|
|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.76 | 3.08 | 4.50 | 1.121 | 1.27 | 1.84 |
(-1.0) 2.66 |
(+1.0) 1.41 |
(1.5) 2.29 |
(1.5) 1.50 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(22)
|
Hovedmarkeder
(31)
|
Handicapmarkeder
(1)
|
|
I Alt-markeder
(30)
|
Markeder På Mål
(29)
|
Halvlegsmarkeder
(27)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
KS Warta Sieradz Vinder
1.76
|
|
Uafgjort (Draw)
3.08
|
|
RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki SA Vinder
4.50
|
|
KS Warta Sieradz Vinder Eller uafgjort (draw)
1.121
|
|
KS Warta Sieradz Vinder Eller RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki SA Vinder
1.27
|
|
RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki SA Vinder Eller uafgjort (draw)
1.84
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| KS Warta Sieradz | RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki SA |
|---|---|
|
(-1.0)
2.66
|
(+1.0)
1.41
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 0)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
6.15
|
(0.5)
1.06
|
|
(1.0)
4.80
|
(1.0)
1.115
|
|
(1.5)
2.29
|
(1.5)
1.50
|
|
(2.0)
1.72
|
(2.0)
1.909
|
|
(2.5)
1.40
|
(2.5)
2.56
|
|
(3.0)
1.144
|
(3.0)
4.333
|
|
(3.5)
1.097
|
(3.5)
5.15
|
| Ulige | Lige |
| 1.84 | 1.80 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (KS Warta Sieradz)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
2.34
|
(1.0)
1.47
|
|
(1.5)
1.53
|
(1.5)
2.19
|
|
(2.0)
1.177
|
(2.0)
3.86
|
| Ulige | Lige |
| 1.92 | 1.73 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki SA)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.90
|
(0.5)
1.73
|
|
(1.0)
1.27
|
(1.0)
3.10
|
|
(1.5)
1.126
|
(1.5)
4.55
|
| Ulige | Lige |
| 2.31 | 1.50 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
KS Warta Sieradz Vinder
5.30
|
|
Uafgjort (Draw)
1.22
|
|
RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki SA Vinder
9.20
|
|
KS Warta Sieradz Vinder Eller RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki SA Vinder
3.36
|
|
RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki SA Vinder Eller uafgjort (draw)
1.077
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| KS Warta Sieradz | RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki SA |
|---|---|
|
(0)
1.43
|
(0)
2.50
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
(nuværende antal point: 0)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.28
|
(0.5)
3.06
|
| Ulige | Lige |
| 3.78 | 1.198 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (KS Warta Sieradz) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.125
|
(0.5)
4.75
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki SA) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.041
|
(0.5)
7.20
|
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.