|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.90 | 3.75 | 3.24 | 1.27 | 1.20 | 1.74 |
(0) 1.47 |
(0) 2.47 |
(3.5) 1.81 |
(3.5) 1.87 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(58)
|
Hovedmarkeder
(97)
|
Handicapmarkeder
(18)
|
|
I Alt-markeder
(51)
|
Markeder På Mål
(77)
|
Halvlegsmarkeder
(140)
|
Markeder på hjørnespark
(76)
|
|
Markeder på fejl
(81)
|
Periodemarkeder
(49)
|
Andre Markeder
(6)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Columbus Crew SC Vinder
1.90
|
|
Uafgjort (Draw)
3.75
|
|
Charlotte FC Vinder
3.24
|
|
Columbus Crew SC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.27
|
|
Columbus Crew SC Vinder Eller Charlotte FC Vinder
1.20
|
|
Charlotte FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.74
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Columbus Crew SC | Uafgjort (Draw) | Charlotte FC |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
14.00
|
(0 - 0)
25.00
|
(0 - 1)
19.00
|
|
(2 - 0)
14.25
|
(1 - 1)
8.40
|
(0 - 2)
26.00
|
|
(2 - 1)
8.80
|
(2 - 2)
10.50
|
(1 - 2)
12.00
|
|
(3 - 0)
20.50
|
(3 - 3)
28.00
|
(0 - 3)
46.00
|
|
(3 - 1)
13.25
|
(4 - 4)
101.00
|
(1 - 3)
24.00
|
|
(3 - 2)
16.00
|
(2 - 3)
22.00
|
|
|
(4 - 0)
36.00
|
(0 - 4)
96.00
|
|
|
(4 - 1)
24.00
|
(1 - 4)
56.00
|
|
|
(4 - 2)
31.00
|
(2 - 4)
53.00
|
|
|
(4 - 3)
53.00
|
(3 - 4)
67.00
|
|
|
(5 - 0)
76.00
|
||
|
(5 - 1)
53.00
|
||
|
(5 - 2)
64.00
|
||
|
(5 - 3)
101.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| Columbus Crew SC | Charlotte FC |
|---|---|
|
(-2.5)
5.20
|
(+2.5)
1.08
|
|
(-2.0)
4.70
|
(+2.0)
1.108
|
|
(-1.5)
3.00
|
(+1.5)
1.28
|
|
(-1.0)
2.42
|
(+1.0)
1.42
|
|
(0)
1.47
|
(0)
2.47
|
|
(+1.0)
1.09
|
(-1.0)
5.05
|
|
(+1.5)
1.064
|
(-1.5)
5.65
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
5.50
|
(1.5)
1.062
|
|
(2.0)
4.80
|
(2.0)
1.094
|
|
(2.5)
2.74
|
(2.5)
1.32
|
|
(3.0)
2.26
|
(3.0)
1.48
|
|
(3.5)
1.81
|
(3.5)
1.87
|
|
(4.0)
1.45
|
(4.0)
2.33
|
|
(4.5)
1.31
|
(4.5)
2.78
|
|
(5.0)
1.136
|
(5.0)
4.10
|
|
(5.5)
1.104
|
(5.5)
4.60
|
|
(6.0)
1.015
|
(6.0)
7.20
|
| Ulige | Lige |
| 1.86 | 1.82 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Columbus Crew SC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
5.15
|
(1.0)
1.099
|
|
(1.5)
2.375
|
(1.5)
1.49
|
|
(2.0)
1.78
|
(2.0)
1.909
|
|
(2.5)
1.46
|
(2.5)
2.45
|
|
(3.0)
1.179
|
(3.0)
3.92
|
|
(3.5)
1.126
|
(3.5)
4.45
|
| Ulige | Lige |
| 1.86 | 1.82 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Charlotte FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
2.89
|
(1.0)
1.34
|
|
(1.5)
1.75
|
(1.5)
1.94
|
|
(2.0)
1.31
|
(2.0)
3.05
|
|
(2.5)
1.191
|
(2.5)
3.76
|
|
(3.0)
1.036
|
(3.0)
6.65
|
|
(3.5)
1.026
|
(3.5)
7.10
|
| Ulige | Lige |
| 1.90 | 1.78 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Columbus Crew SC Scorer | 1.056 | 7.20 |
| Charlotte FC Scorer | 1.168 | 4.333 |
| Begge Hold Scorer | 1.35 | 2.88 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 3.04 | 1.32 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.37 | 2.80 |
| Columbus Crew SC Scorer - Begge Halvlege | 2.18 | 1.59 |
| Charlotte FC Scorer - Begge Halvlege | 3.04 | 1.32 |
| Columbus Crew SC Scorer - 1. Halvleg | 1.55 | 2.26 |
| Columbus Crew SC Scorer - 2. Halvleg | 1.363 | 2.83 |
| Charlotte FC Scorer - 1. Halvleg | 1.85 | 1.83 |
| Charlotte FC Scorer - 2. Halvleg | 1.60 | 2.16 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 2.88 | 1.35 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 2.24 | 1.56 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 1.59 | 2.18 |
| Begge Hold Scorer - Begge Halvlege | 6.25 | 1.078 |
| Et Hold Scorer 3 Eller Flere Mål | 2.09 | 1.74 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.25 | 3.98 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 1.35 | 2.88 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 1.55 | 2.26 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 2.03 | 1.68 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 4.5 | 3.08 | 1.31 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 8.40 | 1.034 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 3.48 | 1.25 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.18 | 1.59 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 1.71 | 1.99 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 4.05 | 1.191 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 3.26 | 1.28 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 | 3.04 | 1.32 |
| Columbus Crew SC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.84 | 1.84 |
| Columbus Crew SC Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 3.94 | 1.20 |
| Columbus Crew SC Til At Score 4 Eller Flere Mål I Træk | 8.60 | 1.029 |
| Charlotte FC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.68 | 1.40 |
| Charlotte FC Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 7.30 | 1.053 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.333 | 2.96 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 2.84 | 1.36 |
| Ethvert Hold Scorer 4 Eller Flere Mål I Træk | 7.00 | 1.059 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
Columbus Crew SC Vinder
2.39
|
|
Uafgjort (Draw)
2.46
|
|
Charlotte FC Vinder
3.56
|
|
Columbus Crew SC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.22
|
|
Columbus Crew SC Vinder Eller Charlotte FC Vinder
1.44
|
|
Charlotte FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.46
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| Columbus Crew SC | Charlotte FC |
|---|---|
|
(-1.5)
5.55
|
(+1.5)
1.081
|
|
(-1.0)
4.50
|
(+1.0)
1.142
|
|
(0)
1.54
|
(0)
2.28
|
|
(+1.0)
1.025
|
(-1.0)
8.10
|
|
(+1.5)
1.005
|
(-1.5)
9.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
4.10
|
(0.5)
1.153
|
|
(1.0)
2.89
|
(1.0)
1.33
|
|
(1.5)
1.80
|
(1.5)
1.89
|
|
(2.0)
1.35
|
(2.0)
2.80
|
|
(2.5)
1.21
|
(2.5)
3.52
|
| Ulige | Lige |
| 1.95 | 1.74 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Columbus Crew SC) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
1.47
|
(1.0)
2.46
|
|
(1.5)
1.222
|
(1.5)
3.72
|
|
(2.0)
1.027
|
(2.0)
8.80
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Charlotte FC) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.83
|
(0.5)
1.85
|
|
(1.0)
1.22
|
(1.0)
3.74
|
|
(1.5)
1.108
|
(1.5)
5.40
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder på hjørnespark
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hjørnespark I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(6.5)
5.45
|
(6.5)
1.085
|
|
(7.5)
3.50
|
(7.5)
1.22
|
|
(8.5)
2.50
|
(8.5)
1.43
|
|
(9.5)
1.93
|
(9.5)
1.76
|
|
(10.5)
1.54
|
(10.5)
2.22
|
|
(11.5)
1.30
|
(11.5)
2.97
|
|
(12.5)
1.157
|
(12.5)
4.15
|
| Ulige | Lige |
| 1.84 | 1.84 |