|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.86 | 3.58 | 3.32 | 1.23 | 1.193 | 1.727 |
(0) 1.44 |
(0) 2.56 |
(2.5) 1.94 |
(2.5) 1.72 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(46)
|
Hovedmarkeder
(86)
|
|
Handicapmarkeder
(18)
|
I Alt-markeder
(48)
|
Markeder På Mål
(65)
|
|
Halvlegsmarkeder
(109)
|
Andre Markeder
(2)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
San Antonio FC Vinder
1.86
|
|
Uafgjort (Draw)
3.58
|
|
New Mexico United Vinder
3.32
|
|
San Antonio FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.23
|
|
San Antonio FC Vinder Eller New Mexico United Vinder
1.193
|
|
New Mexico United Vinder Eller uafgjort (draw)
1.727
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| San Antonio FC | Uafgjort (Draw) | New Mexico United |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
7.10
|
(0 - 0)
13.75
|
(0 - 1)
10.25
|
|
(2 - 0)
8.90
|
(1 - 1)
6.20
|
(0 - 2)
17.75
|
|
(2 - 1)
7.30
|
(2 - 2)
12.25
|
(1 - 2)
10.50
|
|
(3 - 0)
15.75
|
(3 - 3)
48.00
|
(0 - 3)
41.00
|
|
(3 - 1)
13.75
|
(1 - 3)
27.00
|
|
|
(3 - 2)
22.00
|
(2 - 3)
30.00
|
|
|
(4 - 0)
35.00
|
(1 - 4)
69.00
|
|
|
(4 - 1)
31.00
|
(2 - 4)
78.00
|
|
|
(4 - 2)
48.00
|
||
|
(5 - 0)
78.00
|
||
|
(5 - 1)
71.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| San Antonio FC | New Mexico United |
|---|---|
|
(-2.5)
7.00
|
(+2.5)
1.049
|
|
(-2.0)
6.20
|
(+2.0)
1.069
|
|
(-1.5)
3.38
|
(+1.5)
1.25
|
|
(-1.0)
2.65
|
(+1.0)
1.39
|
|
(0)
1.44
|
(0)
2.56
|
|
(+1.0)
1.067
|
(-1.0)
6.25
|
|
(+1.5)
1.043
|
(-1.5)
7.30
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
8.90
|
(1.0)
1.002
|
|
(1.5)
3.52
|
(1.5)
1.21
|
|
(2.0)
2.85
|
(2.0)
1.32
|
|
(2.5)
1.94
|
(2.5)
1.72
|
|
(3.0)
1.52
|
(3.0)
2.21
|
|
(3.5)
1.34
|
(3.5)
2.75
|
|
(4.0)
1.134
|
(4.0)
4.40
|
|
(4.5)
1.098
|
(4.5)
5.05
|
|
(5.0)
1.006
|
(5.0)
8.70
|
| Ulige | Lige |
| 1.81 | 1.85 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (San Antonio FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
3.22
|
(1.0)
1.25
|
|
(1.5)
1.833
|
(1.5)
1.79
|
|
(2.0)
1.37
|
(2.0)
2.63
|
|
(2.5)
1.22
|
(2.5)
3.34
|
|
(3.0)
1.053
|
(3.0)
5.95
|
| Ulige | Lige |
| 1.88 | 1.79 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (New Mexico United)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.875
|
(0.5)
1.32
|
|
(1.0)
1.87
|
(1.0)
1.75
|
|
(1.5)
1.40
|
(1.5)
2.53
|
|
(2.0)
1.102
|
(2.0)
4.70
|
|
(2.5)
1.068
|
(2.5)
5.50
|
| Ulige | Lige |
| 2.01 | 1.69 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| San Antonio FC Scorer | 1.127 | 4.85 |
| New Mexico United Scorer | 1.33 | 2.94 |
| Begge Hold Scorer | 1.64 | 2.07 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 4.95 | 1.122 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.615 | 2.11 |
| San Antonio FC Scorer - Begge Halvlege | 2.75 | 1.37 |
| New Mexico United Scorer - Begge Halvlege | 4.25 | 1.165 |
| San Antonio FC Scorer - 1. Halvleg | 1.73 | 1.94 |
| San Antonio FC Scorer - 2. Halvleg | 1.55 | 2.23 |
| New Mexico United Scorer - 1. Halvleg | 2.19 | 1.57 |
| New Mexico United Scorer - 2. Halvleg | 1.92 | 1.75 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 3.88 | 1.196 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.04 | 1.31 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 2.05 | 1.65 |
| Begge Hold Scorer - Begge Halvlege | 10.00 | 1.006 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.50 | 2.60 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.021 | 13.75 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 1.64 | 2.07 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 2.03 | 1.666 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 3.08 | 1.30 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 6.20 | 1.074 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 3.04 | 1.31 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.15 | 1.59 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 2.54 | 1.43 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 2.21 | 1.56 |
| San Antonio FC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.21 | 1.56 |
| San Antonio FC Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 5.15 | 1.113 |
| New Mexico United Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.56 | 1.23 |
| New Mexico United Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 10.25 | 1.005 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.61 | 2.12 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 3.94 | 1.191 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
San Antonio FC Vinder
2.39
|
|
Uafgjort (Draw)
2.27
|
|
New Mexico United Vinder
3.86
|
|
San Antonio FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.166
|
|
San Antonio FC Vinder Eller New Mexico United Vinder
1.48
|
|
New Mexico United Vinder Eller uafgjort (draw)
1.44
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| San Antonio FC | New Mexico United |
|---|---|
|
(-1.5)
6.55
|
(+1.5)
1.049
|
|
(-1.0)
5.25
|
(+1.0)
1.094
|
|
(0)
1.51
|
(0)
2.32
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
3.20
|
(0.5)
1.25
|
|
(1.0)
2.10
|
(1.0)
1.60
|
|
(1.5)
1.47
|
(1.5)
2.31
|
|
(2.0)
1.143
|
(2.0)
4.20
|
|
(2.5)
1.094
|
(2.5)
5.00
|
| Ulige | Lige |
| 1.93 | 1.74 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (San Antonio FC) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.94
|
(0.5)
1.73
|
|
(1.0)
1.27
|
(1.0)
3.28
|
|
(1.5)
1.128
|
(1.5)
4.85
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (New Mexico United) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.57
|
(0.5)
2.19
|
|
(1.0)
1.091
|
(1.0)
5.65
|
|
(1.5)
1.041
|
(1.5)
7.50
|