|
|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
3.35 | 2.65 | 2.34 | 1.48 | 1.38 | 1.24 |
(0) 2.23 |
(0) 1.56 |
(1.5) 1.88 |
(1.5) 1.79 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(16)
|
Hovedmarkeder
(31)
|
Handicapmarkeder
(1)
|
|
I Alt-markeder
(30)
|
Markeder På Mål
(17)
|
Halvlegsmarkeder
(17)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Montpelier Vinder
3.35
|
|
Uafgjort (Draw)
2.65
|
|
Kilbarrack United FC Vinder
2.34
|
|
Montpelier Vinder Eller uafgjort (draw)
1.48
|
|
Montpelier Vinder Eller Kilbarrack United FC Vinder
1.38
|
|
Kilbarrack United FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.24
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| Montpelier | Kilbarrack United FC |
|---|---|
|
(0)
2.23
|
(0)
1.56
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 0)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
4.60
|
(0.5)
1.126
|
|
(1.0)
3.28
|
(1.0)
1.25
|
|
(1.5)
1.88
|
(1.5)
1.79
|
|
(2.0)
1.39
|
(2.0)
2.59
|
|
(2.5)
1.23
|
(2.5)
3.42
|
|
(3.0)
1.047
|
(3.0)
6.65
|
|
(3.5)
1.027
|
(3.5)
7.60
|
| Ulige | Lige |
| 1.87 | 1.77 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Montpelier)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.93
|
(0.5)
1.72
|
|
(1.0)
1.28
|
(1.0)
3.26
|
|
(1.5)
1.127
|
(1.5)
4.85
|
| Ulige | Lige |
| 2.27 | 1.52 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Kilbarrack United FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
1.56
|
(1.0)
2.24
|
|
(1.5)
1.25
|
(1.5)
3.40
|
|
(2.0)
1.019
|
(2.0)
8.10
|
| Ulige | Lige |
| 2.08 | 1.62 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.