|
|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
5.25 | 3.52 | 1.59 | 2.12 | 1.222 | 1.099 |
(+1.0) 1.51 |
(-1.0) 2.34 |
(2.5) 2.04 |
(2.5) 1.666 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(23)
|
Hovedmarkeder
(59)
|
Handicapmarkeder
(13)
|
|
I Alt-markeder
(35)
|
Markeder På Mål
(36)
|
Halvlegsmarkeder
(64)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Monaco U19 Vinder
5.25
|
|
Uafgjort (Draw)
3.52
|
|
Valenciennes U19 Vinder
1.59
|
|
Monaco U19 Vinder Eller uafgjort (draw)
2.12
|
|
Monaco U19 Vinder Eller Valenciennes U19 Vinder
1.222
|
|
Valenciennes U19 Vinder Eller uafgjort (draw)
1.099
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Monaco U19 | Uafgjort (Draw) | Valenciennes U19 |
|---|---|---|
|
(2 - 1)
7.80
|
(1 - 1)
4.20
|
(0 - 1)
5.20
|
|
(3 - 1)
22.00
|
(2 - 2)
9.40
|
(0 - 2)
5.90
|
|
(3 - 2)
25.00
|
(3 - 3)
51.00
|
(1 - 2)
5.40
|
|
(4 - 1)
61.00
|
(0 - 3)
13.75
|
|
|
(4 - 2)
67.00
|
(1 - 3)
13.25
|
|
|
(2 - 3)
23.00
|
||
|
(0 - 4)
41.00
|
||
|
(1 - 4)
41.00
|
||
|
(2 - 4)
64.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 1)
|
| Monaco U19 | Valenciennes U19 |
|---|---|
|
(0)
3.86
|
(0)
1.188
|
|
(+1.0)
1.51
|
(-1.0)
2.34
|
|
(+1.5)
1.25
|
(-1.5)
3.32
|
|
(+2.0)
1.035
|
(-2.0)
7.40
|
|
(+2.5)
1.014
|
(-2.5)
8.70
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 1)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
5.20
|
(1.5)
1.096
|
|
(2.0)
3.85
|
(2.0)
1.182
|
|
(2.5)
2.04
|
(2.5)
1.666
|
|
(3.0)
1.50
|
(3.0)
2.28
|
|
(3.5)
1.29
|
(3.5)
3.04
|
|
(4.0)
1.078
|
(4.0)
5.65
|
|
(4.5)
1.051
|
(4.5)
6.50
|
| Ulige | Lige |
| 1.79 | 1.85 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Monaco U19)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
1.71
|
(1.0)
1.99
|
|
(1.5)
1.31
|
(1.5)
3.02
|
|
(2.0)
1.045
|
(2.0)
6.75
|
|
(2.5)
1.02
|
(2.5)
8.00
|
| Ulige | Lige |
| 2.04 | 1.64 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Valenciennes U19)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.99
|
(1.5)
1.68
|
|
(2.0)
1.32
|
(2.0)
3.02
|
|
(2.5)
1.148
|
(2.5)
4.50
|
| Ulige | Lige |
| 1.53 | 2.24 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Monaco U19 Scorer | 1.40 | 2.60 |
| Begge Hold Scorer | 1.40 | 2.60 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 5.10 | 1.108 |
| Monaco U19 Scorer - 2. Halvleg | 1.40 | 2.60 |
| Valenciennes U19 Scorer - 2. Halvleg | 1.68 | 1.99 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 2.47 | 1.44 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 2.47 | 1.44 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.46 | 2.74 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 1.40 | 2.60 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 1.85 | 1.79 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 3.20 | 1.27 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 4.20 | 1.162 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 2.29 | 1.51 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 1.68 | 1.99 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 3.14 | 1.28 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 2.71 | 1.37 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 | 2.60 | 1.40 |
| Monaco U19 Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.50 | 1.23 |
| Valenciennes U19 Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.24 | 1.53 |
| Valenciennes U19 Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 7.10 | 1.044 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.58 | 2.15 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 4.75 | 1.125 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.