|
|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.285 | 4.15 | 12.00 | — | 1.163 | 3.10 |
(-1.0) 1.84 |
(+1.0) 1.83 |
(1.5) 2.64 |
(1.5) 1.41 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(19)
|
Hovedmarkeder
(39)
|
Handicapmarkeder
(11)
|
|
I Alt-markeder
(26)
|
Markeder På Mål
(29)
|
Halvlegsmarkeder
(51)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Athletic Club U19 Vinder
1.285
|
|
Uafgjort (Draw)
4.15
|
|
Real Madrid CF U19 Vinder
12.00
|
|
Athletic Club U19 Vinder Eller Real Madrid CF U19 Vinder
1.163
|
|
Real Madrid CF U19 Vinder Eller uafgjort (draw)
3.10
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Athletic Club U19 | Uafgjort (Draw) | Real Madrid CF U19 |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
2.64
|
(1 - 1)
4.30
|
(1 - 2)
15.00
|
|
(2 - 0)
4.45
|
(2 - 2)
24.00
|
(1 - 3)
56.00
|
|
(2 - 1)
7.80
|
||
|
(3 - 0)
14.50
|
||
|
(3 - 1)
25.00
|
||
|
(3 - 2)
58.00
|
||
|
(4 - 0)
51.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 1)
|
| Athletic Club U19 | Real Madrid CF U19 |
|---|---|
|
(-2.0)
8.70
|
(+2.0)
1.016
|
|
(-1.5)
3.10
|
(+1.5)
1.285
|
|
(-1.0)
1.84
|
(+1.0)
1.83
|
|
(0)
1.012
|
(0)
8.90
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 1)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
2.64
|
(1.5)
1.41
|
|
(2.0)
1.70
|
(2.0)
1.94
|
|
(2.5)
1.31
|
(2.5)
2.92
|
|
(3.0)
1.053
|
(3.0)
6.40
|
|
(3.5)
1.026
|
(3.5)
7.70
|
| Ulige | Lige |
| 1.65 | 2.03 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Athletic Club U19)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.59
|
(1.5)
2.18
|
|
(2.0)
1.101
|
(2.0)
5.40
|
|
(2.5)
1.04
|
(2.5)
7.20
|
| Ulige | Lige |
| 1.38 | 2.67 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Real Madrid CF U19)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.58
|
(0.5)
2.15
|
|
(1.0)
1.102
|
(1.0)
5.55
|
|
(1.5)
1.046
|
(1.5)
7.60
|
| Ulige | Lige |
| 2.67 | 1.38 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Real Madrid CF U19 Scorer | 2.15 | 1.58 |
| Begge Hold Scorer | 2.15 | 1.58 |
| Real Madrid CF U19 Scorer - 2. Halvleg | 2.15 | 1.58 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 2.15 | 1.58 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 2.15 | 1.58 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 2.09 | 1.74 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 2.15 | 1.58 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 3.66 | 1.21 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 8.50 | 1.019 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 4.30 | 1.155 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 2.63 | 1.39 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.27 | 1.52 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 1.76 | 1.88 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.61 | 2.09 |
| Athletic Club U19 Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.56 | 1.41 |
| Athletic Club U19 Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 9.20 | 1.009 |
| Real Madrid CF U19 Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 8.20 | 1.023 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.15 | 1.58 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 8.10 | 1.024 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.