|
|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
2.82 | 2.18 | 3.66 | 1.24 | 1.60 | 1.37 |
(0) 1.65 |
(0) 2.07 |
(1.0) 1.96 |
(1.0) 1.83 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(20)
|
Hovedmarkeder
(66)
|
Handicapmarkeder
(11)
|
|
I Alt-markeder
(30)
|
Markeder På Mål
(34)
|
Halvlegsmarkeder
(61)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Belgrano Vinder
2.82
|
|
Uafgjort (Draw)
2.18
|
|
Unión de Santa Fe Vinder
3.66
|
|
Belgrano Vinder Eller uafgjort (draw)
1.24
|
|
Belgrano Vinder Eller Unión de Santa Fe Vinder
1.60
|
|
Unión de Santa Fe Vinder Eller uafgjort (draw)
1.37
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Kvalificerer Sig Til Semifinale
|
|
Belgrano
1.70
|
|
Unión de Santa Fe
2.03
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Belgrano | Uafgjort (Draw) | Unión de Santa Fe |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
3.92
|
(0 - 0)
2.92
|
(0 - 1)
4.75
|
|
(2 - 0)
11.75
|
(1 - 1)
6.80
|
(0 - 2)
16.50
|
|
(2 - 1)
19.00
|
(2 - 2)
48.00
|
(1 - 2)
23.00
|
|
(3 - 0)
41.00
|
(0 - 3)
56.00
|
|
|
(3 - 1)
58.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| Belgrano | Unión de Santa Fe |
|---|---|
|
(-1.5)
7.30
|
(+1.5)
1.008
|
|
(-1.0)
6.15
|
(+1.0)
1.041
|
|
(0)
1.65
|
(0)
2.07
|
|
(+1.0)
1.001
|
(-1.0)
8.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 0)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.95
|
(0.5)
1.34
|
|
(1.0)
1.96
|
(1.0)
1.83
|
|
(1.5)
1.40
|
(1.5)
2.70
|
|
(2.0)
1.095
|
(2.0)
5.45
|
|
(2.5)
1.053
|
(2.5)
6.60
|
| Ulige | Lige |
| 2.02 | 1.69 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Belgrano)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.78
|
(0.5)
1.89
|
|
(1.0)
1.22
|
(1.0)
4.20
|
|
(1.5)
1.107
|
(1.5)
6.20
|
| Ulige | Lige |
| 2.43 | 1.48 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Unión de Santa Fe)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.60
|
(0.5)
2.15
|
|
(1.0)
1.124
|
(1.0)
5.90
|
|
(1.5)
1.067
|
(1.5)
8.20
|
| Ulige | Lige |
| 2.68 | 1.40 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Belgrano Scorer | 1.90 | 1.78 |
| Unión de Santa Fe Scorer | 2.16 | 1.60 |
| Begge Hold Scorer | 4.20 | 1.179 |
| Belgrano Scorer - 2. Halvleg | 1.90 | 1.78 |
| Unión de Santa Fe Scorer - 2. Halvleg | 2.16 | 1.60 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 4.20 | 1.179 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 4.20 | 1.179 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.34 | 2.92 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 4.20 | 1.179 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 8.10 | 1.037 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 6.80 | 1.064 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 4.80 | 1.138 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 4.30 | 1.169 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 1.5 | 1.40 | 2.68 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 1.22 | 3.74 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.184 | 4.15 |
| Belgrano Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 6.55 | 1.069 |
| Unión de Santa Fe Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 8.60 | 1.029 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 4.25 | 1.173 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.