|
|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
2.83 | 7.30 | 1.66 | 1.97 | 1.027 | 1.33 |
(+1.5) 1.71 |
(-1.5) 2.02 |
(48.5) 1.74 |
(48.5) 1.99 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(29)
|
Hovedmarkeder
(2)
|
Handicapmarkeder
(8)
|
|
I Alt-markeder
(17)
|
Halvlegsmarkeder
(9)
|
Markeder På Mål
(3)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Iuventa Michalovce
2.83
|
|
Uafgjort (Draw)
7.30
|
|
Club Balonmán Atlético Guardés
1.66
|
|
Iuventa Michalovce Eller uafgjort (draw)
1.97
|
|
Iuventa Michalovce Eller Club Balonmán Atlético Guardés
1.027
|
|
Uafgjort (Draw) Eller Club Balonmán Atlético Guardés
1.33
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Kamp Med Handicap
(nuværende pointforskel: 1)
|
| Iuventa Michalovce | Club Balonmán Atlético Guardés |
|---|---|
|
(-1.0)
3.36
|
(+1.0)
1.25
|
|
(0)
2.42
|
(0)
1.47
|
|
(+1.0)
1.87
|
(-1.0)
1.81
|
|
(+1.5)
1.71
|
(-1.5)
2.02
|
|
(+2.0)
1.55
|
(-2.0)
2.26
|
|
(+2.5)
1.444
|
(-2.5)
2.50
|
|
(+3.0)
1.32
|
(-3.0)
2.94
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 23)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(47.0)
2.28
|
(47.0)
1.52
|
|
(47.5)
2.03
|
(47.5)
1.67
|
|
(48.0)
1.88
|
(48.0)
1.81
|
|
(48.5)
1.74
|
(48.5)
1.99
|
|
(49.0)
1.59
|
(49.0)
2.19
|
|
(49.5)
1.50
|
(49.5)
2.36
|
|
(50.0)
1.38
|
(50.0)
2.68
|
| Ulige | Lige |
| 1.86 | 1.86 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Iuventa Michalovce)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(23.0)
2.09
|
(23.0)
1.65
|
|
(23.5)
1.82
|
(23.5)
1.89
|
|
(24.0)
1.58
|
(24.0)
2.22
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Club Balonmán Atlético Guardés)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(24.0)
2.24
|
(24.0)
1.57
|
|
(24.5)
1.90
|
(24.5)
1.81
|
|
(25.0)
1.67
|
(25.0)
2.06
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 2. Halvleg
|
|
Iuventa Michalovce Eller uafgjort (draw)
1.70
|
|
Uafgjort (Draw) Eller Club Balonmán Atlético Guardés
1.66
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
2. Halvleg Med Handicap
|
| Iuventa Michalovce | Club Balonmán Atlético Guardés |
|---|---|
|
(0)
1.86
|
(0)
1.80
|
|
(+1.5)
1.46
|
(-1.5)
2.49
|
|
(+2.5)
1.285
|
(-2.5)
3.18
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt I 2. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(24.5)
2.03
|
(24.5)
1.666
|
|
(25.5)
1.73
|
(25.5)
1.97
|
|
(26.5)
1.50
|
(26.5)
2.34
|
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.