|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.36 | 4.30 | 6.65 | 1.034 | 1.13 | 2.62 |
(-1.5) 2.23 |
(+1.5) 1.571 |
(2.5) 1.94 |
(2.5) 1.73 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(40)
|
Hovedmarkeder
(77)
|
|
Handicapmarkeder
(18)
|
I Alt-markeder
(43)
|
Markeder På Mål
(61)
|
|
Halvlegsmarkeder
(102)
|
Andre Markeder
(2)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Ümraniyespor Kulübü Vinder
1.36
|
|
Uafgjort (Draw)
4.30
|
|
Boluspor Kulübü Vinder
6.65
|
|
Ümraniyespor Kulübü Vinder Eller uafgjort (draw)
1.034
|
|
Ümraniyespor Kulübü Vinder Eller Boluspor Kulübü Vinder
1.13
|
|
Boluspor Kulübü Vinder Eller uafgjort (draw)
2.62
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Ümraniyespor Kulübü | Uafgjort (Draw) | Boluspor Kulübü |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
5.55
|
(0 - 0)
13.50
|
(0 - 1)
15.50
|
|
(2 - 0)
5.80
|
(1 - 1)
7.10
|
(0 - 2)
41.00
|
|
(2 - 1)
7.10
|
(2 - 2)
17.50
|
(1 - 2)
19.00
|
|
(3 - 0)
8.50
|
(3 - 3)
78.00
|
(1 - 3)
67.00
|
|
(3 - 1)
11.00
|
(2 - 3)
61.00
|
|
|
(3 - 2)
26.00
|
||
|
(4 - 0)
16.25
|
||
|
(4 - 1)
21.00
|
||
|
(4 - 2)
51.00
|
||
|
(5 - 0)
38.00
|
||
|
(5 - 1)
48.00
|
||
|
(5 - 2)
96.00
|
||
|
(6 - 0)
88.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| Ümraniyespor Kulübü | Boluspor Kulübü |
|---|---|
|
(-3.5)
9.20
|
(+3.5)
1.014
|
|
(-3.0)
8.20
|
(+3.0)
1.027
|
|
(-2.5)
4.20
|
(+2.5)
1.166
|
|
(-2.0)
3.32
|
(+2.0)
1.26
|
|
(-1.5)
2.23
|
(+1.5)
1.571
|
|
(-1.0)
1.66
|
(+1.0)
2.02
|
|
(0)
1.096
|
(0)
5.45
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
3.68
|
(1.5)
1.194
|
|
(2.0)
2.85
|
(2.0)
1.32
|
|
(2.5)
1.94
|
(2.5)
1.73
|
|
(3.0)
1.51
|
(3.0)
2.24
|
|
(3.5)
1.32
|
(3.5)
2.85
|
|
(4.0)
1.117
|
(4.0)
4.70
|
|
(4.5)
1.082
|
(4.5)
5.40
|
| Ulige | Lige |
| 1.83 | 1.83 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Ümraniyespor Kulübü)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
5.10
|
(1.0)
1.083
|
|
(1.5)
2.28
|
(1.5)
1.49
|
|
(2.0)
1.70
|
(2.0)
1.93
|
|
(2.5)
1.39
|
(2.5)
2.56
|
|
(3.0)
1.135
|
(3.0)
4.20
|
| Ulige | Lige |
| 1.85 | 1.82 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Boluspor Kulübü)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.98
|
(0.5)
1.66
|
|
(1.0)
1.31
|
(1.0)
2.93
|
|
(1.5)
1.145
|
(1.5)
4.25
|
| Ulige | Lige |
| 2.29 | 1.53 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Ümraniyespor Kulübü Scorer | 1.041 | 7.60 |
| Boluspor Kulübü Scorer | 1.68 | 2.01 |
| Begge Hold Scorer | 1.93 | 1.74 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 7.30 | 1.045 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.65 | 2.05 |
| Ümraniyespor Kulübü Scorer - Begge Halvlege | 2.23 | 1.55 |
| Boluspor Kulübü Scorer - Begge Halvlege | 8.00 | 1.033 |
| Ümraniyespor Kulübü Scorer - 1. Halvleg | 1.55 | 2.23 |
| Ümraniyespor Kulübü Scorer - 2. Halvleg | 1.36 | 2.79 |
| Boluspor Kulübü Scorer - 1. Halvleg | 3.08 | 1.30 |
| Boluspor Kulübü Scorer - 2. Halvleg | 2.54 | 1.43 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 4.95 | 1.122 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.65 | 1.22 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 2.42 | 1.47 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.47 | 2.69 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.022 | 13.50 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 1.93 | 1.74 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 2.42 | 1.47 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 3.65 | 1.22 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 7.10 | 1.051 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 3.74 | 1.21 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.57 | 1.42 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 2.42 | 1.47 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.98 | 1.70 |
| Ümraniyespor Kulübü Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.71 | 1.97 |
| Ümraniyespor Kulübü Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 3.42 | 1.25 |
| Boluspor Kulübü Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 7.10 | 1.051 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.51 | 2.32 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 3.20 | 1.28 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
Ümraniyespor Kulübü Vinder
1.90
|
|
Uafgjort (Draw)
2.29
|
|
Boluspor Kulübü Vinder
6.45
|
|
Ümraniyespor Kulübü Vinder Eller uafgjort (draw)
1.04
|
|
Ümraniyespor Kulübü Vinder Eller Boluspor Kulübü Vinder
1.47
|
|
Boluspor Kulübü Vinder Eller uafgjort (draw)
1.70
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| Ümraniyespor Kulübü | Boluspor Kulübü |
|---|---|
|
(-1.5)
5.00
|
(+1.5)
1.112
|
|
(-1.0)
3.56
|
(+1.0)
1.23
|
|
(0)
1.169
|
(0)
4.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
3.08
|
(0.5)
1.27
|
|
(1.0)
2.02
|
(1.0)
1.65
|
|
(1.5)
1.43
|
(1.5)
2.42
|
|
(2.0)
1.115
|
(2.0)
4.55
|
|
(2.5)
1.071
|
(2.5)
5.55
|
| Ulige | Lige |
| 1.98 | 1.70 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Ümraniyespor Kulübü) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.23
|
(0.5)
1.55
|
|
(1.0)
1.43
|
(1.0)
2.54
|
|
(1.5)
1.188
|
(1.5)
3.98
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Boluspor Kulübü) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.30
|
(0.5)
3.08
|