|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
2
Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Point
|
Hcap2
Handicap, Point
|
Under
Point I Alt. Under
|
Over
Point I Alt. Over
|
|---|
|
|
— | — |
(-20.5) 1.88 |
(+20.5) 1.79 |
(134.5) 1.81 |
(134.5) 1.86 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(39)
|
Hovedmarkeder
(8)
|
Mine Markeder
|
|
Handicapmarkeder
(5)
|
I Alt-markeder
(13)
|
Sæt-markeder
(32)
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap På Sæt
|
| Nancy | VBC Chamalières |
|---|---|
|
(-2.5)
1.50
|
(+2.5)
2.34
|
|
(-1.5)
1.079
|
(+1.5)
6.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap På Point
|
| Nancy | VBC Chamalières |
|---|---|
|
(-22.5)
2.30
|
(+22.5)
1.52
|
|
(-20.5)
1.88
|
(+20.5)
1.79
|
|
(-18.5)
1.59
|
(+18.5)
2.15
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Sæt I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(3.5)
1.48
|
(3.5)
2.40
|
|
(4.5)
1.055
|
(4.5)
6.85
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Point I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(131.5)
2.09
|
(131.5)
1.63
|
|
(134.5)
1.81
|
(134.5)
1.86
|
|
(137.5)
1.65
|
(137.5)
2.05
|
|
(144.5)
1.51
|
(144.5)
2.29
|
| Ulige | Lige |
| 1.83 | 1.83 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Point I Alt (Nancy)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(75.5)
1.74
|
(75.5)
1.93
|
|
(77.5)
1.54
|
(77.5)
2.22
|
|
(91.5)
1.41
|
(91.5)
2.52
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Point I Alt (VBC Chamalières)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(56.5)
2.04
|
(56.5)
1.64
|
|
(58.5)
1.84
|
(58.5)
1.82
|
|
(61.5)
1.65
|
(61.5)
2.03
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Sæt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Sæt
|
|
Nancy
1.135
|
|
VBC Chamalières
4.70
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Point I 1. Sæt Med Handicap
|
| Nancy | VBC Chamalières |
|---|---|
|
(-7.5)
2.31
|
(+7.5)
1.50
|
|
(-6.5)
1.99
|
(+6.5)
1.68
|
|
(-5.5)
1.74
|
(+5.5)
1.93
|
|
(-4.5)
1.54
|
(+4.5)
2.22
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Point I Alt I 1. Sæt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(41.5)
2.66
|
(41.5)
1.37
|
|
(42.5)
2.20
|
(42.5)
1.55
|
|
(43.5)
1.87
|
(43.5)
1.79
|
|
(44.5)
1.61
|
(44.5)
2.09
|
|
(45.5)
1.40
|
(45.5)
2.56
|
| Ulige | Lige |
| 2.05 | 1.65 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Point I Alt (Nancy) - 1. Sæt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(21.5)
8.00
|
(21.5)
1.027
|
|
(24.5)
5.10
|
(24.5)
1.115
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Point I Alt (VBC Chamalières) - 1. Sæt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(18.5)
1.99
|
(18.5)
1.68
|
|
(19.5)
1.74
|
(19.5)
1.93
|
|
(20.5)
1.54
|
(20.5)
2.22
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 2. Sæt
|
|
Nancy
1.105
|
|
VBC Chamalières
5.30
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Point I 2. Sæt Med Handicap
|
| Nancy | VBC Chamalières |
|---|---|
|
(-6.5)
1.85
|
(+6.5)
1.81
|
|
(-5.5)
1.63
|
(+5.5)
2.06
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Point I Alt I 2. Sæt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(42.5)
2.06
|
(42.5)
1.63
|
|
(43.5)
1.77
|
(43.5)
1.89
|
| Ulige | Lige |
| 2.04 | 1.66 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Point I Alt (Nancy) - 2. Sæt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(24.5)
5.70
|
(24.5)
1.089
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Point I Alt (VBC Chamalières) - 2. Sæt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(18.5)
1.85
|
(18.5)
1.81
|