|
|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
3.78 | 2.16 | 2.79 | 1.38 | 1.61 | 1.22 |
(0) 2.12 |
(0) 1.62 |
(1.0) 1.92 |
(1.0) 1.87 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(26)
|
Hovedmarkeder
(54)
|
Mine Markeder
|
|
Handicapmarkeder
(11)
|
I Alt-markeder
(30)
|
Markeder På Mål
(34)
|
|
|
Halvlegsmarkeder
(61)
|
Markeder på hjørnespark
(46)
|
Markeder på fejl
(26)
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
SS Juve Stabia Vinder
3.78
|
|
Uafgjort (Draw)
2.16
|
|
AC Monza Vinder
2.79
|
|
SS Juve Stabia Vinder Eller uafgjort (draw)
1.38
|
|
SS Juve Stabia Vinder Eller AC Monza Vinder
1.61
|
|
AC Monza Vinder Eller uafgjort (draw)
1.22
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| SS Juve Stabia | Uafgjort (Draw) | AC Monza |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
4.85
|
(0 - 0)
2.82
|
(0 - 1)
3.85
|
|
(2 - 0)
17.25
|
(1 - 1)
6.90
|
(0 - 2)
11.75
|
|
(2 - 1)
24.00
|
(2 - 2)
51.00
|
(1 - 2)
19.50
|
|
(3 - 0)
61.00
|
(0 - 3)
41.00
|
|
|
(1 - 3)
61.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| SS Juve Stabia | AC Monza |
|---|---|
|
(-1.0)
8.50
|
(+1.0)
1.001
|
|
(0)
2.12
|
(0)
1.62
|
|
(+1.0)
1.043
|
(-1.0)
6.00
|
|
(+1.5)
1.009
|
(-1.5)
7.20
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 0)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.84
|
(0.5)
1.363
|
|
(1.0)
1.92
|
(1.0)
1.87
|
|
(1.5)
1.38
|
(1.5)
2.77
|
|
(2.0)
1.087
|
(2.0)
5.65
|
|
(2.5)
1.047
|
(2.5)
6.85
|
| Ulige | Lige |
| 2.02 | 1.69 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (SS Juve Stabia)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.57
|
(0.5)
2.21
|
|
(1.0)
1.112
|
(1.0)
6.30
|
|
(1.5)
1.06
|
(1.5)
8.70
|
| Ulige | Lige |
| 2.72 | 1.39 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (AC Monza)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.78
|
(0.5)
1.89
|
|
(1.0)
1.21
|
(1.0)
4.30
|
|
(1.5)
1.106
|
(1.5)
6.25
|
| Ulige | Lige |
| 2.43 | 1.48 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| SS Juve Stabia Scorer | 2.22 | 1.57 |
| AC Monza Scorer | 1.90 | 1.78 |
| Begge Hold Scorer | 4.30 | 1.17 |
| SS Juve Stabia Scorer - 2. Halvleg | 2.22 | 1.57 |
| AC Monza Scorer - 2. Halvleg | 1.90 | 1.78 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 4.30 | 1.17 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 4.30 | 1.17 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.36 | 2.82 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 4.30 | 1.17 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 8.40 | 1.032 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 6.90 | 1.062 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 4.90 | 1.132 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 4.45 | 1.161 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 1.5 | 1.38 | 2.76 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 1.21 | 3.84 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.175 | 4.25 |
| SS Juve Stabia Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 9.10 | 1.023 |
| AC Monza Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 6.55 | 1.069 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 4.35 | 1.166 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder på hjørnespark
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hjørnespark I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(5.5)
10.25
|
(5.5)
1.005
|
|
(6.5)
4.75
|
(6.5)
1.134
|
|
(7.5)
2.61
|
(7.5)
1.42
|
|
(8.5)
1.75
|
(8.5)
1.94
|
|
(9.5)
1.34
|
(9.5)
2.93
|
|
(10.5)
1.135
|
(10.5)
4.70
|
|
(11.5)
1.031
|
(11.5)
7.70
|
| Ulige | Lige |
| 1.84 | 1.84 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.