|
|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1, Inklusive Al Overtid
|
2
Vinder 2, Inklusive Al Overtid
|
Hcap1
Handicap, Point
|
Hcap2
Handicap, Point
|
Under
Point I Alt. Under
|
Over
Point I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.26 | 3.54 |
(-5.5) 1.79 |
(+5.5) 1.90 |
(135.5) 1.81 |
(135.5) 1.87 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(12)
|
Hovedmarkeder
(3)
|
Handicapmarkeder
(1)
|
|
I Alt-markeder
(6)
|
Halvlegsmarkeder
(6)
|
Periodemarkeder
(10)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Kampvinder Inklusive Al Overtid
|
|
Celta
1.26
|
|
Melilla Ciudad Del Deporte La Salle
3.54
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I Ordinær Spilletid
|
|
Celta Vinder
1.30
|
|
Uafgjort (Draw)
12.75
|
|
Melilla Ciudad Del Deporte La Salle Vinder
3.80
|
|
Celta Vinder Eller uafgjort (draw)
1.171
|
|
Melilla Ciudad Del Deporte La Salle Vinder Eller uafgjort (draw)
2.875
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 1)
|
| Celta | Melilla Ciudad Del Deporte La Salle |
|---|---|
|
(-5.5)
1.79
|
(+5.5)
1.90
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Point I Alt
(nuværende antal point: 69)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(135.5)
1.81
|
(135.5)
1.87
|
| Ulige | Lige |
| 1.79 | 1.87 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Point I Alt (Celta)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(70.5)
1.85
|
(70.5)
1.81
|
| Ulige | Lige |
| 1.83 | 1.83 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Point I Alt (Melilla Ciudad Del Deporte La Salle)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(64.5)
1.84
|
(64.5)
1.82
|
| Ulige | Lige |
| 1.83 | 1.83 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Periodemarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 3. Periode
|
|
Celta Vinder
1.54
|
|
Uafgjort (Draw)
12.25
|
|
Melilla Ciudad Del Deporte La Salle Vinder
2.59
|
|
Celta Vinder Eller uafgjort (draw)
1.37
|
|
Melilla Ciudad Del Deporte La Salle Vinder Eller uafgjort (draw)
2.14
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 3. Periode Med Handicap
|
| Celta | Melilla Ciudad Del Deporte La Salle |
|---|---|
|
(-2.0)
1.79
|
(+2.0)
1.87
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Point I Alt - 3. Periode
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(33.0)
1.81
|
(33.0)
1.85
|
| Ulige | Lige |
| 1.83 | 1.83 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Point I Alt (Celta) - 3. Periode
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(17.5)
1.83
|
(17.5)
1.83
|
| Ulige | Lige |
| 1.83 | 1.83 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Point I Alt (Melilla Ciudad Del Deporte La Salle) - 3. Periode
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(15.0)
1.88
|
(15.0)
1.78
|
| Ulige | Lige |
| 1.83 | 1.83 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.