5)
4.80
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Vanspor FK) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.41
|
(0.5)
2.60
|
|
(1.0)
1.023
|
(1.0)
8.60
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder på hjørnespark
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hjørnespark I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(6.5)
3.68
|
(6.5)
1.20
|
|
(7.5)
2.52
|
(7.5)
1.41
|
|
(8.5)
1.89
|
(8.5)
1.77
|
|
(9.5)
1.51
|
(9.5)
2.26
|
|
(10.5)
1.28
|
(10.5)
3.08
|
| Ulige | Lige |
| 1.83 | 1.83 |