|
|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
2.46 | 2.78 | 2.86 | 1.31 | 1.333 | 1.42 |
(0) 1.72 |
(0) 1.98 |
(5.5) 2.12 |
(5.5) 1.58 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(22)
|
Hovedmarkeder
(31)
|
Handicapmarkeder
(1)
|
|
I Alt-markeder
(29)
|
Markeder På Mål
(22)
|
Halvlegsmarkeder
(27)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Arezzo U19 Vinder
2.46
|
|
Uafgjort (Draw)
2.78
|
|
Juve Stabia U19 Vinder
2.86
|
|
Arezzo U19 Vinder Eller uafgjort (draw)
1.31
|
|
Arezzo U19 Vinder Eller Juve Stabia U19 Vinder
1.333
|
|
Juve Stabia U19 Vinder Eller uafgjort (draw)
1.42
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| Arezzo U19 | Juve Stabia U19 |
|---|---|
|
(0)
1.72
|
(0)
1.98
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 4)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(4.5)
5.55
|
(4.5)
1.08
|
|
(5.0)
4.25
|
(5.0)
1.151
|
|
(5.5)
2.12
|
(5.5)
1.58
|
|
(6.0)
1.59
|
(6.0)
2.10
|
|
(6.5)
1.333
|
(6.5)
2.81
|
|
(7.0)
1.105
|
(7.0)
5.00
|
|
(7.5)
1.07
|
(7.5)
5.85
|
| Ulige | Lige |
| 1.85 | 1.79 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Arezzo U19)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.5)
2.57
|
(2.5)
1.39
|
|
(3.0)
1.65
|
(3.0)
1.98
|
|
(3.5)
1.30
|
(3.5)
2.94
|
| Ulige | Lige |
| 2.04 | 1.64 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Juve Stabia U19)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.5)
2.34
|
(2.5)
1.47
|
|
(3.0)
1.50
|
(3.0)
2.25
|
|
(3.5)
1.24
|
(3.5)
3.30
|
| Ulige | Lige |
| 2.11 | 1.60 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
Arezzo U19 Vinder
6.70
|
|
Uafgjort (Draw)
1.183
|
|
Juve Stabia U19 Vinder
8.20
|
|
Arezzo U19 Vinder Eller uafgjort (draw)
1.005
|
|
Arezzo U19 Vinder Eller Juve Stabia U19 Vinder
3.68
|
|
Juve Stabia U19 Vinder Eller uafgjort (draw)
1.033
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| Arezzo U19 | Juve Stabia U19 |
|---|---|
|
(0)
1.70
|
(0)
1.96
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
(nuværende antal point: 4)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(4.5)
1.25
|
(4.5)
3.26
|
| Ulige | Lige |
| 4.05 | 1.176 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Arezzo U19) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.5)
1.079
|
(2.5)
5.80
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Juve Stabia U19) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.5)
1.058
|
(2.5)
6.50
|
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.