|
|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
2.36 | 2.97 | 2.92 | 1.32 | 1.31 | 1.48 |
(0) 1.666 |
(0) 2.04 |
(2.5) 1.48 |
(2.5) 2.41 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(22)
|
Hovedmarkeder
(32)
|
Handicapmarkeder
(1)
|
|
I Alt-markeder
(30)
|
Markeder På Mål
(31)
|
Halvlegsmarkeder
(27)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Club Santos Laguna U19 Vinder
2.36
|
|
Uafgjort (Draw)
2.97
|
|
Tijuana U19 Vinder
2.92
|
|
Club Santos Laguna U19 Vinder Eller uafgjort (draw)
1.32
|
|
Club Santos Laguna U19 Vinder Eller Tijuana U19 Vinder
1.31
|
|
Tijuana U19 Vinder Eller uafgjort (draw)
1.48
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| Club Santos Laguna U19 | Tijuana U19 |
|---|---|
|
(0)
1.666
|
(0)
2.04
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 0)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
5.30
|
(1.0)
1.091
|
|
(1.5)
2.43
|
(1.5)
1.44
|
|
(2.0)
1.83
|
(2.0)
1.79
|
|
(2.5)
1.48
|
(2.5)
2.41
|
|
(3.0)
1.181
|
(3.0)
3.86
|
|
(3.5)
1.122
|
(3.5)
4.70
|
|
(4.0)
1.007
|
(4.0)
8.90
|
| Ulige | Lige |
| 1.84 | 1.80 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Club Santos Laguna U19)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
1.87
|
(1.0)
1.81
|
|
(1.5)
1.37
|
(1.5)
2.75
|
|
(2.0)
1.076
|
(2.0)
5.70
|
| Ulige | Lige |
| 1.99 | 1.68 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Tijuana U19)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
1.615
|
(1.0)
2.13
|
|
(1.5)
1.27
|
(1.5)
3.26
|
|
(2.0)
1.03
|
(2.0)
7.40
|
| Ulige | Lige |
| 2.06 | 1.63 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
Club Santos Laguna U19 Vinder
6.05
|
|
Uafgjort (Draw)
1.22
|
|
Tijuana U19 Vinder
7.60
|
|
Club Santos Laguna U19 Vinder Eller uafgjort (draw)
1.015
|
|
Club Santos Laguna U19 Vinder Eller Tijuana U19 Vinder
3.36
|
|
Tijuana U19 Vinder Eller uafgjort (draw)
1.051
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| Club Santos Laguna U19 | Tijuana U19 |
|---|---|
|
(0)
1.68
|
(0)
1.99
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
(nuværende antal point: 0)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.27
|
(0.5)
3.34
|
| Ulige | Lige |
| 3.66 | 1.21 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Club Santos Laguna U19) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.098
|
(0.5)
5.30
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Tijuana U19) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.07
|
(0.5)
6.05
|
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.