|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
6.10 | 3.62 | 1.47 | 2.28 | 1.186 | 1.047 |
(+1.0) 1.81 |
(-1.0) 1.88 |
(2.5) 1.64 |
(2.5) 2.02 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(39)
|
Hovedmarkeder
(62)
|
|
Handicapmarkeder
(18)
|
I Alt-markeder
(41)
|
Markeder På Mål
(52)
|
|
Halvlegsmarkeder
(57)
|
Andre Markeder
(2)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Ntungasaze Vinder
6.10
|
|
Uafgjort (Draw)
3.62
|
|
KCCA FC Vinder
1.47
|
|
Ntungasaze Vinder Eller uafgjort (draw)
2.28
|
|
Ntungasaze Vinder Eller KCCA FC Vinder
1.186
|
|
KCCA FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.047
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Ntungasaze | Uafgjort (Draw) | KCCA FC |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
12.50
|
(0 - 0)
7.50
|
(0 - 1)
4.80
|
|
(2 - 0)
34.00
|
(1 - 1)
6.55
|
(0 - 2)
5.70
|
|
(2 - 1)
19.25
|
(2 - 2)
19.75
|
(1 - 2)
7.70
|
|
(3 - 1)
64.00
|
(0 - 3)
9.40
|
|
|
(3 - 2)
67.00
|
(1 - 3)
13.25
|
|
|
(2 - 3)
32.00
|
||
|
(0 - 4)
19.50
|
||
|
(1 - 4)
27.00
|
||
|
(2 - 4)
61.00
|
||
|
(0 - 5)
46.00
|
||
|
(1 - 5)
61.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
|
| Ntungasaze | KCCA FC |
|---|---|
|
(0)
4.65
|
(0)
1.134
|
|
(+1.0)
1.81
|
(-1.0)
1.88
|
|
(+1.5)
1.45
|
(-1.5)
2.45
|
|
(+2.0)
1.178
|
(-2.0)
4.00
|
|
(+2.5)
1.124
|
(-2.5)
4.80
|
|
(+3.0)
1.012
|
(-3.0)
9.10
|
|
(+3.5)
1.004
|
(-3.5)
10.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
7.00
|
(0.5)
1.024
|
|
(1.0)
6.00
|
(1.0)
1.05
|
|
(1.5)
2.81
|
(1.5)
1.31
|
|
(2.0)
2.16
|
(2.0)
1.52
|
|
(2.5)
1.64
|
(2.5)
2.02
|
|
(3.0)
1.31
|
(3.0)
2.81
|
|
(3.5)
1.21
|
(3.5)
3.42
|
|
(4.0)
1.056
|
(4.0)
5.80
|
|
(4.5)
1.039
|
(4.5)
6.30
|
| Ulige | Lige |
| 1.84 | 1.80 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Ntungasaze)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.79
|
(0.5)
1.79
|
|
(1.0)
1.21
|
(1.0)
3.50
|
|
(1.5)
1.097
|
(1.5)
4.85
|
| Ulige | Lige |
| 2.34 | 1.49 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (KCCA FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
3.28
|
(1.0)
1.23
|
|
(1.5)
1.86
|
(1.5)
1.74
|
|
(2.0)
1.41
|
(2.0)
2.45
|
|
(2.5)
1.24
|
(2.5)
3.14
|
| Ulige | Lige |
| 1.85 | 1.79 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Ntungasaze Scorer | 1.82 | 1.82 |
| KCCA FC Scorer | 1.127 | 4.70 |
| Begge Hold Scorer | 2.13 | 1.59 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 8.10 | 1.025 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.85 | 1.79 |
| Ntungasaze Scorer - Begge Halvlege | 8.00 | 1.026 |
| KCCA FC Scorer - Begge Halvlege | 2.56 | 1.41 |
| Ntungasaze Scorer - 1. Halvleg | 3.20 | 1.27 |
| Ntungasaze Scorer - 2. Halvleg | 2.71 | 1.37 |
| KCCA FC Scorer - 1. Halvleg | 1.69 | 1.97 |
| KCCA FC Scorer - 2. Halvleg | 1.48 | 2.36 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 5.25 | 1.10 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 4.10 | 1.172 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 2.71 | 1.37 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.68 | 2.19 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.029 | 7.50 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 2.13 | 1.59 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 2.79 | 1.35 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 6.55 | 1.057 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 3.50 | 1.23 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 2.01 | 1.66 |
| Ntungasaze Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 6.95 | 1.046 |
| KCCA FC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.92 | 1.727 |
| KCCA FC Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 4.05 | 1.174 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.70 | 1.96 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 3.80 | 1.196 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
Ntungasaze Vinder
6.25
|
|
Uafgjort (Draw)
2.08
|
|
KCCA FC Vinder
2.07
|
|
Ntungasaze Vinder Eller uafgjort (draw)
1.57
|
|
Ntungasaze Vinder Eller KCCA FC Vinder
1.56
|
|
KCCA FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.038
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
|
| Ntungasaze | KCCA FC |
|---|---|
|
(0)
3.66
|
(0)
1.21
|
|
(+1.0)
1.165
|
(-1.0)
4.05
|
|
(+1.5)
1.088
|
(-1.5)
5.35
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.48
|
(0.5)
1.39
|
|
(1.0)
1.69
|
(1.0)
1.92
|
|
(1.5)
1.31
|
(1.5)
2.78
|
| Ulige | Lige |
| 2.04 | 1.64 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Ntungasaze) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.27
|
(0.5)
3.20
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (KCCA FC) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.97
|
(0.5)
1.69
|
|
(1.0)
1.30
|
(1.0)
3.04
|
|
(1.5)
1.143
|
(1.5)
4.45
|