|
|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
4.15 | 2.22 | 2.44 | 1.444 | 1.533 | 1.161 |
(0) 2.42 |
(0) 1.48 |
(1.5) 1.43 |
(1.5) 2.55 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(18)
|
Hovedmarkeder
(47)
|
Handicapmarkeder
(10)
|
|
I Alt-markeder
(28)
|
Markeder På Mål
(34)
|
Halvlegsmarkeder
(57)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
CS Dinamo Bucuresti Vinder
4.15
|
|
Uafgjort (Draw)
2.22
|
|
CSC 1599 Selimbar Vinder
2.44
|
|
CS Dinamo Bucuresti Vinder Eller uafgjort (draw)
1.444
|
|
CS Dinamo Bucuresti Vinder Eller CSC 1599 Selimbar Vinder
1.533
|
|
CSC 1599 Selimbar Vinder Eller uafgjort (draw)
1.161
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| CS Dinamo Bucuresti | Uafgjort (Draw) | CSC 1599 Selimbar |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
5.40
|
(0 - 0)
2.97
|
(0 - 1)
3.64
|
|
(2 - 0)
20.00
|
(1 - 1)
6.85
|
(0 - 2)
9.80
|
|
(2 - 1)
25.00
|
(2 - 2)
48.00
|
(1 - 2)
17.25
|
|
(3 - 0)
69.00
|
(0 - 3)
32.00
|
|
|
(1 - 3)
51.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| CS Dinamo Bucuresti | CSC 1599 Selimbar |
|---|---|
|
(0)
2.42
|
(0)
1.48
|
|
(+1.0)
1.091
|
(-1.0)
5.45
|
|
(+1.5)
1.045
|
(-1.5)
6.90
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 0)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.97
|
(0.5)
1.30
|
|
(1.0)
1.98
|
(1.0)
1.666
|
|
(1.5)
1.43
|
(1.5)
2.55
|
|
(2.0)
1.108
|
(2.0)
4.95
|
|
(2.5)
1.063
|
(2.5)
6.05
|
| Ulige | Lige |
| 1.97 | 1.69 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (CS Dinamo Bucuresti)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.52
|
(0.5)
2.27
|
|
(1.0)
1.075
|
(1.0)
6.35
|
|
(1.5)
1.03
|
(1.5)
8.50
|
| Ulige | Lige |
| 2.75 | 1.36 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (CSC 1599 Selimbar)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.909
|
(0.5)
1.74
|
|
(1.0)
1.27
|
(1.0)
3.32
|
|
(1.5)
1.12
|
(1.5)
5.00
|
| Ulige | Lige |
| 2.29 | 1.51 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| CS Dinamo Bucuresti Scorer | 2.27 | 1.52 |
| CSC 1599 Selimbar Scorer | 1.74 | 1.909 |
| Begge Hold Scorer | 4.05 | 1.176 |
| CS Dinamo Bucuresti Scorer - 2. Halvleg | 2.27 | 1.52 |
| CSC 1599 Selimbar Scorer - 2. Halvleg | 1.74 | 1.909 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 4.05 | 1.176 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 4.05 | 1.176 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.30 | 2.97 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 4.05 | 1.176 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 7.60 | 1.034 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 6.85 | 1.05 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 4.65 | 1.132 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 4.15 | 1.165 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 1.5 | 1.42 | 2.53 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 1.22 | 3.58 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.184 | 3.92 |
| CS Dinamo Bucuresti Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 9.40 | 1.007 |
| CSC 1599 Selimbar Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 5.40 | 1.094 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.90 | 1.186 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.