|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
3.04 | 3.42 | 2.01 | 1.615 | 1.22 | 1.27 |
(0) 2.30 |
(0) 1.54 |
(2.5) 2.08 |
(2.5) 1.63 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(45)
|
Hovedmarkeder
(83)
|
|
Handicapmarkeder
(18)
|
I Alt-markeder
(47)
|
Markeder På Mål
(65)
|
|
Halvlegsmarkeder
(110)
|
Andre Markeder
(2)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Orange County SC Vinder
3.04
|
|
Uafgjort (Draw)
3.42
|
|
Phoenix Rising FC Vinder
2.01
|
|
Orange County SC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.615
|
|
Orange County SC Vinder Eller Phoenix Rising FC Vinder
1.22
|
|
Phoenix Rising FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.27
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Orange County SC | Uafgjort (Draw) | Phoenix Rising FC |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
10.50
|
(0 - 0)
14.75
|
(0 - 1)
8.10
|
|
(2 - 0)
16.75
|
(1 - 1)
5.95
|
(0 - 2)
10.50
|
|
(2 - 1)
9.60
|
(2 - 2)
11.00
|
(1 - 2)
7.50
|
|
(3 - 0)
36.00
|
(3 - 3)
43.00
|
(0 - 3)
18.50
|
|
(3 - 1)
23.00
|
(1 - 3)
14.25
|
|
|
(3 - 2)
26.00
|
(2 - 3)
20.50
|
|
|
(4 - 0)
91.00
|
(0 - 4)
43.00
|
|
|
(4 - 1)
64.00
|
(1 - 4)
33.00
|
|
|
(4 - 2)
71.00
|
(2 - 4)
48.00
|
|
|
(3 - 4)
91.00
|
||
|
(0 - 5)
101.00
|
||
|
(1 - 5)
83.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| Orange County SC | Phoenix Rising FC |
|---|---|
|
(-1.5)
6.90
|
(+1.5)
1.052
|
|
(-1.0)
5.80
|
(+1.0)
1.083
|
|
(0)
2.30
|
(0)
1.54
|
|
(+1.0)
1.31
|
(-1.0)
3.00
|
|
(+1.5)
1.193
|
(-1.5)
3.90
|
|
(+2.0)
1.037
|
(-2.0)
7.60
|
|
(+2.5)
1.02
|
(-2.5)
8.70
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
4.05
|
(1.5)
1.159
|
|
(2.0)
3.16
|
(2.0)
1.26
|
|
(2.5)
2.08
|
(2.5)
1.63
|
|
(3.0)
1.61
|
(3.0)
2.05
|
|
(3.5)
1.39
|
(3.5)
2.57
|
|
(4.0)
1.158
|
(4.0)
4.05
|
|
(4.5)
1.111
|
(4.5)
4.80
|
|
(5.0)
1.007
|
(5.0)
8.60
|
| Ulige | Lige |
| 1.84 | 1.82 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Orange County SC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
3.20
|
(0.5)
1.26
|
|
(1.0)
2.14
|
(1.0)
1.571
|
|
(1.5)
1.46
|
(1.5)
2.35
|
|
(2.0)
1.116
|
(2.0)
4.50
|
|
(2.5)
1.064
|
(2.5)
5.55
|
| Ulige | Lige |
| 1.96 | 1.72 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Phoenix Rising FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
3.04
|
(1.0)
1.28
|
|
(1.5)
1.78
|
(1.5)
1.84
|
|
(2.0)
1.32
|
(2.0)
2.83
|
|
(2.5)
1.174
|
(2.5)
3.72
|
|
(3.0)
1.015
|
(3.0)
7.50
|
| Ulige | Lige |
| 1.89 | 1.78 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Orange County SC Scorer | 1.27 | 3.28 |
| Phoenix Rising FC Scorer | 1.144 | 4.55 |
| Begge Hold Scorer | 1.55 | 2.23 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 4.60 | 1.142 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.58 | 2.17 |
| Orange County SC Scorer - Begge Halvlege | 3.88 | 1.197 |
| Phoenix Rising FC Scorer - Begge Halvlege | 2.84 | 1.35 |
| Orange County SC Scorer - 1. Halvleg | 2.07 | 1.64 |
| Orange County SC Scorer - 2. Halvleg | 1.78 | 1.88 |
| Phoenix Rising FC Scorer - 1. Halvleg | 1.77 | 1.89 |
| Phoenix Rising FC Scorer - 2. Halvleg | 1.533 | 2.27 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 3.74 | 1.21 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 2.84 | 1.35 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 1.93 | 1.74 |
| Begge Hold Scorer - Begge Halvlege | 10.50 | 1.003 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.46 | 2.72 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.016 | 14.75 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 1.55 | 2.23 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 1.92 | 1.75 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 2.88 | 1.34 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 5.95 | 1.082 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 3.08 | 1.30 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.11 | 1.615 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 2.79 | 1.36 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 2.40 | 1.48 |
| Orange County SC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.20 | 1.28 |
| Orange County SC Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 9.80 | 1.009 |
| Phoenix Rising FC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.28 | 1.53 |
| Phoenix Rising FC Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 5.75 | 1.087 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.55 | 2.23 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 3.98 | 1.188 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
Orange County SC Vinder
3.60
|
|
Uafgjort (Draw)
2.21
|
|
Phoenix Rising FC Vinder
2.58
|
|
Orange County SC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.38
|
|
Orange County SC Vinder Eller Phoenix Rising FC Vinder
1.51
|
|
Phoenix Rising FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.192
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| Orange County SC | Phoenix Rising FC |
|---|---|
|
(0)
2.15
|
(0)
1.59
|
|
(+1.0)
1.061
|
(-1.0)
6.15
|
|
(+1.5)
1.024
|
(-1.5)
7.80
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
3.14
|
(0.5)
1.26
|
|
(1.0)
2.12
|
(1.0)
1.59
|
|
(1.5)
1.45
|
(1.5)
2.35
|
|
(2.0)
1.124
|
(2.0)
4.45
|
|
(2.5)
1.069
|
(2.5)
5.55
|
| Ulige | Lige |
| 1.98 | 1.70 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Orange County SC) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.64
|
(0.5)
2.07
|
|
(1.0)
1.112
|
(1.0)
5.15
|
|
(1.5)
1.045
|
(1.5)
7.30
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Phoenix Rising FC) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.89
|
(0.5)
1.77
|
|
(1.0)
1.24
|
(1.0)
3.48
|
|
(1.5)
1.108
|
(1.5)
5.25
|