|
|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
20.00 | 4.30 | 1.20 | 3.56 | 1.134 | 1.001 |
(+1.0) 1.55 |
(-1.0) 2.27 |
(1.5) 1.666 |
(1.5) 1.99 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(9)
|
Hovedmarkeder
(17)
|
Handicapmarkeder
(1)
|
|
I Alt-markeder
(13)
|
Markeder På Mål
(10)
|
Halvlegsmarkeder
(12)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Cruz Alta Vinder
20.00
|
|
Uafgjort (Draw)
4.30
|
|
Grêmio Atlético Farroupilha Vinder
1.20
|
|
Cruz Alta Vinder Eller uafgjort (draw)
3.56
|
|
Cruz Alta Vinder Eller Grêmio Atlético Farroupilha Vinder
1.134
|
|
Grêmio Atlético Farroupilha Vinder Eller uafgjort (draw)
1.001
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Kvalificerer Sig Til Semifinale
|
|
Cruz Alta
5.85
|
|
Grêmio Atlético Farroupilha
1.091
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 1)
|
| Cruz Alta | Grêmio Atlético Farroupilha |
|---|---|
|
(+1.0)
1.55
|
(-1.0)
2.27
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 1)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.666
|
(1.5)
1.99
|
|
(2.0)
1.13
|
(2.0)
4.55
|
|
(2.5)
1.055
|
(2.5)
6.35
|
| Ulige | Lige |
| 1.42 | 2.53 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Cruz Alta)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.35
|
(0.5)
2.76
|
| Ulige | Lige |
| 3.34 | 1.25 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Grêmio Atlético Farroupilha)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.22
|
(1.5)
3.46
|
| Ulige | Lige |
| 1.155 | 4.30 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.